Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

AC Bolevec 2012 - F.C. Holá Beznaděj          8 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
28. 9. 2019 | 09:00

Pavlíček Jaroslav 4
Rasl Karel 2
Maišl Stanislav 1
Nový Michal 1
Ceplecha Jaroslav
Plaček Jiří
Vacík Martin
Potluka Otakar 1
Baranský Josef
Švejcar Vladimír
Stoica Robert
Sauer Lukáš
Rath Pavel
Psota Petr
Gribov Kole
Buzov Viktor
Tsidylkin Ivan

FC Predators - Šlapák CF          5 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie — Radič Lukáš
28. 9. 2019 | 10:00

Demitrov Michal 4
Klíč Tomáš 1
Červeňák Radek
Červeňák Radim
Klesa Tomáš
Picka Lukáš
Vild Jiří
Faflík Miloslav
Hakr Miroslav
Kabrna Přemysl
Motyčka Petr
Smola Michal
Varga Lukáš

FC Bördelo Radčice - Kanonýři          2 : 9    ( 0 : 5 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Radič Lukáš — Služba: Štefanová Eliška
28. 9. 2019 | 14:00

Kazda Robert 1
Komanec Petr 1
Brožík Ondřej
Čech Jaroslav
Justra Dominik
Lavička David ŽK+ŽK
Mildorf Lukáš
Polereczký Pavel
Prach Matyáš 2
Tyml Václav 2
Vondra Daniel 2
Černý Dominik 1
Feifrlík Jakub 1
Folk Jan 1
Kilbergr Jan
Polák Lukáš
Šteffel Patrik

FC Paradox Plzeň - Magna Seating          4 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019 | 08:00

Kadlec Jiří 4
Bína Tomáš ŽK
Hellmayer Radek
Kvěš Robin
Roučka Filip
Tetur Dominik
Valko Michal 1
Hrubý Zbyněk 1
Schuster Vlastimil
Shcheretskyi Roman
Samko Erik
Rajchl Michal
Lieser Ondřej
Halúska Peter
Fořt Karel ŽK
Bodnár Ján
Atamaniuk Andrii

Pilsen Boys - Warriors B          4 : 4    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019 | 08:00

Zavacki Jan 1
Procházka Martin 1
Kotlár Lukáš 1
Kolářský David 1 ŽK
Němec Ondřej
Petrák Lukáš
Rajtolar Stanislav
Sechovský David
Tintěra Lukáš
Dvořák Lukáš
Křen Tomáš 2 ŽK
Kubásek Tomáš 1
Turek David 1
Forghieri Daniel
Kroužek Miroslav ŽK
Reisinger Lukáš
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

FC Sylván - Tigons          2 : 5    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Zemko Dominik
29. 9. 2019 | 15:00

Formánek Karel 1
Novák Miroslav 1
Krejza Milan
Novák Tomáš
Nový Jiří
Purdeš Jan
Starý Jan ŽK
Špecián Matěj
Zherebov Alexandr
Šroubek Jakub 2
Vořech Daniel 1
Müller Jakub 1
Růžek Jíří 1
Bystřický Jan
Šauer Dominik
Šašek Jan
Sedláček Martin
Panský Josef
Janouškovec Tomáš
Vořech Jan

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Kanonýři 11 9 0 2 68 : 36  ( 32 ) 27
2. FC Sylván 11 8 1 2 78 : 36  ( 42 ) 25
3. Warriors B 11 7 3 1 59 : 25  ( 34 ) 24
4. AC Bolevec 2012 11 7 0 4 58 : 39  ( 19 ) 21
5. Tigons 10 6 1 3 54 : 28  ( 26 ) 19
6. FC Bördelo Radčice 11 5 1 5 57 : 55  ( 2 ) 16
7. FC Predators 11 5 0 6 47 : 47  ( 0 ) 15
8. F.C. Holá Beznaděj 11 5 0 6 45 : 61  ( -16 ) 15
9. Pilsen Boys 11 4 1 6 31 : 48  ( -17 ) 13
10. Šlapák CF 11 3 1 7 32 : 49  ( -17 ) 10
11. Magna Seating 10 1 0 9 20 : 63  ( -43 ) 3
12. FC Paradox Plzeň 11 1 0 10 26 : 88  ( -62 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Novák Miroslav (FC Sylván) 24 2.4
2. Špic Štěpán (FC Sylván) 22 2.2
3. Pavlíček Jaroslav (AC Bolevec 2012) 22 2
4. Tsidylkin Ivan (F.C. Holá Beznaděj) 20 1.82
5. Krejza Milan (FC Sylván) 16 1.45
6. Sládek Michal (Warriors B) 15 1.88
7. Nový Michal (AC Bolevec 2012) 14 1.4
8. Demitrov Michal (FC Predators) 12 2
9. Šroubek Jakub (Tigons) 12 2
10. Müller Jakub (Tigons) 12 1.71

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Rybička Martin (FC Sylván) 2.3 4
2. Vinický Zdeněk (Warriors B) 2.3 11
3. Šauer Dominik (Tigons) 2.7 7
4. Dvořák Lukáš (Pilsen Boys) 2.8 4
5. Ceplecha Jaroslav (AC Bolevec 2012) 3.5 11
6. Novák Tomáš (FC Sylván) 3.7 3
7. Vondra Daniel (Kanonýři) 3.7 7
8. Hromádka Pavel (FC Predators) 4.3 4
9. Faflík Miloslav (Šlapák CF) 4.8 8
10. Polereczký Pavel (FC Bördelo Radčice) 5 11