2.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Flachs Robert280.251
Hess Aleš090
Kadlec Michal350.6
Kalaš Pavel331
Klečka Daniel370.431
Kotka František130.33
Kugler Martin150.22
Kyrian Daniel0302
Mikeska Jan120.5
Mikeska Jiří010
Nový Josef260.33
Rada Václav010
Sinkule MichaelThe Wankers B221
Titěra Jan10521
Vachout František010
Vachovec Michal180.132
Brankáři
hráč g/z z
Klečka Daniel 7.5 6
Kyrian Daniel 9.7 3
Odehrané zápasy

FC DAB - Oranjes          9 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra — Radič Lukáš
14. 9. 2019

Procházka Petr 3
Brácha Michael 1
Růžička Jan 1
Matas Martin 1
Folk Jan 1
Fakan Jan 1
Vojta Dominik 1
Lecjaks Lukáš
Gita Tomáš
Tichý Daniel
Titěra Jan 1
Hess Aleš
Kadlec Michal
Kotka František
Kugler Martin
Kyrian Daniel ŽK
Nový Josef
Vachout František
Vachovec Michal

Oranjes - FC 11° Excelent          1 : 11    ( 0 : 6 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Větrovská Veronika
22. 9. 2019

Mikeska Jan 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kugler Martin
Kyrian Daniel
Mikeska Jiří
Nový Josef
Vachovec Michal
Zíka Michal 4
Švarc Daniel 2
Hankovec Jan 1
Hankovec Jiří 1
Rosocha Lukáš 1
Štolle Jakub 1
Švarc Matěj 1
Helma Václav
Kůžel Martin

FC RS - Oranjes          12 : 2    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019

Porada Petr 5 ŽK
Bečvář Miroslav 3
Bass David 2
Skala Petr 1
Stehlík Jiří 1
Hejsek Jiří
Šoltys Miloslav st.
Tillinger Michal
Kotka František 1
Nový Josef 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kugler Martin
Mikeska Jan
Vachovec Michal

Oranjes - Tahouni B          3 : 6    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Štefanová Eliška
6. 10. 2019

Klečka Daniel 2
Kadlec Michal 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Nový Josef
Vachovec Michal
Rous Radek 2
Kepka Karel 1
Mitas Martin 1
Procházka Martin 1
Švejda Filip 1
Kalina Pavel
Pechr Jiří
Petričko Pavel
Tyml Libor

FC Fighters - Oranjes          18 : 4    ( 11 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Šteinerová Kateřina — Sypták Petr
13. 10. 2019

Bernard Jan 5
Anděl Jakub 4
Vrba Lukáš 4
Novák Miroslav 2
Špic Štěpán 2
Štěpánek Petr 1
Anděl Jakub
Diviš Jakub
Forman Jakub
Flachs Robert 1
Klečka Daniel 1
Nový Josef 1
Sinkule Michael 1
Hess Aleš
Vachovec Michal

Oranjes - Real Plzeň          4 : 3    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Štefanová Eliška
20. 10. 2019

Titěra Jan 2 ŽK
Flachs Robert 1 ŽK
Sinkule Michael 1
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kotka František
Rada Václav
Vachovec Michal ŽK
Kopcsák Jozef 1
Valenta Václav 1
Zítek Jakub 1 ŽK
Krýda Martin
Pospíšil Jakub
Sušánka Jan
Zuna Martin

FC Brush - Oranjes          1 : 7    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
26. 10. 2019

Lochman Matěj 1
Ciganek Zdeněk
Ernst Tomáš
Holický Marek
Hosnedl Lukáš
Javorský Michal
Tančous Jakub
Kadlec Michal 2
Kalaš Pavel 2
Titěra Jan 2
Vachovec Michal 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kugler Martin ŽK

Hurikáni - Oranjes          5 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Větrovská Veronika
2. 11. 2019

Čejka Lukáš 2
Kepka Tomáš 2
Čorňák Jiří 1
Berger Jiří
Cimbota Zdeněk
Monhart Aleš
Titěra Jan 2
Kugler Martin 1 ŽK
Flachs Robert
Hess Aleš
Kadlec Michal
Kalaš Pavel
Klečka Daniel ŽK
Nový Josef
Vachovec Michal ŽK

Seladons United - Oranjes          9 : 4    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Repka Michal
9. 11. 2019

Bělohlávek Martin 3
Dřímal Michal 2
Dřímal Miloš 2
Zimmermann Lukáš 1 ŽK
Holeček Jan 1
Klička Jakub
Krč Daniel
Novák Vladislav
Riška David
Koželuh Jakub
Titěra Jan 3
Kalaš Pavel 1
Flachs Robert
Hess Aleš
Kadlec Michal
Kyrian Daniel ŽK

Pohár

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g a kb z g/z žk čk
Odehrané zápasy