termín soupeři hřiště soutěž
sobota 27.4.2019 od 08:00. FC Stars Plzeň - FC LDN SLAVIE 3 4.A třída
sobota 27.4.2019 od 08:00. BAF Žebrákův zen - FC Bördelo Radčice SLAVIE 2 4.C třída
sobota 27.4.2019 od 09:00. FC Psycho - FC Jerigo 1994 Plzeň SLAVIE 2 1.A třída
sobota 27.4.2019 od 09:00. 3 promile - Do Dna B SLAVIE 3 1.B třída
sobota 27.4.2019 od 10:00. Bee Sting B - FC Důraz SLAVIE 3 1.A třída
sobota 27.4.2019 od 10:00. FC Predators - AFK Hradiště 89 SLAVIE 2 3.A třída
sobota 27.4.2019 od 11:00. Dream Team - FK Výkop SLAVIE 3 1.B třída
sobota 27.4.2019 od 11:00. FC Splávek B - Seladons United SLAVIE 2 3.B třída
sobota 27.4.2019 od 12:00. Bee Sting B - Do Ugandy jedou pandy SLAVIE 3 1.A třída
sobota 27.4.2019 od 12:00. Warriors - Exmet B SLAVIE 2 2.A třída
sobota 27.4.2019 od 13:00. AC Bolevec 2012 - F.C. Holá Beznaděj SLAVIE 3 4.B třída
sobota 27.4.2019 od 14:00. Do Ugandy jedou pandy - FC RS SLAVIE 3 1.A třída
sobota 27.4.2019 od 14:00. MD Elektronik C.F. - Real Plzeň B SLAVIE 2 4.B třída
sobota 27.4.2019 od 15:00. NFC Wan Plzeň - Kaštani SLAVIE 3 3.B třída
sobota 27.4.2019 od 15:00. Dream Team B - FC Vallecas SLAVIE 2 4.C třída
neděle 28.4.2019 od 08:00. FC Palasio Plzeň - FC Splávek SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.4.2019 od 08:00. Plzeňský ležák - SK Šeptem SLAVIE 2 1.A třída
neděle 28.4.2019 od 08:00. FC Persie - TJ Sokol Vejprnice SLAVIE 3 3.A třída
neděle 28.4.2019 od 09:00. FC Kojak - Pumidas B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 28.4.2019 od 09:00. SK Nová Ves - The Wankers B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.4.2019 od 09:00. Pilsen Boys - FC Paradox Plzeň SLAVIE 3 4.A třída
neděle 28.4.2019 od 10:00. Dragonflies of Pilsen - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.4.2019 od 10:00. Napalm - FbC Bory 2010 SLAVIE 2 2.A třída
neděle 28.4.2019 od 10:00. DTJ Klabava - Real Plzeň SLAVIE 3 2.A třída
neděle 28.4.2019 od 11:00. Del Fuego FC Holýšov B - Autobahn SLAVIE 2 2.B třída
neděle 28.4.2019 od 11:00. FC Zmar - The Wankers C SLAVIE 1 3.B třída
neděle 28.4.2019 od 11:00. Viza Auto - Legendární Hačkovo Levá SLAVIE 3 4.B třída
neděle 28.4.2019 od 12:00. Green Rebels - AC Shape SLAVIE 2 1.B třída
neděle 28.4.2019 od 12:00. FC 11° Excelent - Autobahn SLAVIE 1 2.B třída
neděle 28.4.2019 od 12:00. Bubudorf FC - STB SLAVIE 3 3.A třída
neděle 28.4.2019 od 13:00. FC Inter Plzeň - Tahouni SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.4.2019 od 13:00. Camerlengo - FC Hombre SLAVIE 2 1.B třída
neděle 28.4.2019 od 13:00. (Ne)závislí - Depo team SLAVIE 3 4.C třída
neděle 28.4.2019 od 14:00. FC TBC - Krvavá Tlačenka SLAVIE 2 1.A třída
neděle 28.4.2019 od 14:00. Czech Made C - FC 11° Excelent SLAVIE 1 2.B třída
neděle 28.4.2019 od 14:00. Moes - FC Veselá SLAVIE 3 3.B třída
neděle 28.4.2019 od 15:00. FK Lochotín B - FC Inter Plzeň SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 28.4.2019 od 15:00. Tahouni B - FC Brush SLAVIE 1 2.B třída
neděle 28.4.2019 od 15:00. TJ Bouda - Hurikáni SLAVIE 3 3.B třída
neděle 28.4.2019 od 16:00. Drebins Team - FC Playmakers Plzeň B SLAVIE 1 1.B třída
neděle 28.4.2019 od 16:00. Kometa - J-Tekt KVS Plzeň SLAVIE 3 4.A třída
neděle 28.4.2019 od 17:00. FC Blizzard - FK Lochotín B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 28.4.2019 od 17:00. Faurecia - FC Mafie Plzeň SLAVIE 2 2.A třída
