Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

BAF Žebrákův zen - SK VSP          1 : 1    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Žebro Michal — Služba: Minaříková Pavlína
12. 9. 2020 | 10:00

Benedikt Martin 1
Belina Ladislav
Beran Václav
Černý Jan
Hebr David
Kocáb Jan
Navrátil Pavel
Pěnek Jan
Štika Jan 1
Göttinger Jan
Holka Lukáš
Ikri Adrián
Kubove Štefan
Macurik Marián
Moravec Tadeáš
Moravec Vojtěch
Vodička Michal

TJ Sokol Vejprnice - SK Splávek Nová Ves B          4 : 2    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Služba: Minaříková Pavlína
13. 9. 2020 | 11:00

Paul Lukáš 2
Hajžman Michal 1
Havlíček Pavel 1
Hora Matěj
Míčko Lukáš
Motyka Tomáš
Rada Vlastimil
Veselý Aleš 1
Vrba Lukáš 1
Navrátil Ladislav ŽK
Sojka Jan
Veselý Tomáš
Vukovič Slavko

Starý dřeváky - FC Stars Plzeň          4 : 6    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Fajfrlíková Lenka
13. 9. 2020 | 12:00

Vild Jiří 3 ŽK
Dvořák Petr 1
Čepický Jiří
Janda Martin
Kasl František
Lysek Jaroslav 3
Palkovič Pavol 2
Negru Maxim 1
Zelenka Tomáš
Wurll Tomáš
Tóth Mikuláš
Podrábský Karel
Jurčenko Kirill
Lysek Dominik ŽK+ŽK
Kopil Rastislav
Kohút Lukáš
Zítka Ondřej

FC Persie - Dream Team B          2 : 4    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Fajfrlíková Lenka
13. 9. 2020 | 13:00

Šauer Dominik 1
Levička Vojtěch 1 ŽK
Šantín David
Pressl Jan
Polák Petr
Pelán Petr
Kruml David ŽK
Kosť Tomáš
Davídek Ondřej
Černý Tomáš
Zuna Martin 3
Jedlička Ladislav 1
Hovorka Radim
Kabourková Denisa
Pilát Ivan
Sajfrt Michal

TJ Bouda - AC Bolevec 2012          5 : 4    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Kulišan Stanislav — Služba: Fajfrlíková Lenka
13. 9. 2020 | 17:00

Prokš Adam 4
Sedláček Radek 1
Behenský David
Bouda Jiří
Nechutný Marek
Svoboda Václav
Nový Michal 1
Plaček Jiří 1
Rasl Karel 1
Vyrobik Tomáš 1
Brejcha Robert
Ceplecha Jaroslav
Johanna František
Kocánek Miroslav
Maišl Stanislav

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Dream Team B 5 4 0 1 26 : 14  ( 12 ) 12
2. TJ Bouda 5 4 0 1 15 : 20  ( -5 ) 12
3. TJ Sokol Vejprnice 5 3 0 2 31 : 21  ( 10 ) 9
4. SK VSP 5 2 2 1 20 : 18  ( 2 ) 8
5. SK Splávek Nová Ves B 4 2 1 1 27 : 11  ( 16 ) 7
6. Starý dřeváky 6 2 1 3 25 : 29  ( -4 ) 7
7. FC Persie 5 2 0 3 21 : 16  ( 5 ) 6
8. BAF Žebrákův zen 5 1 1 3 9 : 19  ( -10 ) 4
9. FC Stars Plzeň 5 1 1 3 17 : 32  ( -15 ) 4
10. AC Bolevec 2012 5 1 0 4 18 : 29  ( -11 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Hora Matěj (TJ Sokol Vejprnice) 8 2
2. Paul Lukáš (TJ Sokol Vejprnice) 7 3.5
3. Sojka Jan (SK Splávek Nová Ves B) 7 1.75
4. Voves Petr (Dream Team B) 6 6
5. Koc Václav (SK Splávek Nová Ves B) 6 3
6. Prokš Adam (TJ Bouda) 6 2
7. Palkovič Pavol (FC Stars Plzeň) 6 1.5
8. Ščislák Daniel (Starý dřeváky) 5 1.67
9. Zuna Martin (Dream Team B) 5 1.67
10. Moravec Vojtěch (SK VSP) 5 1

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Behenský David (TJ Bouda) 2 4
2. Pelán Petr (FC Persie) 2.7 3
3. Sajfrt Michal (Dream Team B) 3.5 4
4. Macurik Marián (SK VSP) 3.6 5
5. Pěnek Jan (BAF Žebrákův zen) 3.8 5
6. Motyka Tomáš (TJ Sokol Vejprnice) 4.2 5
7. Ceplecha Jaroslav (AC Bolevec 2012) 5.8 4
8. Zelenka Tomáš (FC Stars Plzeň) 7.7 3