Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

No Star - Warriors B          0 : 9    ( 0 : 6 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Štefanová Eliška
4. 7. 2020 | 12:00

Baloun Patrik
Toušek David
Sikora Ondřej
Neubauer Lukáš
Moravanský Michal
Modrák Josef
Mikoláš Jakub
Hess Daniel
Bykov Jaroslav
Toušek Martin
Sládek Michal 6
Hořánek Adam 2
Turek David 1
Archalous Matěj
Kubásek Tomáš
Kutný Petr
Suchý Pavel
Vinický Zdeněk

Warriors B - International          8 : 3    ( 4 : 2 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Maišlová Lucie
4. 7. 2020 | 13:00

Sládek Michal 4
Suchý Pavel 2
Hořánek Adam 1
Kutný Petr 1
Archalous Matěj
Kubásek Tomáš
Turek David
Vinický Zdeněk
Dinchev Plamen 3
Gyula Béla
Mazurkiewicz Arkadiusz
Medveď Peter
Melnyk Tomáš
Sedláček Marek
Schön Daniel
Václavík Lukáš

No Star - Drebins Team B WSA          3 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Hošek Jaroslav — Služba: Maišlová Lucie
4. 7. 2020 | 14:00

Baloun Patrik 1
Modrák Josef 1
Toušek David 1
Bykov Jaroslav
Hess Daniel
Mikoláš Jakub
Moravanský Michal
Sikora Ondřej
Toušek Martin
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Černý Vladimír
Mařík Ladislav
Podlešák Tomáš
Reichman Michal
Šimandl Martin
Urban Lukáš ŽK

Doubr Hůd - FC Predators          11 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
4. 7. 2020 | 15:00

Zíka Michal 6
Bohmann Filip 2
Zíka Marek 2
Švarc Daniel 1
Dolanský Kryštof
Opava Patrik
Roth Václav
Štolle Jakub
Švarc Matěj
Klíč Tomáš 1
Beber Václav
Bláha Etienne Michel
Götz Daniel
Hromádka Pavel
Picka Lukáš
Varga Karel
Vild Jiří

Tigons - BAF Žebrákův zen          4 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie
4. 7. 2020 | 16:00

Frémund Adam 1
Panský Josef 1
Růžek Jíří 1
Šroubek Jakub 1
Janouškovec Tomáš
Šašek Jan
Švenda Jaroslav
Vořech Jan
Benedikt Martin 1
Coufal Martin
Kocáb Jan
Kučera Petr
Loukota Petr
Zdvořáček Aleš
Zikmund Tomáš

Tigons - Doubr Hůd          5 : 1    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Maišlová Lucie
4. 7. 2020 | 17:00

Frémund Adam 3
Janouškovec Tomáš 1
Šroubek Jakub 1
Panský Josef
Růžek Jíří ŽK
Šašek Jan ŽK
Švenda Jaroslav
Vořech Jan
Zíka Michal 1
Zíka Marek
Švarc Matěj
Švarc Daniel ŽK
Štolle Jakub
Roth Václav
Opava Patrik
Kůžel Martin
Dolanský Kryštof
Bohmann Filip

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Tigons 4 4 0 0 28 : 4  ( 24 ) 12
2. Doubr Hůd 4 3 0 1 30 : 7  ( 23 ) 9
3. BAF Žebrákův zen 3 2 0 1 20 : 10  ( 10 ) 6
4. Warriors B 3 2 0 1 17 : 11  ( 6 ) 6
5. Legendární Háčkovo Levá 2 1 0 1 9 : 14  ( -5 ) 3
6. FC Predators 3 1 0 2 14 : 25  ( -11 ) 3
7. No Star 4 1 0 3 9 : 31  ( -22 ) 3
8. Drebins Team B WSA 2 0 0 2 5 : 9  ( -4 ) 0
9. International 3 0 0 3 5 : 26  ( -21 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Zíka Michal (Doubr Hůd) 17 4.25
2. Sládek Michal (Warriors B) 10 5
3. Hos Josef (BAF Žebrákův zen) 7 3.5
4. Frémund Adam (Tigons) 6 2
5. Švarc Daniel (Doubr Hůd) 5 1.25
6. Bystřický Jan (Tigons) 4 2
7. Janouškovec Tomáš (Tigons) 4 1.33
8. Klíč Tomáš (FC Predators) 4 1.33
9. Benedikt Martin (BAF Žebrákův zen) 4 1.33
10. Götz Daniel (FC Predators) 4 1.33

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Švenda Jaroslav (Tigons) 1 3
2. Kůžel Martin (Doubr Hůd) 2 3
3. Vinický Zdeněk (Warriors B) 3.7 3