Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 -

Oranjes - Dragonflies of Pilsen          2 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Sinkule Michael — Služba: Židlický Marek
2. 2. 2020 | 10:00

Dergachov Dmytro 1 1
Kalaš Pavel 1 1
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kotka František
Kugler Martin
Mikeska Jiří
Titěra Jan
Alexi Michal 2
Bittermann Zdeněk 1
Socha Filip 1 2
Beránek Martin 1
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Macoun Daniel

FC Persie - FC Jerigo 1994 Plzeň          1 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Sinkule Michael — Služba: Židlický Marek
2. 2. 2020 | 11:00

Pressl Jan 1
Davídek Ondřej
Pelán Petr
Mareš Ondřej
Kruml David
Král Michal
Kosť Tomáš
Jandoš Michal
Hynek Daniel
Šauer Dominik
Vitouš Ondřej 2 1
Kristl Tomáš 1
Palka Karel 1 1
Pekník Tomáš 1
Bendl Petr
Lenk Ondřej
Loužecký Michal
Malý Adam 2
Marek Tomáš 1

FC Inter Plzeň - FC Palasio Plzeň          4 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Sinkule Michael — Služba: Židlický Marek
2. 2. 2020 | 12:00

Kasýk Zdeněk 2
Holub Adam 1 1
Kalabza Pavel 1 1
Grubr Tomáš 1
Janda Tomáš 1
Mižár Jakub
Shklyarskyy Bohdan
Šebek Jan
Vacín Jan
Černý Daniel 2
Hradecký Dominik 1
Kalčík Petr 1
Kypta Martin 1
Skalozubov Yuriy
Svítil Ondřej
Štolle Dominik 1 ŽK
Zemko Dominik
Ždych Jakub

FC Fighters - Tigons          3 : 4    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Sinkule Michael — Služba: Židlický Marek
2. 2. 2020 | 13:00

Anděl Jakub 1 ŽK
Diviš Jakub 1
Štěpánek Petr 1
Forman Jakub
Hladký Filip
Novák Miroslav 1
Roztočil Jiří 1 ŽK
Sedlák Jan
Špic Štěpán
Müller Jakub 3
Šašek Jan 1 1
Bystřický Jan
Vořech Daniel
Švenda Jaroslav
Šroubek Jakub ŽK
Růžek Jíří 1
Panský Josef
Janouškovec Tomáš
Frémund Adam
Vořech Jan 1

FC Splávek - FbC Bory 2010          2 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šašková Barbora
2. 2. 2020 | 14:00

Porada Petr 2
Gillich Tomáš
Kašpar Václav
Lejsek Teodor
Mašek Radek
Mráz Jiří
Veselý Tomáš
Vukovič Slavko
Sartorius Michal 1
Cigler Miroslav ŽK
Žák Adam
Štěpánek Martin
Rostás Lukáš
Pavlíček Marek 1
Komínek Jiří
Hruška Jan
Eret Tomáš
Žák Ondřej

3 promile - FC Kojak          8 : 1    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šašková Barbora
2. 2. 2020 | 15:00

Malcát David 3
Sklenář Václav 3 4
Krysl Kamil 1 2
Křen Tomáš 1 ŽK
Čechura Tomáš
Fiala Josef
Špánek Jaroslav 1 ŽK
Strejček Matěj 1
Bříza Jakub
Dvořák Antonín 1
Ježek Richard
Rubáš Michal
Šoltys Miloslav
Šoltys Miloslav st.

FC DAB - The Wankers          8 : 7    ( 1 : 5 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šašková Barbora
2. 2. 2020 | 16:00

Rozboud Karel 4 1
Vojáček Michal 1 1
Matas Martin 1
Maur Matěj 1 2
Schleis Karel 1 1
Větrovec Zdeněk
Tichý Daniel
Reichert Ondřej ČK
Potoček Matěj
Gita Tomáš
Folk Jan
Fakan Jan
Dobiáš Matěj 2 1
Like Adam 2 1
Matlák David 1
Vitouš Josef 1
Zíka Michal 1
Angermayer Patrick 2
Diviš Jan
Knapp Tomáš 1 ŽK

Plzeňský ležák - FC Blizzard          0 : 4    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šašková Barbora
2. 2. 2020 | 17:00

Koranda Marek
Kuncendorfer Jan
Matula Patrik
Med Stanislav
Regner Marek
Stupka Lukáš
Štván Vojtěch
Vričan Jiří
Vričan Martin
Dvořák Zdeněk 1
Kotrch Miroslav 1
Kovářík Jan 1 1 ŽK
Trojek Tomáš 1 1
Běl Michal
Bodanský Michal
Havlíček Martin 2
Hrubý Jan
Křivánek Stanislav

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. 3 promile 1 1 0 0 8 : 1  ( 7 ) 3
2. FC Jerigo 1994 Plzeň 1 1 0 0 5 : 1  ( 4 ) 3
3. FC Blizzard 1 1 0 0 4 : 0  ( 4 ) 3
4. Dragonflies of Pilsen 1 1 0 0 4 : 2  ( 2 ) 3
5. FC DAB 1 1 0 0 8 : 7  ( 1 ) 3
6. FC Inter Plzeň 1 1 0 0 4 : 3  ( 1 ) 3
7. Tigons 1 1 0 0 4 : 3  ( 1 ) 3
8. FC Splávek 1 1 0 0 2 : 1  ( 1 ) 3
9. The Wankers 1 0 0 1 7 : 8  ( -1 ) 0
10. FC Palasio Plzeň 1 0 0 1 3 : 4  ( -1 ) 0
11. FC Fighters 1 0 0 1 3 : 4  ( -1 ) 0
12. FbC Bory 2010 1 0 0 1 1 : 2  ( -1 ) 0
13. Oranjes 1 0 0 1 2 : 4  ( -2 ) 0
14. FC Persie 1 0 0 1 1 : 5  ( -4 ) 0
15. Plzeňský ležák 1 0 0 1 0 : 4  ( -4 ) 0
16. FC Kojak 1 0 0 1 1 : 8  ( -7 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Rozboud Karel (FC DAB) 4 4
2. Müller Jakub (Tigons) 3 3
3. Malcát David (3 promile) 3 3
4. Sklenář Václav (3 promile) 3 3
5. Kasýk Zdeněk (FC Inter Plzeň) 2 2
6. Vitouš Ondřej (FC Jerigo 1994 Plzeň) 2 2
7. Alexi Michal (Dragonflies of Pilsen) 2 2
8. Dobiáš Matěj (The Wankers) 2 2
9. Černý Daniel (FC Palasio Plzeň) 2 2
10. Like Adam (The Wankers) 2 2

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Běl Michal (FC Blizzard) 0 1
2. Žák Adam (FbC Bory 2010) 1 1
3. Fiala Josef (3 promile) 1 1
4. Loužecký Michal (FC Jerigo 1994 Plzeň) 1 1
5. Mráz Jiří (FC Splávek) 1 1
6. Krejča Jan (Dragonflies of Pilsen) 2 1
7. Diviš Jakub (FC Fighters) 3 1
8. Švenda Jaroslav (Tigons) 3 1
9. Vacín Jan (FC Inter Plzeň) 3 1
10. Klečka Daniel (Oranjes) 4 1