neděle 28.4.2019 od 17:00. FC Fotbalisti B - Šlapák CF SLAVIE 3 4.A třída
neděle 28.4.2019 od 18:00. Tvoje máma - Nová Hospoda SLAVIE 2 2.B třída
neděle 28.4.2019 od 18:00. FC Internazionale - Doubr Hůd SLAVIE 1 3.A třída
neděle 28.4.2019 od 18:00. Drebins Team B WSA - Starý dřeváky SLAVIE 3 4.C třída
neděle 28.4.2019 od 19:00. FC Fotbalisti - FC DAB SLAVIE 3 2.A třída
neděle 28.4.2019 od 19:00. SK Žraloci z Plzně - Oranjes B SLAVIE 2 2.B třída
neděle 28.4.2019 od 19:00. FC Fighters - Nabídka dne SLAVIE 1 3.A třída
sobota 4.5.2019 od 08:00. No Star - Viza Auto SLAVIE 2 4.B třída
sobota 4.5.2019 od 08:00. F.C. Holá Beznaděj - MD Elektronik C.F. SLAVIE 3 4.B třída
sobota 4.5.2019 od 09:00. FC Splávek B - Hurikáni SLAVIE 3 3.B třída
sobota 4.5.2019 od 09:00. Šlapák CF - FC Stars Plzeň SLAVIE 2 4.A třída
sobota 4.5.2019 od 10:00. Bee Sting B - FC Jerigo 1994 Plzeň SLAVIE 2 1.A třída
sobota 4.5.2019 od 10:00. Warriors - FC Mafie Plzeň SLAVIE 3 2.A třída
sobota 4.5.2019 od 11:00. FC Psycho - Plzeňský ležák SLAVIE 2 1.A třída
sobota 4.5.2019 od 11:00. 3 promile - FK Výkop SLAVIE 3 1.B třída
sobota 4.5.2019 od 12:00. STB - Doubr Hůd SLAVIE 2 3.A třída
sobota 4.5.2019 od 12:00. Dream Team B - Warriors B SLAVIE 3 4.C třída
sobota 4.5.2019 od 13:00. FC 11° Excelent - Del Fuego FC Holýšov B SLAVIE 2 2.B třída
sobota 4.5.2019 od 13:00. FC Bördelo Radčice - (Ne)závislí SLAVIE 3 4.C třída
sobota 4.5.2019 od 14:00. Kometa - FC LDN SLAVIE 3 4.A třída
neděle 5.5.2019 od 08:00. Krvavá Tlačenka - FC Důraz SLAVIE 1 1.A třída
neděle 5.5.2019 od 08:00. FbC Bory 2010 - FC DAB SLAVIE 2 2.A třída
neděle 5.5.2019 od 08:00. FC Persie - FC Predators SLAVIE 3 3.A třída
neděle 5.5.2019 od 09:00. FC Inter Plzeň - FC Splávek SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 5.5.2019 od 09:00. Napalm - Real Plzeň SLAVIE 1 2.A třída
neděle 5.5.2019 od 09:00. Bubudorf FC - TJ Sokol Vejprnice SLAVIE 3 3.A třída
neděle 5.5.2019 od 10:00. Camerlengo - FC Playmakers Plzeň B SLAVIE 1 1.B třída
neděle 5.5.2019 od 10:00. DTJ Klabava - Faurecia SLAVIE 2 2.A třída
neděle 5.5.2019 od 10:00. FC Veselá - NFC Wan Plzeň SLAVIE 3 3.B třída
neděle 5.5.2019 od 11:00. FC Kojak - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 5.5.2019 od 11:00. Dragonflies of Pilsen - SK Nová Ves SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 5.5.2019 od 11:00. J-Tekt KVS Plzeň - Pilsen Boys SLAVIE 3 4.A třída
neděle 5.5.2019 od 12:00. FC Palasio Plzeň - The Wankers B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 5.5.2019 od 12:00. Green Rebels - Dream Team SLAVIE 1 1.B třída
neděle 5.5.2019 od 12:00. FC Bidfood Plzeň - AC Bolevec 2012 SLAVIE 3 4.B třída
neděle 5.5.2019 od 13:00. Czech Made C - Tahouni B SLAVIE 1 2.B třída
neděle 5.5.2019 od 13:00. Nová Hospoda - Autobahn SLAVIE 2 2.B třída
neděle 5.5.2019 od 13:00. Starý dřeváky - FC Vallecas SLAVIE 3 4.C třída
neděle 5.5.2019 od 14:00. FC TBC - FC RS SLAVIE 1 1.A třída
neděle 5.5.2019 od 14:00. The Wankers C - Seladons United SLAVIE 2 3.B třída
neděle 5.5.2019 od 14:00. Depo team - Warriors B SLAVIE 3 4.C třída
neděle 5.5.2019 od 15:00. Tahouni - FK Lochotín B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 5.5.2019 od 15:00. Drebins Team - Do Dna B SLAVIE 2 1.B třída
