Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 -

FC Veselá - Starý dřeváky          7 : 4    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Berger Jiří — Služba: Štefanová Eliška
28. 9. 2019 | 12:00

Rybař Matěj 3 ŽK
Janda Pavel 2
Pelc Miloslav 1
Sobotka Lukáš 1
Branich Jan
Melka František
Bublík Ondřej 1
Čepický Jiří 1
Kratochvíl Jakub 1
Majer Dušan 1
Dvořák Petr
Janda Martin
Janoušek Tomáš
Kasl František
Ščislák Daniel

Kaštani - FC Fotbalisti B          6 : 2    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra
29. 9. 2019 | 13:00

Müller Jan 3
Suchý Jan 2
Mach Martin 1
Škreko Miroslav
Soukup Petr
Černý Jan
Jebáček Karel
Hazdra Tomáš
Hazdra Petr
Dušek Roman
Tupý David
Jerman Richard 1
Pelán Petr 1
Batěk Daniel
Jandoš Michal
Kalfeřt David
Kosť Tomáš
Kuriško Ján
Procházka Jaroslav ŽK
Zdeněk Jan

The Wankers C - Real Plzeň B          3 : 9    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Křen Tomáš — Služba: Maišlová Lucie
29. 9. 2019 | 14:00

Knapp Tomáš 1
Matlák David 1
Navrátil Pavel 1
Ježek Petr
Kábele Pavel
Kravčík Pavel
Sinkule Michael
Martinovský Patrik 3
Bárta Jakub 2
Bubla Milan 2
Průša Pavel 1
Soukup Petr 1
Mašek Jakub ŽK
Popík Štefan
Pospíšil Jakub
Zítek Jakub

FC Internazionale - SK Splávek Nová Ves B          7 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Služba: Maišlová Lucie — Zemko Dominik
29. 9. 2019 | 14:00

Richter Patrik 3
Hrabchak Denys 2
Khyzniak Oleksandr 1
Kushnir Dmytro 1 ŽK
Angyal Marián
Ivanov Zlatomir
Jindra Václav ŽK
Ponikelský Patrik
Viuseanco Oleg
Šik Michal 2
Bláha Pavel
Navrátil Ladislav
Sojka Jan
Stashko Rostyslav
Veselý Aleš
Veselý Tomáš
Vrba Lukáš
Vukovič Slavko

SK VSP - MD Elektronik C.F.          0 : 8    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Maišlová Lucie
29. 9. 2019 | 15:00

Holka Lukáš
Macurik Marián
Matějka Jiří
Moravec Tadeáš
Moravec Vojtěch
Rogozin Vitaliy
Štika Jan
Fornouz Marek 2
Straluciuc Roland 2
Popule Michal 2
Beneš Lukáš 1
Ragančík Slavomír 1
Mrhal David ŽK
Švehla Martin
Korčík Radek ŽK
Korčík Martin
Drozda Karel
Toma Gabriel

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Internazionale 9 7 2 0 58 : 32  ( 26 ) 23
2. MD Elektronik C.F. 9 7 0 2 46 : 28  ( 18 ) 21
3. The Wankers C 9 5 0 4 41 : 31  ( 10 ) 15
4. SK Splávek Nová Ves B 8 5 0 3 35 : 27  ( 8 ) 15
5. SK VSP 9 4 2 3 25 : 30  ( -5 ) 14
6. Kaštani 9 4 0 5 24 : 32  ( -8 ) 12
7. Real Plzeň B 9 3 1 5 42 : 31  ( 11 ) 10
8. Starý dřeváky 9 2 3 4 33 : 41  ( -8 ) 9
9. FC Fotbalisti B 8 1 2 5 18 : 32  ( -14 ) 5
10. FC Veselá 9 1 0 8 21 : 59  ( -38 ) 3

Střelci

# jméno góly g/z
1. Richter Patrik (FC Internazionale) 24 2.67
2. Hrabchak Denys (FC Internazionale) 15 1.67
3. Popule Michal (MD Elektronik C.F.) 14 1.75
4. Sojka Jan (SK Splávek Nová Ves B) 12 1.5
5. Fornouz Marek (MD Elektronik C.F.) 9 1.29
6. Šik Michal (SK Splávek Nová Ves B) 8 2
7. Navrátil Pavel (The Wankers C) 8 1.33
8. Štika Jan (SK VSP) 8 1
9. Salcman Martin (Real Plzeň B) 7 3.5
10. Ježek Petr (The Wankers C) 7 0.88

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Drozda Karel (MD Elektronik C.F.) 2.3 8
2. Ponikelský Patrik (FC Internazionale) 2.8 6
3. Hucl Jan (SK Splávek Nová Ves B) 2.9 3.76
4. Macurik Marián (SK VSP) 3.3 9
5. Soukup Petr (Kaštani) 3.6 7
6. Pospíšil Jakub (Real Plzeň B) 3.7 7
7. Kuriško Ján (FC Fotbalisti B) 3.9 7
8. Sinkule Michael (The Wankers C) 4 5
9. Janoušek Tomáš (Starý dřeváky) 4 5
10. Pagáč Jaroslav (Starý dřeváky) 5.3 4