Poslední odehrané kolo

FC Palasio Plzeň - Krvavá Tlačenka          6 : 3    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Minaříková Pavlína
20. 9. 2020 | 08:00

Svítil Ondřej 2
Kypta Martin 1
Skalozubov Yuriy 1
Souček David 1
Štolle Dominik 1
Denk Patrik
Volena Josef
Zemko Dominik
Ždych Jakub
Mašek Jakub 2
Holý František 1
Hrdlička Petr
Karas Michal
Lochman Matěj
Mařík Matyáš
Mečl Dominik
Zmrazek Josef

FC Inter Plzeň - FK Lochotín B          7 : 7    ( 3 : 5 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Minaříková Pavlína
20. 9. 2020 | 09:00

Meszaros Michal 5
Holub Adam 1
Janda Tomáš 1
Duchoň Radek
Grubr Tomáš
Mariánus Pavel
Škopek Zdeněk
Vacín Jan
Holý Michal 4
Dlabač Jiří 1
Fürbacher Karel 1 ŽK
Hora Matěj 1
Salák Patrik
Kovács Michal
Šebek Jan
Hajžman Marek
Bochníček Tomáš
Tříska Jakub

Czech Made - Pumidas B          2 : 0    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Zemko Dominik — Služba: Minaříková Pavlína
20. 9. 2020 | 09:00

Matulka David 1
Zikmund Alexandr 1
Hucl Jan
Janoušek Vojtěch
Král Ondřej
Repka Michal
Suja Ján ŽK
Vaněk Milan
Doležal Miloš ŽK
Hanuš Jaromír
Konáš David ŽK
Lhoták Zdeněk
Máj Dalibor ŽK
Pata Tomáš
Pokorný David
Sutnar Ondřej ŽK

SK Splávek Nová Ves - Drebins Team          3 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šašková Barbora
20. 9. 2020 | 12:00

Veselý Aleš 2
Šik Michal 1 ŽK
Gillich Tomáš
Hoger Aleš
Koc Václav
Kubík Jan ŽK
Lejsek Michal
Lejsek Teodor
Veselý Tomáš
Černý Vladimír 1
Habr Martin 1 ŽK
Pecháček Jakub 1
Černý Michal
Feigerle Tomáš
Lukavský Jindřich
Nový Jiří
Starý Jiří

FC Kojak - FC Blizzard          9 : 2    ( 6 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šašková Barbora
20. 9. 2020 | 13:00

Břicháček Jaroslav 2
Ježek Richard 2
Křížek David 2
Křížek Michael 2
Horník Jakub 1
Kotrnoch Ondřej
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.
Valenta Pavel
Malý Adam 1
Procházka Jan 1 ŽK
Běl Michal
Havlíček Martin
Hrubý Jan
Kotrch Miroslav
Křivánek Stanislav
Najman Ondřej

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Palasio Plzeň 3 3 0 0 17 : 9  ( 8 ) 9
2. FK Lochotín B 4 2 2 0 25 : 21  ( 4 ) 8
3. FC Kojak 4 2 1 1 18 : 10  ( 8 ) 7
4. Czech Made 3 2 0 1 10 : 8  ( 2 ) 6
5. Krvavá Tlačenka 4 1 2 1 18 : 18  ( 0 ) 5
6. The Wankers B 3 1 1 1 7 : 7  ( 0 ) 4
7. Pumidas B 3 1 1 1 3 : 3  ( 0 ) 4
8. FC Blizzard 4 1 0 3 8 : 19  ( -11 ) 3
9. FC Inter Plzeň 3 0 2 1 11 : 12  ( -1 ) 2
10. Drebins Team 4 0 2 2 18 : 22  ( -4 ) 2
11. SK Splávek Nová Ves 3 0 1 2 9 : 15  ( -6 ) 1
12. Do Ugandy jedou pandy 0 0 0 0 0 : 0  ( 0 ) -0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Havel Jan (FK Lochotín B) 9 3
2. Holý Michal (FK Lochotín B) 6 3
3. Ježek Richard (FC Kojak) 6 2
4. Meszaros Michal (FC Inter Plzeň) 5 5
5. Habr Martin (Drebins Team) 5 2.5
6. Denk Patrik (FC Palasio Plzeň) 5 2.5
7. Nový Jiří (Drebins Team) 5 1.25
8. Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 5 1.25
9. Břicháček Jaroslav (FC Kojak) 4 1
10. Kubeš Pavel (SK Splávek Nová Ves) 3 1.5

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Hanuš Jaromír (Pumidas B) 1 3
2. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 2 3
3. Zemko Dominik (FC Palasio Plzeň) 3 3
4. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 3.7 3
5. Vacín Jan (FC Inter Plzeň) 4 3
6. Běl Michal (FC Blizzard) 4.8 4
7. Feigerle Tomáš (Drebins Team) 5.5 4
8. Tříska Jakub (FK Lochotín B) 6 3

Asistence

# jméno asistence a/z

Kanadské bodování

# jméno body b + a b/z
1. Havel Jan (FK Lochotín B) 9 9 + 0 3
2. Holý Michal (FK Lochotín B) 6 6 + 0 3
3. Ježek Richard (FC Kojak) 6 6 + 0 2
4. Meszaros Michal (FC Inter Plzeň) 5 5 + 0 5
5. Denk Patrik (FC Palasio Plzeň) 5 5 + 0 2.5
6. Habr Martin (Drebins Team) 5 5 + 0 2.5
7. Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 5 5 + 0 1.25
8. Nový Jiří (Drebins Team) 5 5 + 0 1.25
9. Břicháček Jaroslav (FC Kojak) 4 4 + 0 1
10. Pekník Tomáš (Drebins Team) 3 3 + 0 1.5