3.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Bečka Martin340.75
Černý TomášB020
Davídek Ondřej250.4
Jandoš MichalB240.5
Kosť TomášB350.6
Kruml DavidB130.331
Levička Vojtěch130.332
Pelán Petr050
Polák Petr010
Pressl Jan040
Šantín David250.4
Šauer DominikB350.6
Šlouf Pavel321.5
Vitouš JosefThe Wankers111
Brankáři
hráč g/z z
Černý Tomáš 4 2
Pelán Petr 2.7 3
Odehrané zápasy

TJ Bouda - FC Persie          2 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
6. 9. 2020

Kubásek Tomáš 1
Weis Ondřej 1
Behenský David
Bruj Petr
Prokš Adam
Sedláček Radek
Svoboda Václav
Zenkl Zdeněk
Bečka Martin 1
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Kosť Tomáš
Levička Vojtěch
Pelán Petr
Pressl Jan
Šantín David
Šauer Dominik

FC Persie - Dream Team B          2 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Fajfrlíková Lenka
13. 9. 2020

Šauer Dominik 1
Levička Vojtěch 1 ŽK
Šantín David
Pressl Jan
Polák Petr
Pelán Petr
Kruml David ŽK
Kosť Tomáš
Davídek Ondřej
Černý Tomáš
Zuna Martin 3
Jedlička Ladislav 1
Hovorka Radim
Kabourková Denisa
Pilát Ivan
Sajfrt Michal

TJ Sokol Vejprnice - FC Persie          4 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Minaříková Pavlína
20. 9. 2020

Havlas Marek 2
Hora Matěj 2
Herzog Ondřej
Loukota Filip
Motyka Tomáš
Rollinger Jaroslav
Bečka Martin 1
Kosť Tomáš 1
Černý Tomáš
Davídek Ondřej
Jandoš Michal
Pelán Petr
Pressl Jan
Šantín David
Šauer Dominik

FC Persie - AC Bolevec 2012          10 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Líkařová Markéta
4. 10. 2020

Davídek Ondřej 2
Šlouf Pavel 2
Šauer Dominik 2
Vitouš Josef 1
Jandoš Michal 1
Kosť Tomáš 1
Kruml David 1
Šantín David
Pelán Petr
Bečka Martin
Kocánek Miroslav 1
Maišl Stanislav 1
Ceplecha Jaroslav
Holec Jan
Johanna František
Nový Michal
Pavlíček Jaroslav
Plaček Jiří
Rasl Karel

SK VSP - FC Persie          4 : 6    ( 2 : 5 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Minaříková Pavlína
11. 10. 2020

Mareš Pavel 2
Kubove Štefan 1
Lešťan Jaroslav 1 ŽK
Holka Lukáš
Hůrka Tomáš ŽK
Macurik Marián
Moravec Vojtěch
Štika Jan
Šantín David 2
Bečka Martin 1
Šlouf Pavel 1
Kosť Tomáš 1
Jandoš Michal 1
Kruml David
Pelán Petr
Pressl Jan
Davídek Ondřej
Šauer Dominik
Levička Vojtěch ŽK