Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

Karoch Crew - International          22 : 6    ( 10 : 3 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Mach Jan
10. 10. 2020 | 09:00

Vladař David 9
Kolečko Martin 4
Král Dominik 4
Krystl Jakub 4
Huml Jakub 1
Beber Václav
Lokvenc Radim
Šatra Filip
Šedivý Radek ŽK
Dinchev Plamen 4
Pieniak Daniel 2
Gyula Béla
Schön Daniel

FC Bördelo Radčice - Kometa          3 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Zemko Dominik — Služba: Mach Jan
10. 10. 2020 | 13:00

Houdek Josef 2
Řežábek Filip 1
Brožík Ondřej
Kalina Josef
Kohout Jaroslav
Kohout Martin
Komanec Petr
Mildorf Lukáš
Polereczký Pavel
Kleinhampl Tomáš 2
Krýda Martin 1
Růžička Václav 1 ŽK
Balcar Aleš
Čiviš Petr
Flaišman Jan
Hladík Martin
Kydlíček Ondřej
Velíšek Petr

Pilsen Boys - STB          1 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Štefanová Eliška
11. 10. 2020 | 12:00

Korčík Martin 1
Cink Jaroslav
Schmirler David
Sechovský David
Rajtolar Stanislav
Psohlavec Aleš
Procházka Martin
Kružej Luděk
Černý Tomáš
Tintěra Lukáš
Vodrážka Pavel 1
Grůber Martin
Kindelmann Petr
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal
Roučka Filip
Stavrev Ivan
Světlík Vladimír

Tigons - Magna Seating          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Služba: Minaříková Pavlína
11. 10. 2020 | 16:00

Panský Josef 1
Růžek Jíří 1
Šašek Jan 1
Vořech Daniel 1
Kuhajda Lukáš
Müller Jakub
Šauer Dominik
Švenda Jaroslav
Vořech Jan
Atamaniuk Andrii
Fořt Karel
Lieser Ondřej
Mitrík Mároš
Průcha František
Samko Erik
Shcheretskyi Roman
Schuster Vlastimil

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Tigons 5 5 0 0 40 : 6  ( 34 ) 15
2. Kometa 5 4 0 1 43 : 23  ( 20 ) 12
3. Legendární Háčkovo Levá 5 4 0 1 38 : 23  ( 15 ) 12
4. Pilsen Boys 5 3 1 1 18 : 11  ( 7 ) 10
5. FC Bördelo Radčice 5 2 0 3 22 : 19  ( 3 ) 6
6. Karoch Crew 5 2 0 3 36 : 47  ( -11 ) 6
7. STB 5 1 1 3 17 : 26  ( -9 ) 4
8. Magna Seating 5 1 0 4 16 : 31  ( -15 ) 3
9. International 6 0 0 6 21 : 65  ( -44 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Šebek Jan (Kometa) 17 4.25
2. Vladař David (Karoch Crew) 14 2.8
3. Kuhajda Lukáš (Tigons) 11 2.2
4. Kydlíček Ondřej (Kometa) 10 2
5. Zíka Michal (Legendární Háčkovo Levá) 9 3
6. Bohmann Filip (Legendární Háčkovo Levá) 9 2.25
7. Kalina Dominik (FC Bördelo Radčice) 8 2
8. Král Dominik (Karoch Crew) 8 1.6
9. Dinchev Plamen (International) 8 1.6
10. Čimera Radek (Legendární Háčkovo Levá) 7 1.4

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Švenda Jaroslav (Tigons) 1.5 4
2. Polereczký Pavel (FC Bördelo Radčice) 3.8 5
3. Fremr Jan (Legendární Háčkovo Levá) 4.6 5
4. Roučka Filip (STB) 4.8 4
5. Průcha František (Magna Seating) 4.8 4
6. Flaišman Jan (Kometa) 5.3 4
7. Sedláček Marek (International) 6.7 3
8. Šatra Filip (Karoch Crew) 8.3 3