neděle 5.5.2019 od 15:00. Tvoje máma - Oranjes B SLAVIE 3 2.B třída
neděle 5.5.2019 od 16:00. SK Šeptem - Do Ugandy jedou pandy SLAVIE 1 1.A třída
neděle 5.5.2019 od 16:00. FC Fotbalisti - Exmet B SLAVIE 3 2.A třída
neděle 5.5.2019 od 16:00. Legendární Hačkovo Levá - FC TBC B SLAVIE 2 4.B třída
neděle 5.5.2019 od 17:00. FC Hombre - AC Shape SLAVIE 1 1.B třída
neděle 5.5.2019 od 17:00. Kaštani - FC Zmar SLAVIE 3 3.B třída
neděle 5.5.2019 od 17:00. Drebins Team B WSA - BAF Žebrákův zen SLAVIE 2 4.C třída
neděle 5.5.2019 od 18:00. Pumidas B - FC Blizzard SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 5.5.2019 od 18:00. FC Fighters - AFK Hradiště 89 SLAVIE 2 3.A třída
neděle 5.5.2019 od 18:00. SK VSP - FC Fotbalisti B SLAVIE 3 4.A třída
neděle 5.5.2019 od 19:00. FC Brush - SK Žraloci z Plzně SLAVIE 1 2.B třída
neděle 5.5.2019 od 19:00. FC Internazionale - Nabídka dne SLAVIE 2 3.A třída
neděle 5.5.2019 od 19:00. Moes - TJ Bouda SLAVIE 3 3.B třída
sobota 11.5.2019 od 08:00. FC Stars Plzeň - FC Paradox Plzeň SLAVIE 2 4.A třída
sobota 11.5.2019 od 08:00. AC Bolevec 2012 - MD Elektronik C.F. SLAVIE 3 4.B třída
sobota 11.5.2019 od 09:00. Dream Team - 3 promile SLAVIE 3 1.B třída
sobota 11.5.2019 od 09:00. Hurikáni - The Wankers C SLAVIE 2 3.B třída
sobota 11.5.2019 od 10:00. FK Lochotín B - Dragonflies of Pilsen SLAVIE 2 Městský Přebor
sobota 11.5.2019 od 10:00. FC Playmakers Plzeň B - Green Rebels SLAVIE 3 1.B třída
sobota 11.5.2019 od 11:00. Do Dna B - Camerlengo SLAVIE 2 1.B třída
sobota 11.5.2019 od 11:00. TJ Sokol Vejprnice - FC Internazionale SLAVIE 3 3.A třída
sobota 11.5.2019 od 12:00. No Star - FC Bidfood Plzeň SLAVIE 3 4.B třída
sobota 11.5.2019 od 12:00. BAF Žebrákův zen - FC Vallecas SLAVIE 2 4.C třída
sobota 11.5.2019 od 13:00. Pumidas B - Tahouni SLAVIE 2 Městský Přebor
sobota 11.5.2019 od 13:00. TJ Sokol Vejprnice - Doubr Hůd SLAVIE 3 3.A třída
sobota 11.5.2019 od 14:00. FC DAB - DTJ Klabava SLAVIE 2 2.A třída
sobota 11.5.2019 od 14:00. NFC Wan Plzeň - Moes SLAVIE 3 3.B třída
sobota 11.5.2019 od 15:00. Doubr Hůd - FC Persie SLAVIE 2 3.A třída
neděle 12.5.2019 od 08:00. SK Nová Ves - FC Palasio Plzeň SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 12.5.2019 od 08:00. Czech Made B - FC Inter Plzeň SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 12.5.2019 od 08:00. Seladons United - Kaštani SLAVIE 3 3.B třída
neděle 12.5.2019 od 09:00. FC RS - Bee Sting B SLAVIE 1 1.A třída
neděle 12.5.2019 od 09:00. Exmet B - FbC Bory 2010 SLAVIE 2 2.A třída
neděle 12.5.2019 od 09:00. Viza Auto - F.C. Holá Beznaděj SLAVIE 3 4.B třída
neděle 12.5.2019 od 10:00. FC Jerigo 1994 Plzeň - Krvavá Tlačenka SLAVIE 1 1.A třída
neděle 12.5.2019 od 10:00. Napalm - FC Mafie Plzeň SLAVIE 2 2.A třída
neděle 12.5.2019 od 10:00. Starý dřeváky - Dream Team B SLAVIE 3 4.C třída
neděle 12.5.2019 od 11:00. Del Fuego FC Holýšov B - Nová Hospoda SLAVIE 1 2.B třída
neděle 12.5.2019 od 11:00. AFK Hradiště 89 - Bubudorf FC SLAVIE 2 3.A třída
neděle 12.5.2019 od 11:00. Warriors B - FC Bördelo Radčice SLAVIE 3 4.C třída
neděle 12.5.2019 od 12:00. Real Plzeň - FC Fotbalisti SLAVIE 2 2.A třída
neděle 12.5.2019 od 12:00. (Ne)závislí - Drebins Team B WSA SLAVIE 3 4.C třída
