2.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bohmann Filip010
Chaloupka Matěj040
Kilbergr Jan531.67
Kůžel MartinFC 11° Excelent050
Roth Václav250.4
Růžek Jíří250.4
Švarc MatějFC 11° Excelent240.5
Vítek Dominik450.8
Zíka Marek120.5
Zíka MichalFC 11° Excelent541.25
Brankáři
hráč g/z z
Kůžel Martin 2.8 5
Odehrané zápasy

FbC Bory 2010 - Doubr Hůd          2 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška — Sypták Petr
15. 9. 2019

Štěpánek Martin 1
Žák Adam 1
Dvořák Lukáš
Eret Tomáš
Hruška Jan ŽK
Pavlíček Marek
Sartorius Michal
Žák Ondřej ŽK
Bohmann Filip
Zíka Marek
Vítek Dominik
Švarc Matěj
Růžek Jíří
Roth Václav
Kůžel Martin
Kilbergr Jan
Chaloupka Matěj
Zíka Michal

Doubr Hůd - FK Výkop          9 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Repka Michal — Sypták Petr
21. 9. 2019

Zíka Michal 3
Kilbergr Jan 1
Roth Václav 1
Růžek Jíří 1
Švarc Matěj 1
Vítek Dominik 1
Zíka Marek 1
Chaloupka Matěj
Kůžel Martin
Jagerčík Josef 1
Touš Ondřej 1
Dyk Pavel
Fleisner Miroslav
Němec Martin
Pohanka Tomáš
Scheinherr Martin ŽK

Doubr Hůd - FC Fotbalisti          7 : 4    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Kilbergr Jan 4
Roth Václav 1
Růžek Jíří 1
Zíka Michal 1
Chaloupka Matěj
Kůžel Martin
Vítek Dominik
Hořánek Adam 2
Filip Václav 1
Skora Vladimír 1
Filip Daniel
Haase Michael
Halml Jiří
Jandoš Michal

Doubr Hůd - Do Dna B          1 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra
5. 10. 2019

Zíka Michal 1
Chaloupka Matěj
Kůžel Martin
Roth Václav
Růžek Jíří
Švarc Matěj
Vítek Dominik
Kodl Pavel 1
Sojka Jan 1
Berger Jiří
Kramer Lukáš
Matulka David
Palka Karel
Půta Tomáš
Šťastný Petr

Exmet - Doubr Hůd          4 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Služba: Šoltysová Petra — Pospíšil Jakub
13. 10. 2019

Lambor Patrik 2
Bouchal Radek 1
Vávra Tomáš 1
Kratochvíl Jan
Svejkovský Jan
Tesař Pavel
Vítek Dominik 3
Švarc Matěj 1
Kůžel Martin
Roth Václav
Růžek Jíří