Krajský přebor

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Angermayer PatrickB20230.67
Diviš Jakub00040
Diviš JanB000301
Dobiáš Matěj921191
Gita TomášB11240.25
Král Ondřej35890.331
Kratochvíl VáclavB10111
Kravčík PavelB11280.1321
Kroc JakubAFK Hradiště 8912320.5
Like Adam591490.56
Matlák DavidB21370.29
Sinkule MichaelB00040
Strejček MatějFC Kojak53870.71
Suda Václav10130.33
Vitouš Josef461090.44
Zíka MichalFC 11° Excelent13450.21
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jakub 5 3
Diviš Jan 6.7 3
Sinkule Michael 4.5 4
Odehrané zápasy

FC Remi - The Wankers          7 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
17. 11. 2019

Malý Adam 2
Škarda Petr 2 1
Šindelář David 1 1
Šulc Jan 1 1
Vohrna Marek 1 1
Suchý Vojtěch
Šimáně Zdeněk 2
Trojovský Martin
Dobiáš Matěj 2
Strejček Matěj 1
Diviš Jakub
Diviš Jan ŽK
Král Ondřej 1
Like Adam 2
Suda Václav
Vitouš Josef
Zíka Michal

UFK Slavoj - The Wankers          6 : 2    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
23. 11. 2019

Rous Jan 2
Krčál Jakub 1
Štrajt Michal 1
Rusňák František 1 1
Vitouš Ondřej 1 1
Luhový Jakub
Lenk Ondřej 1
Pelikán Jiří
Langer Jakub
Kuťák Filip 1
Krch Václav
Pekník Tomáš 1
Dobiáš Matěj 1
Matlák David 1
Diviš Jakub
Gita Tomáš 1
Král Ondřej
Kravčík Pavel
Kroc Jakub 1
Like Adam
Vitouš Josef

Rabbit Plzeň - The Wankers          7 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
30. 11. 2019

Petr Jan 3
Gavora Milan 2
Uzlík Václav ml. 2
Kronďák Jan
Míka Václav 4
Štolle Dominik 1
Uzlík Václav
Vavrač Jakub 2
Dobiáš Matěj 1
Kravčík Pavel 1 ŽK
Like Adam 1 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan
Gita Tomáš
Král Ondřej
Vitouš Josef 1
Zíka Michal ŽK

FK Vítr z plachet - The Wankers          6 : 4    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Repka Michal
7. 12. 2019

Kristl Tomáš 2
Kropáček René 2 1
Filipec Lukáš 1 2
Grätsch Dominik 1 2
Böhm Lukáš 1
Kule Václav
Vacín Jan
Angermayer Patrick 2
Strejček Matěj 2
Suda Václav
Sinkule Michael
Matlák David
Like Adam
Kravčík Pavel
Král Ondřej
Dobiáš Matěj 1
Vitouš Josef 3

Do Dna - The Wankers          5 : 5    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Repka Michal
7. 12. 2019

Čejka Lukáš 1
Koudele Tadeáš 1 ŽK
Kramer Lukáš 1
Pavlíček Lukáš 1 1
Přibáň Tadeáš 1 1
Kalabza Josef
Krysl Kamil 1
Rychna Radek
Šťastný Petr
Dobiáš Matěj 2
Král Ondřej 1
Vitouš Josef 1
Zíka Michal 1 2
Kravčík Pavel ŽK
Like Adam 2
Matlák David
Sinkule Michael
Strejček Matěj 1

The Wankers - Bee Sting          3 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
4. 1. 2020

Like Adam 2
Kratochvíl Václav 1
Diviš Jan
Dobiáš Matěj
Král Ondřej 2
Kravčík Pavel ŽK+ŽK
Matlák David
Strejček Matěj 1
Pavlíček Martin 3 1
Husník Lukáš 2
Valtr Luboš 1 1
Bartošek Jan
Záhořík Pavel 1
Touš David
Švarc Karel
Šroub Jan
Rybár Jiří
Zemčík Robert

The Wankers - FC Uklizenozavás          4 : 8    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
4. 1. 2020

Dobiáš Matěj 2
Král Ondřej 1 1
Like Adam 1 2
Angermayer Patrick
Diviš Jakub
Strejček Matěj 1
Vitouš Josef
Zíka Michal
Otýs Martin 3
Šmídl Patrik 2 1
Kohout Jakub 1 2
Pondělík Ondřej 1 2
Sláma Vojtěch 1 1
Horník Jakub 1
Šoltys Miloslav
Václavík Tomáš

The Wankers - FC Playmakers Plzeň          4 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 1. 2020

Vitouš Josef 2 1
Kroc Jakub 1 1
Suda Václav 1
Kravčík Pavel
Matlák David 1
Sinkule Michael
Zíka Michal 1
Dvořák Michal 1 1
Kozel Jan 1 1
Šiman Jan 1
Vodrážka Zbyněk 1
Faltus Derek ŽK
Paum František
Rajtolar Stanislav
Reinwart Zdeněk ŽK