neděle 12.5.2019 od 13:00. Plzeňský ležák - FC TBC SLAVIE 1 1.A třída
neděle 12.5.2019 od 13:00. FK Výkop - FC Hombre SLAVIE 2 1.B třída
neděle 12.5.2019 od 14:00. Czech Made C - SK Žraloci z Plzně SLAVIE 2 2.B třída
neděle 12.5.2019 od 14:00. FC Zmar - FC Veselá SLAVIE 1 3.B třída
neděle 12.5.2019 od 14:00. FC Fotbalisti B - J-Tekt KVS Plzeň SLAVIE 3 4.A třída
neděle 12.5.2019 od 15:00. SK Šeptem - FC Psycho SLAVIE 2 1.A třída
neděle 12.5.2019 od 15:00. FC TBC B - Real Plzeň B SLAVIE 1 4.B třída
neděle 12.5.2019 od 16:00. AC Shape - Drebins Team SLAVIE 2 1.B třída
neděle 12.5.2019 od 16:00. Nabídka dne - STB SLAVIE 1 3.A třída
neděle 12.5.2019 od 16:00. TJ Bouda - FC Splávek B SLAVIE 3 3.B třída
neděle 12.5.2019 od 17:00. FC Blizzard - FC Splávek SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 12.5.2019 od 17:00. Tahouni B - FC 11° Excelent SLAVIE 2 2.B třída
neděle 12.5.2019 od 17:00. SK VSP - FC LDN SLAVIE 3 4.A třída
neděle 12.5.2019 od 18:00. Faurecia - Warriors SLAVIE 3 2.A třída
neděle 12.5.2019 od 18:00. Autobahn - Oranjes B SLAVIE 2 2.B třída
neděle 12.5.2019 od 18:00. Tvoje máma - FC Brush SLAVIE 1 2.B třída
neděle 12.5.2019 od 19:00. The Wankers B - FC Kojak SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 12.5.2019 od 19:00. Kometa - Pilsen Boys SLAVIE 2 4.A třída
sobota 18.5.2019 od 08:00. Bee Sting B - Plzeňský ležák SLAVIE 3 1.A třída
sobota 18.5.2019 od 08:00. F.C. Holá Beznaděj - No Star SLAVIE 2 4.B třída
sobota 18.5.2019 od 09:00. Pumidas B - FK Lochotín B SLAVIE 2 Městský Přebor
sobota 18.5.2019 od 09:00. 3 promile - Green Rebels SLAVIE 3 1.B třída
sobota 18.5.2019 od 10:00. Do Dna B - FC Playmakers Plzeň B SLAVIE 2 1.B třída
sobota 18.5.2019 od 10:00. FC 11° Excelent - SK Žraloci z Plzně SLAVIE 3 2.B třída
sobota 18.5.2019 od 11:00. Do Ugandy jedou pandy - FC Psycho SLAVIE 2 1.A třída
sobota 18.5.2019 od 11:00. FC Bördelo Radčice - Depo team SLAVIE 3 4.C třída
sobota 18.5.2019 od 12:00. STB - TJ Sokol Vejprnice SLAVIE 2 3.A třída
sobota 18.5.2019 od 12:00. FC LDN - Šlapák CF SLAVIE 3 4.A třída
neděle 19.5.2019 od 08:00. Krvavá Tlačenka - FC RS SLAVIE 2 1.A třída
neděle 19.5.2019 od 08:00. J-Tekt KVS Plzeň - SK VSP SLAVIE 3 4.A třída
neděle 19.5.2019 od 08:00. (Ne)závislí - FC Vallecas SLAVIE 1 4.C třída
neděle 19.5.2019 od 09:00. Camerlengo - AC Shape SLAVIE 1 1.B třída
neděle 19.5.2019 od 09:00. FC Veselá - Seladons United SLAVIE 3 3.B třída
neděle 19.5.2019 od 09:00. Pilsen Boys - FC Stars Plzeň SLAVIE 2 4.A třída
neděle 19.5.2019 od 10:00. FC Kojak - SK Nová Ves SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 19.5.2019 od 10:00. FC Palasio Plzeň - Dragonflies of Pilsen SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 19.5.2019 od 10:00. FC Jerigo 1994 Plzeň - FC Důraz SLAVIE 3 1.A třída
neděle 19.5.2019 od 11:00. Exmet B - FC DAB SLAVIE 1 2.A třída
neděle 19.5.2019 od 11:00. DTJ Klabava - Warriors SLAVIE 3 2.A třída
neděle 19.5.2019 od 11:00. Oranjes B - Nová Hospoda SLAVIE 2 2.B třída
neděle 19.5.2019 od 12:00. FK Výkop - Drebins Team SLAVIE 3 1.B třída
neděle 19.5.2019 od 12:00. FbC Bory 2010 - Real Plzeň SLAVIE 1 2.A třída
neděle 19.5.2019 od 12:00. FC Bidfood Plzeň - Legendární Hačkovo Levá SLAVIE 2 4.B třída
neděle 19.5.2019 od 13:00. FC Inter Plzeň - The Wankers B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 19.5.2019 od 13:00. Faurecia - Napalm SLAVIE 1 2.A třída
