3.B třída

zobrazují se hráči, kteří v dané soutěži již nastoupili

hráč jiný kmenový tým g z g/z žk čk
Csambal Lukáš010
Černý Jan050
Dušek Roman060
Forejt Jan040
Hazdra Petr460.671
Hazdra Tomáš761.17
Janda Jan020
Jebáček Karel0401
Klíma Tomáš010
Mach Martin230.671
Metlička Daniel010
Soukup Petr050
Suchý Jan020
Škreko Miroslav160.17
Tupý David030
Brankáři
hráč g/z z
Mach Martin 3 1
Soukup Petr 3.6 5
Odehrané zápasy

Kaštani - Warriors B          2 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
6. 9. 2020

Hazdra Tomáš 1
Hazdra Petr 1
Soukup Petr
Mach Martin ŽK
Jebáček Karel
Csambal Lukáš
Forejt Jan
Dušek Roman
Černý Jan
Škreko Miroslav
Reisinger Lukáš 2
Kubásek Tomáš 1
Šik Michal 1 ŽK
Archalous Matěj
Heger Patrik
Kroužek Miroslav
Sládek Michal
Turek David
Vinický Zdeněk ŽK

Kaštani - FC Veselá          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Kulišan Stanislav — Služba: Fajfrlíková Lenka
13. 9. 2020

Hazdra Tomáš 2
Mach Martin 1
Černý Jan
Dušek Roman
Forejt Jan
Hazdra Petr
Metlička Daniel
Škreko Miroslav
Tupý David
Rybař Matěj 3
Bezděk Patrik
Janda Pavel
Linda Jiří
Melka František
Pelc Miloslav
Vostřák Michal

Drebins Team B WSA - Kaštani          2 : 2    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šašková Barbora
20. 9. 2020

Čakarov Pavel 1
Folk Jan 1
Feigerle Tomáš
Habr Martin
Mařík Ladislav ŽK+ŽK
Pelán Petr
Reichman Michal
Rohlík Tomáš
Hazdra Petr 1 ŽK
Hazdra Tomáš 1
Černý Jan
Dušek Roman
Forejt Jan
Jebáček Karel ŽK
Soukup Petr
Škreko Miroslav
Tupý David

Kaštani - MD Elektronik C.F.          3 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Fajfrlíková Lenka
27. 9. 2020

Hazdra Tomáš 2
Škreko Miroslav 1
Černý Jan
Soukup Petr
Klíma Tomáš
Jebáček Karel
Hazdra Petr
Forejt Jan
Dušek Roman
Tupý David
Kostroun Filip 2
Ficu Ladislav 1
Straluciuc Roland 1
Toma Gabriel 1
Beneš Lukáš
Korčík Roman
Mrhal David
Růžička Karel
Švehla Martin

FC Vallecas - Kaštani          6 : 2    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Pelán Petr — Služba: Repka Michal
3. 10. 2020

Novák Daniel 2
Jerman Martin 1
Plaščiak Patrik 1
Soukup Petr 1
Žežulka Petr 1
Janovský Karel
Javorský Štěpán
Mravík Michal
Velík Jakub
Hazdra Petr 1
Hazdra Tomáš 1
Dušek Roman
Janda Jan
Soukup Petr
Suchý Jan
Škreko Miroslav

Kaštani - Moes          2 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Běl Michal — Služba: Minaříková Pavlína
11. 10. 2020

Hazdra Petr 1
Mach Martin 1
Černý Jan
Suchý Jan
Soukup Petr
Jebáček Karel
Janda Jan
Hazdra Tomáš
Dušek Roman
Škreko Miroslav
Sirotek Vladimír 1
Kaiser Daniel
Kepka Karel
Kolečko Petr
Pšenička Emil
Vlk Lukáš