Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

STB - No Star          1 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019 | 13:00

Světlík Vladimír 1
Grůber Martin ŽK
Kuruc Tomáš
Procházka Michal
Repka Michal
Stavrev Ivan
Štambach Vladimír
Vodrážka Pavel
Toušek David 1
Hess Daniel
Toušek Martin
Rubáš Michal ŽK
Nguyen David
Neubauer Lukáš
Moravanský Michal
Modrák Josef
Mikoláš Jakub
Žurek Martin

NFC Wan Plzeň - Drebins Team B WSA          2 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pospíšil Jakub — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019 | 14:00

Monhart Aleš 2
Egemaier Tomáš
Holec Zdeněk
Kovařík Ladislav
Kovařík Martin
Krejčí Tomáš
Špaček Miroslav
Šulek Jiří
Šimandl Martin 1
Slavík Michal 1
Pecháček Jakub 1
Čakarov Pavel
Reichman Michal
Plachý Daniel
Mařík Ladislav
Habr Martin
Feigerle Tomáš
Urban Lukáš

Dream Team B - Legendární Háčkovo Levá          4 : 6    ( 3 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora
9. 11. 2019 | 15:00

Hovorka Radim 2
Jedlička Ladislav 1
Pilát Ivan 1
Kabourková Denisa
Macháček Martin
Němček Miroslav
Sajfrt Michal
Špirk Dominik
Zíka Michal 2
Brožek Martin 1
Fremr Jan 1
Kadlec Jaroslav 1
Zelený Tomáš 1
Bohmann Filip
Čimera Radek
Mjahký Jan

International - (Ne)závislí          4 : 7    ( 4 : 4 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019 | 08:00

Dinchev Plamen 1
Gyula Béla 1
Medveď Peter 1
Pieniak Daniel 1
Černý Tomáš
Doroš Daniel
Mazurkiewicz Arkadiusz
Sedláček Marek
Schön Daniel
Sypták Petr 3
Michna Miroslav 1
Liška Roman 1
Hrubý Jakub 1
Gašpar Jaroslav 1
Dzurnak Rado
Čipak Tomáš
Ňakat Ladislav
Pogádl Ľubomír
Bláha Miroslav

FC DAB B - Kometa          3 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal
10. 11. 2019 | 10:00

Potoček Matěj 1
Procházka Petr 1
Šura Dominik 1
Forghieri Daniel
Kubík Tomáš ŽK
Pitlík Karel ŽK
Sinkule Michael
Syrovátka Jiří
Vojta Dominik
Balcar Aleš 1
Růžička Václav
Návrat Jan
Kydlíček Ondřej
Krýda Martin
Hladík Martin
Flaišman Jan
Duspiva Lukáš ŽK
Čiviš Petr
Velíšek Petr

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Legendární Háčkovo Levá 10 9 1 0 66 : 37  ( 29 ) 28
2. Dream Team B 10 6 3 1 41 : 23  ( 18 ) 21
3. FC Debakl 10 6 2 2 45 : 37  ( 8 ) 20
4. Drebins Team B WSA 10 6 1 3 42 : 37  ( 5 ) 19
5. (Ne)závislí 10 4 2 4 34 : 31  ( 3 ) 14
6. FC DAB B 10 4 2 4 34 : 36  ( -2 ) 14
7. International 10 4 1 5 56 : 45  ( 11 ) 13
8. Kometa 10 4 0 6 32 : 40  ( -8 ) 12
9. No Star 10 2 1 7 27 : 50  ( -23 ) 7
10. STB 10 1 2 7 22 : 44  ( -22 ) 5
11. NFC Wan Plzeň 10 1 1 8 27 : 46  ( -19 ) 4

Střelci

# jméno góly g/z
1. Zíka Michal (Legendární Háčkovo Levá) 26 2.89
2. Dinchev Plamen (International) 18 1.8
3. Pieniak Daniel (International) 13 1.3
4. Hasler Miroslav (FC Debakl) 11 1.38
5. Pitlík Karel (FC DAB B) 11 1.1
6. Balcar Aleš (Kometa) 10 1.43
7. Čimera Radek (Legendární Háčkovo Levá) 10 1.11
8. Frýdl Tomáš (FC Debakl) 10 1
9. Monhart Aleš (NFC Wan Plzeň) 9 1.5
10. Brožek Martin (Legendární Háčkovo Levá) 8 1.14

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Sajfrt Michal (Dream Team B) 2 5
2. Feigerle Tomáš (Drebins Team B WSA) 2.9 9
3. Hovorka Radim (Dream Team B) 3 4
4. Dzurnak Rado ((Ne)závislí) 3.1 9
5. Vodrážka Pavel (STB) 3.3 3
6. Kulišan Stanislav (FC Debakl) 3.7 10
7. Fremr Jan (Legendární Háčkovo Levá) 3.9 9
8. Kovařík Ladislav (NFC Wan Plzeň) 4 3
9. Jebas Jan (FC DAB B) 4.1 8
10. Černý Tomáš (International) 4.3 9