neděle 19.5.2019 od 13:00. Drebins Team B WSA - Warriors B SLAVIE 3 4.C třída
neděle 19.5.2019 od 14:00. Czech Made C - Tvoje máma SLAVIE 1 2.B třída
neděle 19.5.2019 od 14:00. FC Paradox Plzeň - FC Fotbalisti B SLAVIE 2 4.A třída
neděle 19.5.2019 od 14:00. Real Plzeň B - Viza Auto SLAVIE 3 4.B třída
neděle 19.5.2019 od 15:00. FC Hombre - Dream Team SLAVIE 1 1.B třída
neděle 19.5.2019 od 15:00. FC Fotbalisti - FC Mafie Plzeň SLAVIE 2 2.A třída
neděle 19.5.2019 od 15:00. The Wankers C - FC Splávek B SLAVIE 3 3.B třída
neděle 19.5.2019 od 16:00. Tahouni B - Del Fuego FC Holýšov B SLAVIE 1 2.B třída
neděle 19.5.2019 od 16:00. FC Internazionale - AFK Hradiště 89 SLAVIE 2 3.A třída
neděle 19.5.2019 od 16:00. FC Fighters - FC Persie SLAVIE 3 3.A třída
neděle 19.5.2019 od 17:00. Tahouni - FC Splávek SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 19.5.2019 od 17:00. FC Blizzard - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 19.5.2019 od 17:00. Dream Team B - BAF Žebrákův zen SLAVIE 3 4.C třída
neděle 19.5.2019 od 18:00. FC TBC - SK Šeptem SLAVIE 2 1.A třída
neděle 19.5.2019 od 18:00. Moes - FC Zmar SLAVIE 3 3.B třída
neděle 19.5.2019 od 19:00. Nabídka dne - Doubr Hůd SLAVIE 1 3.A třída
neděle 19.5.2019 od 19:00. TJ Bouda - NFC Wan Plzeň SLAVIE 2 3.B třída
neděle 19.5.2019 od 19:00. Kaštani - Hurikáni SLAVIE 3 3.B třída
sobota 25.5.2019 od 08:00. FC Mafie Plzeň - FbC Bory 2010 SLAVIE 3 2.A třída
sobota 25.5.2019 od 08:00. BAF Žebrákův zen - Starý dřeváky SLAVIE 2 4.C třída
sobota 25.5.2019 od 09:00. Hurikáni - FC Veselá SLAVIE 3 3.B třída
sobota 25.5.2019 od 09:00. Šlapák CF - J-Tekt KVS Plzeň SLAVIE 2 4.A třída
sobota 25.5.2019 od 10:00. FC Playmakers Plzeň B - 3 promile SLAVIE 2 1.B třída
sobota 25.5.2019 od 10:00. Dream Team - Drebins Team SLAVIE 3 1.B třída
sobota 25.5.2019 od 11:00. FK Lochotín B - FC Palasio Plzeň SLAVIE 2 Městský Přebor
sobota 25.5.2019 od 11:00. F.C. Holá Beznaděj - Legendární Hačkovo Levá SLAVIE 3 4.B třída
sobota 25.5.2019 od 12:00. Doubr Hůd - FC Fighters SLAVIE 2 3.A třída
sobota 25.5.2019 od 12:00. Drebins Team B WSA - Depo team SLAVIE 3 4.C třída
sobota 25.5.2019 od 13:00. Do Ugandy jedou pandy - FC TBC SLAVIE 2 1.A třída
sobota 25.5.2019 od 13:00. F.C. Holá Beznaděj - FC Bidfood Plzeň SLAVIE 3 4.B třída
sobota 25.5.2019 od 14:00. FC DAB - Warriors SLAVIE 3 2.A třída
neděle 26.5.2019 od 08:00. Dragonflies of Pilsen - FC Kojak SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 26.5.2019 od 08:00. Del Fuego FC Holýšov B - Oranjes B SLAVIE 3 2.B třída
neděle 26.5.2019 od 08:00. Warriors B - FC Vallecas SLAVIE 2 4.C třída
neděle 26.5.2019 od 09:00. FC Důraz - FC Psycho SLAVIE 1 1.A třída
neděle 26.5.2019 od 09:00. Plzeňský ležák - Krvavá Tlačenka SLAVIE 2 1.A třída
neděle 26.5.2019 od 09:00. Nová Hospoda - FC Brush SLAVIE 3 2.B třída
neděle 26.5.2019 od 10:00. SK Nová Ves - FC Inter Plzeň SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 26.5.2019 od 10:00. FK Výkop - Camerlengo SLAVIE 2 1.B třída
neděle 26.5.2019 od 10:00. FC Persie - Bubudorf FC SLAVIE 3 3.A třída
neděle 26.5.2019 od 11:00. FC RS - FC Jerigo 1994 Plzeň SLAVIE 1 1.A třída
neděle 26.5.2019 od 11:00. DTJ Klabava - Napalm SLAVIE 2 2.A třída
