Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 -

FK Lochotín B - FC Kojak          1 : 1    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Křen Tomáš — Služba: Šoltysová Petra
26. 10. 2019 | 10:00

Hora Matěj 1
Bochníček Tomáš
Fürbacher Karel
Hajžman Marek
Kasýk Zdeněk
Kronďák Jan
Kazi Filip 1
Dvořák Antonín
Ježek Richard
Kotrnoch Ondřej
Rubáš Michal
Šoltys Miloslav
Valenta Pavel

Krvavá Tlačenka - Czech Made          8 : 2    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
26. 10. 2019 | 11:00

Mašek Jakub 3
Böhm Lukáš 2
Hrdlička Petr 2
Grätsch Dominik 1
Mečl Dominik
Mašek Michal
Kolář Václav
Hric Tomáš
Holý František
Šmídl Milan
Plzák Patrik 2
Duchek Dominik
Honomichl David
Matas Martin ŽK
Popel David
Repka Michal
Rosocha Lukáš
Suja Ján
Zikmund Alexandr

Do Ugandy jedou pandy - FC Blizzard          2 : 4    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora
26. 10. 2019 | 14:00

Šobr Dominik 1
Šobr Martin 1
Hess Libor
Loukota Jiří
Pytlík Lukáš
Vrzal Tomáš
Zelený Tomáš
Běl Michal 1
Formánek Miroslav 1
Najman Ondřej 1
Nohejl Michal 1
Bendík Lukáš
Havlíček Martin
Hrubý Jan
Kukačka František
Procházka Jan

SK Splávek Nová Ves - The Wankers B          7 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
27. 10. 2019 | 11:00

Čech Jakub 4 ŽK
Kubeš Pavel 2
Volák Michal 1
Gillich Tomáš
Holeček Tomáš
Kánský Petr
Novák Tomáš
Kroc Jakub 1
Vitouš Josef 1
Angermayer Patrick ŽK
Diviš Jan
Kratochvíl Václav
Kravčík Pavel
Matlák David

FC Inter Plzeň - FC Splávek          5 : 0    ( 0 : 0 )

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Šašková Barbora
27. 10. 2019 | 12:00

Drebins Team - FC Palasio Plzeň          1 : 7    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šašková Barbora
27. 10. 2019 | 12:00

Urban Lukáš 1
Černý Michal
Černý Vladimír
Feigerle Tomáš
Havlíček Ondřej
Lukavský Jindřich
Nový Jiří
Pecháček Jakub
Starý Jiří
Hradecký Dominik 3
Kalčík Petr 1
Skalozubov Yuriy 1
Svítil Ondřej 1
Vávra Tomáš 1
Kypta Martin
Souček David
Zemko Dominik
Ždych Jakub

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FC Palasio Plzeň 11 8 1 2 54 : 27  ( 27 ) 25
2. FC Kojak 11 7 2 2 56 : 27  ( 29 ) 23
3. FC Inter Plzeň 11 7 0 4 63 : 50  ( 13 ) 21
4. Krvavá Tlačenka 11 5 4 2 61 : 37  ( 24 ) 19
5. FK Lochotín B 9 6 1 2 45 : 25  ( 20 ) 19
6. FC Blizzard 10 6 1 3 37 : 27  ( 10 ) 19
7. FC Splávek 11 4 1 6 31 : 48  ( -17 ) 13
8. Drebins Team 10 3 1 6 33 : 39  ( -6 ) 10
9. The Wankers B 11 3 1 7 35 : 51  ( -16 ) 10
10. Do Ugandy jedou pandy 10 3 0 7 36 : 62  ( -26 ) 9
11. SK Splávek Nová Ves 11 2 2 7 35 : 49  ( -14 ) 8
12. Czech Made 10 2 0 8 26 : 70  ( -44 ) 6

Střelci

# jméno góly g/z
1. Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 19 1.9
2. Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 17 1.7
3. Strejček Matěj (FC Kojak) 15 1.67
4. Křížek David (FC Kojak) 14 1.75
5. Meszaros Michal (FC Inter Plzeň) 12 2.4
6. Skalozubov Yuriy (FC Palasio Plzeň) 12 1.33
7. Holý Michal (FK Lochotín B) 11 2.75
8. Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 11 1.57
9. Ježek Richard (FC Kojak) 11 1.1
10. Slavík Jaroslav (FK Lochotín B) 10 1.67

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Kronďák Jan (FK Lochotín B) 2 3
2. Zemko Dominik (FC Palasio Plzeň) 2.1 8
3. Šoltys Miloslav (FC Kojak) 2.3 9.7
4. Běl Michal (FC Blizzard) 2.7 10
5. Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 3 5
6. Sinkule Michael (The Wankers B) 3.3 3
7. Feigerle Tomáš (Drebins Team) 3.4 8
8. Hajžman Marek (FK Lochotín B) 3.5 4
9. Šmídl Milan (Krvavá Tlačenka) 3.8 5
10. Mráz Jiří (FC Splávek) 4 8