2.A třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Danko Radek340.75
Folk JanA441
Forghieri DanielWarriors030
Jebas Jan0901
Klich Patrik641.51
Kubík Tomáš0701
Kuchař Jan280.25
Matas MartinA340.751
Maur MatějA321.5
Pitlík KarelFC Hombre450.81
Potoček MatějA5511
Sinkule MichaelThe Wankers060
Syrovátka Jiří380.38
Škopek Zdeněk480.5
Šura Dominik260.33
Brankáři
hráč g/z z
Jebas Jan 3.4 9
Odehrané zápasy

FC DAB B - Tigons          2 : 3    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Charužínová Denisa (služba)
4. 9. 2022

Klich Patrik 1
Škopek Zdeněk 1
Danko Radek
Jebas Jan
Kubík Tomáš
Kuchař Jan
Potoček Matěj ŽK+ŽK
Šura Dominik
Šroubek Jakub 2
Janouškovec Tomáš 1
Bystřický Jan
Frémund Adam
Kuhajda Lukáš
Panský Josef
Šašek Jan ŽK
Švenda Jaroslav
Vořech Daniel

Autobahn - FC DAB B          4 : 6    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Větrovská Veronika (služba)
11. 9. 2022

Trylč Jakub 2
Hrdina Jan 1
Ledvina Jan 1
Baranský Josef
Hemzáček Jiří
Křivánek Stanislav
Lokaj Ondřej ŽK
Procházka Mikoláš
Ulrych Jan
Klich Patrik 4
Danko Radek 2
Jebas Jan
Kubík Tomáš ŽK
Kuchař Jan
Pitlík Karel
Sinkule Michael
Syrovátka Jiří
Škopek Zdeněk

FC DAB B - FbC Bory 2010          8 : 1    ( 5 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Onody Jakub — Charužínová Denisa (služba)
18. 9. 2022

Matas Martin 3 ŽK
Pitlík Karel 2
Danko Radek 1
Folk Jan 1
Maur Matěj 1
Jebas Jan
Sinkule Michael
Syrovátka Jiří
Škopek Zdeněk
Nosek Ondřej 1
Dvořák Lukáš
Hruška Jan
Kravčík Pavel
Leitl Petr
Nosek Josef
Pavlíček Marek
Petrášek David
Žák Ondřej

FC Zmar - FC DAB B          4 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Repka Michal — Hucl Jan — Větrovská Veronika (služba)
25. 9. 2022

Souček David 2
Král Michal 1
Mráz Zdeněk 1
Hynek Daniel
Kosť Tomáš
Mezera Martin
Votava Zdeněk
Zemko Dominik
Pitlík Karel 2 ŽK
Jebas Jan
Klich Patrik ŽK
Kubík Tomáš
Kuchař Jan
Potoček Matěj
Syrovátka Jiří
Škopek Zdeněk
Šura Dominik

FC DAB B - Hurikáni          2 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šloufová Michaela (služba) — Čipak Tomáš
2. 10. 2022

Klich Patrik 1
Potoček Matěj 1
Folk Jan
Syrovátka Jiří
Sinkule Michael
Matas Martin
Kuchař Jan
Kubík Tomáš
Jebas Jan ŽK
Škopek Zdeněk
Čorňák Jiří 2
Sklenář Václav 2
Čermák Michal 1
Koranda Adam 1
Berger Jiří
Čorňák René

PerfectLanD - FC DAB B          3 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Charužínová Denisa (služba)
8. 10. 2022

Korosi Istvan 1
Levko Marian 1
Rakochyy Andriy 1
Lobanov Anton
Pikurovskyi Mykola
Pilipcsuk Szerhij
Shults Daniil
Vyichuk Ivan
Potoček Matěj 3
Šura Dominik 2
Forghieri Daniel
Jebas Jan
Kuchař Jan
Matas Martin
Pitlík Karel
Sinkule Michael
Syrovátka Jiří

FC DAB B - Napalm          3 : 3    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Onody Jakub — Šloufová Michaela (služba)
16. 10. 2022

Škopek Zdeněk 2
Kuchař Jan 1
Syrovátka Jiří
Pitlík Karel
Danko Radek
Kubík Tomáš
Jebas Jan
Forghieri Daniel
Folk Jan
Šura Dominik
Brož Jiří 1
Pech Jaroslav 1
Skala Petr 1
Hejsek Jiří
Jäger Michal
Kerber Daniel
Šoltys Miloslav st.

FC DAB B - Dream Team          4 : 3    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Onody Jakub — Charužínová Denisa (služba)
23. 10. 2022

Maur Matěj 2
Potoček Matěj 1
Kuchař Jan 1
Škopek Zdeněk
Syrovátka Jiří
Sinkule Michael
Forghieri Daniel
Kubík Tomáš
Jebas Jan
Šura Dominik
Hes Ondřej 1
Květoň Daniel 1
Voves Petr 1
Hromádka Pavel
Koželuh Jan
Kužma Marek
Macháček Martin
Multrus Michal
Sajfrt Michal

FK Výkop - FC DAB B          4 : 7    ( 4 : 4 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Charužínová Denisa (služba)
30. 10. 2022

Němec Petr 2
Jagerčík Josef 1
Valenta Václav 1
Lusk Jan
Pohanka Tomáš
Tománek Jakub
Folk Jan 3
Syrovátka Jiří 3
Škopek Zdeněk 1
Jebas Jan
Kubík Tomáš
Kuchař Jan
Matas Martin
Sinkule Michael
Šura Dominik