neděle 26.5.2019 od 11:00. Seladons United - Moes SLAVIE 3 3.B třída
neděle 26.5.2019 od 12:00. Green Rebels - FC Hombre SLAVIE 1 1.B třída
neděle 26.5.2019 od 12:00. Real Plzeň - Exmet B SLAVIE 2 2.A třída
neděle 26.5.2019 od 12:00. FC Zmar - NFC Wan Plzeň SLAVIE 3 3.B třída
neděle 26.5.2019 od 13:00. FC Splávek - Pumidas B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 26.5.2019 od 13:00. AFK Hradiště 89 - STB SLAVIE 1 3.A třída
neděle 26.5.2019 od 13:00. (Ne)závislí - Dream Team B SLAVIE 3 4.C třída
neděle 26.5.2019 od 14:00. AC Shape - Do Dna B SLAVIE 1 1.B třída
neděle 26.5.2019 od 14:00. Viza Auto - MD Elektronik C.F. SLAVIE 3 4.B třída
neděle 26.5.2019 od 14:00. Real Plzeň B - No Star SLAVIE 2 4.B třída
neděle 26.5.2019 od 15:00. Autobahn - Czech Made C SLAVIE 1 2.B třída
neděle 26.5.2019 od 15:00. FC Fotbalisti B - Pilsen Boys SLAVIE 2 4.A třída
neděle 26.5.2019 od 15:00. SK VSP - FC Paradox Plzeň SLAVIE 3 4.A třída
neděle 26.5.2019 od 16:00. Tvoje máma - FC 11° Excelent SLAVIE 2 2.B třída
neděle 26.5.2019 od 16:00. SK Žraloci z Plzně - Tahouni B SLAVIE 1 2.B třída
neděle 26.5.2019 od 16:00. Kaštani - FC Splávek B SLAVIE 3 3.B třída
neděle 26.5.2019 od 17:00. Tahouni - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 26.5.2019 od 17:00. Faurecia - FC Fotbalisti SLAVIE 3 2.A třída
neděle 26.5.2019 od 17:00. TJ Bouda - The Wankers C SLAVIE 2 3.B třída
neděle 26.5.2019 od 18:00. The Wankers B - FC Blizzard SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 26.5.2019 od 18:00. Kometa - FC Stars Plzeň SLAVIE 2 4.A třída
neděle 26.5.2019 od 18:00. FC TBC B - AC Bolevec 2012 SLAVIE 3 4.B třída
neděle 26.5.2019 od 19:00. SK Šeptem - Bee Sting B SLAVIE 1 1.A třída
neděle 26.5.2019 od 19:00. FC Internazionale - FC Predators SLAVIE 2 3.A třída
neděle 26.5.2019 od 19:00. Nabídka dne - TJ Sokol Vejprnice SLAVIE 3 3.A třída
neděle 2.6.2019 od 08:00. FC RS - FC Důraz SLAVIE 1 1.A třída
neděle 2.6.2019 od 08:00. Krvavá Tlačenka - SK Šeptem SLAVIE 2 1.A třída
neděle 2.6.2019 od 08:00. Bubudorf FC - FC Fighters SLAVIE 3 3.A třída
neděle 2.6.2019 od 09:00. Dragonflies of Pilsen - Pumidas B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 2.6.2019 od 09:00. Depo team - FC Vallecas SLAVIE 3 4.C třída
neděle 2.6.2019 od 10:00. SK Nová Ves - FC Splávek SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 2.6.2019 od 10:00. Exmet B - FC Mafie Plzeň SLAVIE 2 2.A třída
neděle 2.6.2019 od 10:00. Pilsen Boys - SK VSP SLAVIE 3 4.A třída
neděle 2.6.2019 od 11:00. FC Jerigo 1994 Plzeň - Plzeňský ležák SLAVIE 1 1.A třída
neděle 2.6.2019 od 11:00. Napalm - Warriors SLAVIE 2 2.A třída
neděle 2.6.2019 od 11:00. FC Paradox Plzeň - Šlapák CF SLAVIE 3 4.A třída
neděle 2.6.2019 od 12:00. Real Plzeň - FC DAB SLAVIE 2 2.A třída
neděle 2.6.2019 od 12:00. J-Tekt KVS Plzeň - FC LDN SLAVIE 3 4.A třída
neděle 2.6.2019 od 12:00. Starý dřeváky - (Ne)závislí SLAVIE 1 4.C třída
neděle 2.6.2019 od 13:00. FC Palasio Plzeň - Tahouni SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 2.6.2019 od 13:00. Camerlengo - Dream Team SLAVIE 1 1.B třída
neděle 2.6.2019 od 13:00. FC Veselá - FC Splávek B SLAVIE 3 3.B třída
neděle 2.6.2019 od 14:00. FC TBC - FC Psycho SLAVIE 1 1.A třída
neděle 2.6.2019 od 14:00. Tahouni B - Tvoje máma SLAVIE 3 2.B třída