The Wankers - FK Lochotín          6 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šašková Barbora
19. 1. 2020

Strejček Matěj 2
Dobiáš Matěj 1 1
Gita Tomáš 1
Like Adam 1 1
Matlák David 1
Diviš Jakub
Král Ondřej 1 ŽK
Kravčík Pavel 1
Vitouš Josef 1
Kasýk Zdeněk 1
Gabriel Patrik 1
Havel Jan
Klečka Daniel
Kocour Stanislav
Rozboud Karel
Salák Patrik
Slavík Jaroslav
Šlauf Jan

The Wankers - Blázni z kapsy          2 : 3    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora
19. 1. 2020

Král Ondřej 1
Vitouš Josef 1
Dobiáš Matěj
Gita Tomáš
Kravčík Pavel
Like Adam 1
Matlák David
Sinkule Michael
Strejček Matěj
Denk Patrik 2 1
Černý Daniel 1
Volín Stanislav
Souček David
Chocholoušek Ondřej
Hradecký Dominik 1
Houdek Petr
Havlíček Pavel
Domabyl Patrik 1
Doležal Jakub
Zelený Tomáš

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Angermayer Patrick13460.17
Diviš Jan000201
Dobiáš Matěj10120.5
Kanát Martin02220
Knapp Tomáš404411
Kovářík Petr33660.5
Loucký Jiří02220
Matlák David00020
Sinkule Michael00040
Suda Václav11220.5
Syrovátko Vojta11220.5
Vitouš Josef52760.83
Vorel Jaroslav00060
Zíka Michal01120
Brankáři
hráč g/z z
Diviš Jan 1.5 2
Sinkule Michael 1.8 4
Odehrané zápasy

The Wankers - Hurikáni          0 : 5    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Kindelmann Petr (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Šoltysová Petra
7. 12. 2019

Angermayer Patrick 1
Kovářík Petr 1 1
Suda Václav 1
Vitouš Josef 1 1
Loucký Jiří 2
Sinkule Michael
Vorel Jaroslav
Lang Matyáš 1
Přibyl Jan
Mošna Dominik
Marinič Lukáš
Berger Jiří
Gärtner Jiří 1
Čorňák Jiří
Čejka Lukáš
Cimbota Zdeněk
Zeman Karel

FC Persie - The Wankers          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Kindelmann Petr (p) — Pechr Jiří (p) — Služba: Šoltysová Petra
7. 12. 2019

Černý Tomáš
Pressl Jan
Mareš Ondřej
Kruml David
Král Michal
Kosť Tomáš
Jandoš Michal
Hynek Daniel
Davídek Ondřej
Šauer Dominik
Vitouš Josef 2
Angermayer Patrick 2
Kovářík Petr
Loucký Jiří
Sinkule Michael
Suda Václav 1
Vorel Jaroslav

The Wankers - FC Splávek          3 : 3    ( 3 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Služba: Štefanová Eliška — Adamčík Miroslav (p)
15. 12. 2019

Knapp Tomáš 1 ŽK
Kovářík Petr 1 1
Vitouš Josef 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan ŽK
Dobiáš Matěj
Kanát Martin 2
Matlák David
Vorel Jaroslav
Bláha Pavel 1
Knížek Radim 1
Veselý Tomáš 1 ŽK
Gillich Tomáš 1
Lejsek Teodor 1
Mráz Jiří
Porada Petr
Svoboda Jaroslav 1

Tvoje máma - The Wankers          0 : 3    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Adamčík Miroslav (p)
15. 12. 2019

Bejček Jiří
Dumnický Michal
Hurtado Adrien ŽK
Jurek Petr
Kotík Ondřej
Mařík David
Knapp Tomáš 2
Dobiáš Matěj 1
Angermayer Patrick
Diviš Jan
Kanát Martin
Kovářík Petr 1
Matlák David
Vitouš Josef
Vorel Jaroslav

Plzeňský ležák - The Wankers          2 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří (p) — Služba: Repka Michal
4. 1. 2020

Holý Michal 1 1
Vričan Martin 1
Fürbacher Karel 1
Kuncendorfer Jan
Matula Patrik
Ráb Michal
Stuchl Václav
Stupka Lukáš
Vričan Jiří
Vitouš Josef 1
Angermayer Patrick
Knapp Tomáš
Kovářík Petr
Sinkule Michael
Syrovátko Vojta
Vorel Jaroslav
Zíka Michal 1

The Wankers - Dragonflies of Pilsen          3 : 4    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Šik Michal (p) — Služba: Repka Michal
4. 1. 2020

Knapp Tomáš 1
Kovářík Petr 1
Syrovátko Vojta 1 1
Angermayer Patrick 1
Sinkule Michael
Vitouš Josef 1
Vorel Jaroslav
Zíka Michal
Alexi Michal 2
Macoun Daniel 2
Mattas Tomáš
Kučera Martin 2
Królikowsky Aleksander
Krejča Jan
Kepka Karel 1
Bittermann Zdeněk
Beránek Martin
Socha Filip