Krajský přebor

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Böhm Lukáš15660.17
Brabec David61732
Filipec Lukáš681470.86
Grätsch Dominik10102081.25
Havlas MarekTJ Sokol Vejprnice1361962.17
Kotva Pavel00010
Kristl Tomáš23530.671
Kropáček René971661.5
Kule Václav000201
Švehla Martin044503
Tříska David21350.4
Turek Jan01130
Vacín Jan00040
Brankáři
hráč g/z z
Kotva Pavel 3 1
Turek Jan 3.7 3
Vacín Jan 3.3 4
Odehrané zápasy

Rabbit Plzeň - FK Vítr z plachet          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
16. 11. 2019

Bláha Tomáš 1 1
Loukota Jiří 1 1
Meszaros Michal 1
Bochníček Tomáš
Gavora Milan
Kalabza Pavel
Petr Jan
Štolle Dominik
Havlas Marek 2
Böhm Lukáš 1
Grätsch Dominik 1
Kotva Pavel
Kristl Tomáš 1
Švehla Martin 1 ŽK

FK Vítr z plachet - Do Dna          7 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Maišlová Lucie
30. 11. 2019

Brabec David 2
Grätsch Dominik 2 1
Havlas Marek 2 1
Filipec Lukáš 1 1
Böhm Lukáš
Kropáček René 2
Tříska David 1
Turek Jan
Čejka Lukáš 1 1
Krýda Martin 1
Heller David 1
Šťastný Petr 1
Kepka Tomáš
Koudele Tadeáš
Kramer Lukáš
Pavlíček Lukáš 1 ŽK
Přibáň Tadeáš
Rychna Radek

FK Vítr z plachet - FC Uklizenozavás          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Štefanová Eliška
7. 12. 2019

Filipec Lukáš 2
Kropáček René 1
Böhm Lukáš 1
Grätsch Dominik
Kristl Tomáš 2 ŽK
Kule Václav ŽK
Švehla Martin ŽK
Vacín Jan
Otýs Martin 1
Bezdička Václav 1
Horník Jakub 1 1
Šoltys Miloslav
Šmídl Patrik
Sláma Vojtěch
Pondělík Ondřej
Bezdička David 1
Křížek David 1
Červík Marek
Žítek Ondřej

FK Vítr z plachet - The Wankers          6 : 4    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Repka Michal
7. 12. 2019

Kristl Tomáš 2
Kropáček René 2 1
Filipec Lukáš 1 2
Grätsch Dominik 1 2
Böhm Lukáš 1
Kule Václav
Vacín Jan
Angermayer Patrick 2
Strejček Matěj 2
Suda Václav
Sinkule Michael
Matlák David
Like Adam
Kravčík Pavel
Král Ondřej
Dobiáš Matěj 1
Vitouš Josef 3

FK Vítr z plachet - Bee Sting          6 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Schneider Josef — Služba: Šašková Barbora
15. 12. 2019

Havlas Marek 4 1
Grätsch Dominik 1 3
Tříska David 1
Böhm Lukáš 2
Filipec Lukáš
Švehla Martin
Vacín Jan
Najman Ondřej 1
Bouřa Michal
Valtr Luboš
Švarc Nikolas
Švarc Karel
Šroub Jan
Rybár Jiří
Jílek Pavel
Husník Lukáš
Záhořík Pavel

FK Vítr z plachet - FC Playmakers Plzeň          7 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
4. 1. 2020

Kropáček René 3 3
Grätsch Dominik 2 1
Havlas Marek 2 1
Filipec Lukáš 1
Švehla Martin 1
Tříska David
Turek Jan
Folk Jan 1 1
Kozel Jan 1
Buršík Jakub
Dvořák Michal
Faltus Derek
Korous Pavel
Legát Milan
Rajtolar Stanislav
Šiman Jan 1

FK Vítr z plachet - FK Lochotín          10 : 5    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
4. 1. 2020

Brabec David 2 1
Filipec Lukáš 2 2
Havlas Marek 2
Kropáček René 2 1
Grätsch Dominik 1 2
Tříska David 1
Švehla Martin 2 ŽK
Turek Jan 1
Kasýk Zdeněk 2
Hrbáček Jakub 1
Salák Patrik 1 1
Slavík Jaroslav 1
Fürbacher Karel
Hajžman Marek
Hora Matěj 1
Šlauf Jan 1

Blázni z kapsy - FK Vítr z plachet          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
12. 1. 2020

Souček David 2
Černý Daniel 1
Hradecký Dominik 1 1
Havlíček Pavel 1
Spálenský Přemysl 2
Houdek Petr
Domabyl Patrik
Doležal Jakub 1
Denk Patrik
Volín Stanislav
Grätsch Dominik 3
Brabec David 2
Havlas Marek 1 3
Kropáček René 1
Böhm Lukáš 1
Filipec Lukáš 2
Tříska David
Vacín Jan