neděle 2.6.2019 od 14:00. Real Plzeň B - Legendární Hačkovo Levá SLAVIE 2 4.B třída
neděle 2.6.2019 od 15:00. Drebins Team - Green Rebels SLAVIE 2 1.B třída
neděle 2.6.2019 od 15:00. Czech Made C - Nová Hospoda SLAVIE 1 2.B třída
neděle 2.6.2019 od 15:00. Nabídka dne - AFK Hradiště 89 SLAVIE 3 3.A třída
neděle 2.6.2019 od 16:00. The Wankers B - Czech Made B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 2.6.2019 od 16:00. FC Hombre - 3 promile SLAVIE 2 1.B třída
neděle 2.6.2019 od 16:00. FC Internazionale - FC Persie SLAVIE 3 3.A třída
neděle 2.6.2019 od 17:00. FC Fotbalisti - DTJ Klabava SLAVIE 2 2.A třída
neděle 2.6.2019 od 17:00. Kaštani - The Wankers C SLAVIE 1 3.B třída
neděle 2.6.2019 od 17:00. Drebins Team B WSA - FC Bördelo Radčice SLAVIE 3 4.C třída
neděle 2.6.2019 od 18:00. FC Blizzard - FC Kojak SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 2.6.2019 od 18:00. FC Brush - Oranjes B SLAVIE 2 2.B třída
neděle 2.6.2019 od 18:00. Moes - Hurikáni SLAVIE 3 3.B třída
neděle 2.6.2019 od 19:00. AC Shape - FC Playmakers Plzeň B SLAVIE 1 1.B třída
neděle 2.6.2019 od 19:00. SK Žraloci z Plzně - Del Fuego FC Holýšov B SLAVIE 2 2.B třída
neděle 2.6.2019 od 19:00. Kometa - FC Fotbalisti B SLAVIE 3 4.A třída
sobota 8.6.2019 od 08:00. Hurikáni - NFC Wan Plzeň SLAVIE 3 3.B třída
sobota 8.6.2019 od 08:00. Dream Team B - Depo team SLAVIE 2 4.C třída
sobota 8.6.2019 od 09:00. 3 promile - Drebins Team SLAVIE 2 1.B třída
sobota 8.6.2019 od 09:00. Dream Team - Do Dna B SLAVIE 3 1.B třída
sobota 8.6.2019 od 10:00. FK Lochotín B - FC Kojak SLAVIE 2 Městský Přebor
sobota 8.6.2019 od 10:00. No Star - AC Bolevec 2012 SLAVIE 3 4.B třída
sobota 8.6.2019 od 11:00. FC Psycho - Bee Sting B SLAVIE 2 1.A třída
sobota 8.6.2019 od 11:00. Šlapák CF - Pilsen Boys SLAVIE 3 4.A třída
sobota 8.6.2019 od 12:00. FC DAB - Napalm SLAVIE 2 2.A třída
sobota 8.6.2019 od 12:00. MD Elektronik C.F. - No Star SLAVIE 3 4.B třída
sobota 8.6.2019 od 13:00. Doubr Hůd - Bubudorf FC SLAVIE 2 3.A třída
sobota 8.6.2019 od 13:00. FC LDN - FC Paradox Plzeň SLAVIE 3 4.A třída
sobota 8.6.2019 od 14:00. FC Bördelo Radčice - FC Vallecas SLAVIE 3 4.C třída
neděle 9.6.2019 od 08:00. FC Palasio Plzeň - FC Inter Plzeň SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 9.6.2019 od 08:00. Krvavá Tlačenka - Do Ugandy jedou pandy SLAVIE 2 1.A třída
neděle 9.6.2019 od 08:00. AFK Hradiště 89 - TJ Sokol Vejprnice SLAVIE 3 3.A třída
neděle 9.6.2019 od 09:00. Plzeňský ležák - FC RS SLAVIE 1 1.A třída
neděle 9.6.2019 od 09:00. DTJ Klabava - FbC Bory 2010 SLAVIE 2 2.A třída
neděle 9.6.2019 od 09:00. (Ne)závislí - BAF Žebrákův zen SLAVIE 3 4.C třída
neděle 9.6.2019 od 10:00. Czech Made B - FC Splávek SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 9.6.2019 od 10:00. Del Fuego FC Holýšov B - FC Brush SLAVIE 2 2.B třída
neděle 9.6.2019 od 10:00. FC Bidfood Plzeň - Real Plzeň B SLAVIE 3 4.B třída
neděle 9.6.2019 od 11:00. Oranjes B - Czech Made C SLAVIE 2 2.B třída
neděle 9.6.2019 od 11:00. Nová Hospoda - FC 11° Excelent SLAVIE 1 2.B třída
neděle 9.6.2019 od 12:00. FC Důraz - FC TBC SLAVIE 2 1.A třída
neděle 9.6.2019 od 12:00. Green Rebels - Camerlengo SLAVIE 1 1.B třída
neděle 9.6.2019 od 12:00. Real Plzeň - FC Mafie Plzeň SLAVIE 3 2.A třída
