Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

F.C. Holá Beznaděj - Šlapák CF          5 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019 | 12:00

Tsidylkin Ivan 3
Rath Pavel 1
Kaufner Petr 1
Stoica Robert
Sauer Lukáš
Baranský Josef
Potluka Otakar
Gribov Kole
Buzov Viktor
Wiener Martin
Bereš Róbert 2
Koča Zdeněk 2
Hakr Miroslav
Motyčka Petr
Smola Michal
Varga Lukáš
Zajíc Tomáš

Pilsen Boys - Kanonýři          2 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019 | 09:00

Rajtolar Stanislav 1
Tintěra Lukáš 1
Dvořák Lukáš
Kružej Luděk
Netušil Jan
Procházka Martin ŽK
Schmirler David ŽK
Vozabule Miroslav
Zavacki Jan
Folk Jan 1
Kouřil Matěj 1
Mudra Lukáš 1
Kilbergr Jan
Polák Lukáš
Rohlík Tomáš
Šteffel Radek
Tyml Václav
Vondra Daniel

Magna Seating - FC Bördelo Radčice          1 : 5    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019 | 09:00

Lieser Ondřej 1 ŽK
Schuster Vlastimil
Shcheretskyi Roman
Samko Erik
Atamaniuk Andrii
Hrubý Zbyněk
Halúska Peter
Fořt Karel
Bodnár Ján
Valko Michal
Justra Dominik 2
Brožík Ondřej 1
Řežábek Filip 1
Lavička David 1
Kolařík Roman
Kohout Martin
Mildorf Lukáš
Polereczký Pavel
Kohout Jaroslav
Šmídl Petr

Warriors B - FC Predators          3 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019 | 11:00

Archalous Matěj 1
Forghieri Daniel 1
Suchý Pavel 1
Křen Tomáš
Kubásek Tomáš
Kutný Petr
Reisinger Lukáš
Turek David
Vinický Zdeněk
Demitrov Michal 1
Majer Lukáš 1
Bláha Etienne Michel
Klíč Tomáš
Krásný Michal ČK
Picka Lukáš
Vild Jiří

FC Sylván - FC Paradox Plzeň          8 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Šašková Barbora
10. 11. 2019 | 13:00

Novák Miroslav 3
Špic Štěpán 3
Špecián Matěj 2
Krejza Milan
Muk Jan
Nový Jiří
Purdeš Jan
Zherebov Alexandr
Bína Tomáš 1
Váchal Martin 1
Maroušek Jakub
Roučka Filip
Šoffr Jiří
Tetur Dominik
Tomášek Petr
Verner Martin

Tigons - AC Bolevec 2012          5 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Šašková Barbora
10. 11. 2019 | 15:00

Müller Jakub 2
Panský Josef 1
Vořech Daniel 1
Vořech Jan 1
Šašek Jan
Šauer Dominik
Kocánek Miroslav 1
Nový Michal 1
Ceplecha Jaroslav
Johanna František
Maišl Stanislav
Pavlíček Jaroslav
Plaček Jiří
Rasl Karel
Vacík Martin

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Kanonýři 11 9 0 2 68 : 36  ( 32 ) 27
2. FC Sylván 11 8 1 2 78 : 36  ( 42 ) 25
3. Warriors B 11 7 3 1 59 : 25  ( 34 ) 24
4. AC Bolevec 2012 11 7 0 4 58 : 39  ( 19 ) 21
5. Tigons 10 6 1 3 54 : 28  ( 26 ) 19
6. FC Bördelo Radčice 11 5 1 5 57 : 55  ( 2 ) 16
7. FC Predators 11 5 0 6 47 : 47  ( 0 ) 15
8. F.C. Holá Beznaděj 11 5 0 6 45 : 61  ( -16 ) 15
9. Pilsen Boys 11 4 1 6 31 : 48  ( -17 ) 13
10. Šlapák CF 11 3 1 7 32 : 49  ( -17 ) 10
11. Magna Seating 10 1 0 9 20 : 63  ( -43 ) 3
12. FC Paradox Plzeň 11 1 0 10 26 : 88  ( -62 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Novák Miroslav (FC Sylván) 24 2.4
2. Špic Štěpán (FC Sylván) 22 2.2
3. Pavlíček Jaroslav (AC Bolevec 2012) 22 2
4. Tsidylkin Ivan (F.C. Holá Beznaděj) 20 1.82
5. Krejza Milan (FC Sylván) 16 1.45
6. Sládek Michal (Warriors B) 15 1.88
7. Nový Michal (AC Bolevec 2012) 14 1.4
8. Demitrov Michal (FC Predators) 12 2
9. Šroubek Jakub (Tigons) 12 2
10. Müller Jakub (Tigons) 12 1.71

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Rybička Martin (FC Sylván) 2.3 4
2. Vinický Zdeněk (Warriors B) 2.3 11
3. Šauer Dominik (Tigons) 2.7 7
4. Dvořák Lukáš (Pilsen Boys) 2.8 4
5. Ceplecha Jaroslav (AC Bolevec 2012) 3.5 11
6. Novák Tomáš (FC Sylván) 3.7 3
7. Vondra Daniel (Kanonýři) 3.7 7
8. Hromádka Pavel (FC Predators) 4.3 4
9. Faflík Miloslav (Šlapák CF) 4.8 8
10. Polereczký Pavel (FC Bördelo Radčice) 5 11