neděle 9.6.2019 od 13:00. FK Výkop - AC Shape SLAVIE 1 1.B třída
neděle 9.6.2019 od 13:00. FC Persie - STB SLAVIE 3 3.A třída
neděle 9.6.2019 od 13:00. Viza Auto - FC TBC B SLAVIE 2 4.B třída
neděle 9.6.2019 od 14:00. Tahouni - SK Nová Ves SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 9.6.2019 od 14:00. Moes - FC Splávek B SLAVIE 3 3.B třída
neděle 9.6.2019 od 14:00. Warriors B - Starý dřeváky SLAVIE 2 4.C třída
neděle 9.6.2019 od 15:00. The Wankers B - Pumidas B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 9.6.2019 od 15:00. SK Šeptem - FC Jerigo 1994 Plzeň SLAVIE 1 1.A třída
neděle 9.6.2019 od 15:00. FC Fotbalisti - Warriors SLAVIE 3 2.A třída
neděle 9.6.2019 od 16:00. Autobahn - Tahouni B SLAVIE 1 2.B třída
neděle 9.6.2019 od 16:00. FC Fighters - FC Internazionale SLAVIE 3 3.A třída
neděle 9.6.2019 od 16:00. The Wankers C - FC Veselá SLAVIE 2 3.B třída
neděle 9.6.2019 od 17:00. FC Hombre - FC Playmakers Plzeň B SLAVIE 1 1.B třída
neděle 9.6.2019 od 17:00. Tvoje máma - SK Žraloci z Plzně SLAVIE 2 2.B třída
neděle 9.6.2019 od 17:00. FC Fotbalisti B - FC Stars Plzeň SLAVIE 3 4.A třída
neděle 9.6.2019 od 18:00. FC Blizzard - Dragonflies of Pilsen SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 9.6.2019 od 18:00. SK VSP - Kometa SLAVIE 2 4.A třída
neděle 9.6.2019 od 18:00. Legendární Hačkovo Levá - MD Elektronik C.F. SLAVIE 3 4.B třída
neděle 9.6.2019 od 19:00. Faurecia - Exmet B SLAVIE 1 2.A třída
neděle 9.6.2019 od 19:00. Nabídka dne - FC Predators SLAVIE 3 3.A třída
neděle 9.6.2019 od 19:00. TJ Bouda - Kaštani SLAVIE 2 3.B třída
neděle 16.6.2019 od 09:00. FC Splávek - FK Lochotín B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 10:00. FC Splávek - The Wankers B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 10:00. FC Inter Plzeň - FC Kojak SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 11:00. FC Inter Plzeň - Dragonflies of Pilsen SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 11:00. Czech Made B - FK Lochotín B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 12:00. Tahouni - The Wankers B SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 12:00. FC Kojak - FC Palasio Plzeň SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 13:00. Pumidas B - Czech Made B SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 13:00. Tahouni - Dragonflies of Pilsen SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 14:00. Pumidas B - SK Nová Ves SLAVIE 2 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 14:00. FC Blizzard - FC Palasio Plzeň SLAVIE 1 Městský Přebor
neděle 16.6.2019 od 15:00. FC Blizzard - SK Nová Ves SLAVIE 1 Městský Přebor
pondělí 1.7.2019 od 08:00. FC Splávek - FC Kojak SLAVIE 1 Městský Přebor
pondělí 1.7.2019 od 09:00. FbC Bory 2010 - Faurecia SLAVIE 2 2.A třída
pondělí 1.7.2019 od 11:00. Seladons United - FC Zmar SLAVIE 3 3.B třída
pondělí 1.7.2019 od 12:00. FC Důraz - Do Ugandy jedou pandy SLAVIE 1 1.A třída
pondělí 1.7.2019 od 13:00. Bubudorf FC - FC Predators SLAVIE 3 3.A třída
pondělí 1.7.2019 od 13:00. NFC Wan Plzeň - Seladons United SLAVIE 2 3.B třída
pondělí 1.7.2019 od 15:00. FC Fighters - FC Predators SLAVIE 3 3.A třída
pondělí 1.7.2019 od 16:00. FC TBC B - FC Bidfood Plzeň SLAVIE 2 4.B třída
pondělí 1.7.2019 od 18:00. FC Brush - Autobahn SLAVIE 1 2.B třída