Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 -

Rabbit Plzeň - FK Vítr z plachet          3 : 3    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
16. 11. 2019 | 09:00

Bláha Tomáš 1 1
Loukota Jiří 1 1
Meszárosz Michal 1
Bochníček Tomáš
Gavora Milan
Kalabza Pavel
Petr Jan
Štolle Dominik
Havlas Marek 2
Böhm Lukáš 1
Grätsch Dominik 1
Kotva Pavel
Kristl Tomáš 1
Švehla Martin 1 ŽK

FC Playmakers Plzeň - Blázni z kapsy          2 : 8    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
16. 11. 2019 | 10:00

Paum František 1 1 ŽK
Šiman Jan 1
Faltus Derek
Mitas Martin 1
Rajtolar Jiří
Rajtolar Stanislav
Štěpán Lukáš ŽK
Hradecký Dominik 3 3
Souček David 2
Denk Patrik 1
Domabyl Patrik 1
Zelený Tomáš 1 1
Havlíček Pavel 2
Houdek Petr
Spálenský Přemysl
Volín Stanislav ŽK

UFK Slavoj - Do Dna          8 : 7    ( 5 : 3 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra
16. 11. 2019 | 11:00

Štrajt Michal 4 2
Hrubý Ondřej 1
Krch Václav 1
Pekník Tomáš 1
Vitouš Ondřej 1 5
Langer Jakub 1
Lenk Ondřej
Pelikán Jiří
Kalabza Josef 2 1
Krysl Kamil 2 2
Palka Karel 2 1
Čejka Lukáš 1
Krýda Martin
Šťastný Petr 2

Bee Sting - Pobřeží Kocoviny          0 : 2    ( 0 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
17. 11. 2019 | 17:00

Bartošek Jan
Najman Ondřej
Pavlíček Martin
Rybár Jiří
Šroub Jan
Švarc Karel
Valtr Luboš
Záhořík Pavel
Zemčík Robert
Hereit Jiří 1
Šíša Jiří 1
Brož Martin
Černý Jan
Hereit Jan
Mudra Jakub
Světlík Martin
Zajíček Petr 2

FC Remi - The Wankers          7 : 3    ( 3 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
17. 11. 2019 | 18:00

Malý Adam 2
Škarda Petr 2 1
Šindelář David 1 1
Šulc Jan 1 1
Vohrna Marek 1 1
Suchý Vojtěch
Šimáně Zdeněk 2
Trojovský Martin
Dobiáš Matěj 2
Strejček Matěj 1
Diviš Jakub
Diviš Jan ŽK
Král Ondřej 1
Like Adam 2
Suda Václav
Vitouš Josef
Zíka Michal

FC Uklizenozavás - Pumidas          0 : 5    ( 0 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
17. 11. 2019 | 19:00

Červík Marek
Horník Jakub
Otýs Martin ŽK
Pondělík Ondřej
Sláma Vojtěch
Šmídl Patrik
Šoltys Miloslav
Václavík Tomáš
Žítek Ondřej
Vyleta Patrik 2
Dlesk Petr 1 1
Patrovský Marek 1
Shklyarskyy Bohdan 1 1 ŽK
Doležal Miloš
Hanuš Lukáš
Kořínek ml. Jiří
Spörl Rudolf 2
Velík Stanislav 1

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. Blázni z kapsy 1 1 0 0 8 : 2  ( 6 ) 3
2. Pumidas 1 1 0 0 5 : 0  ( 5 ) 3
3. FC Remi 1 1 0 0 7 : 3  ( 4 ) 3
4. Pobřeží Kocoviny 1 1 0 0 2 : 0  ( 2 ) 3
5. UFK Slavoj 1 1 0 0 8 : 7  ( 1 ) 3
6. FK Vítr z plachet 1 0 1 0 3 : 3  ( 0 ) 1
7. Rabbit Plzeň 1 0 1 0 3 : 3  ( 0 ) 1
8. FK Lochotín 0 0 0 0 0 : 0  ( 0 ) 0
9. Do Dna 1 0 0 1 7 : 8  ( -1 ) 0
10. Bee Sting 1 0 0 1 0 : 2  ( -2 ) 0
11. The Wankers 1 0 0 1 3 : 7  ( -4 ) 0
12. FC Uklizenozavás 1 0 0 1 0 : 5  ( -5 ) 0
13. FC Playmakers Plzeň 1 0 0 1 2 : 8  ( -6 ) 0

Střelci

# jméno góly g/z
1. Štrajt Michal (UFK Slavoj) 4 4
2. Hradecký Dominik (Blázni z kapsy) 3 3
3. Vyleta Patrik (Pumidas) 2 2
4. Dobiáš Matěj (The Wankers) 2 2
5. Krysl Kamil (Do Dna) 2 2
6. Souček David (Blázni z kapsy) 2 2
7. Škarda Petr (FC Remi) 2 2
8. Havlas Marek (FK Vítr z plachet) 2 2
9. Palka Karel (Do Dna) 2 2
10. Malý Adam (FC Remi) 2 2

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Hanuš Lukáš (Pumidas) 0 1
2. Mudra Jakub (Pobřeží Kocoviny) 0 1
3. Rybár Jiří (Bee Sting) 2 1
4. Houdek Petr (Blázni z kapsy) 2 1
5. Bochníček Tomáš (Rabbit Plzeň) 3 1
6. Kotva Pavel (FK Vítr z plachet) 3 1
7. Suchý Vojtěch (FC Remi) 3 1
8. Šoltys Miloslav (FC Uklizenozavás) 5 1
9. Diviš Jan (The Wankers) 7 1
10. Pelikán Jiří (UFK Slavoj) 7 1

Asistence

# jméno asistence a/z
1. Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 5 5
2. Hradecký Dominik (Blázni z kapsy) 3 3
3. Šimáně Zdeněk (FC Remi) 2 2
4. Krysl Kamil (Do Dna) 2 2
5. Like Adam (The Wankers) 2 2
6. Šťastný Petr (Do Dna) 2 2
7. Štrajt Michal (UFK Slavoj) 2 2
8. Zajíček Petr (Pobřeží Kocoviny) 2 2
9. Spörl Rudolf (Pumidas) 2 2
10. Havlíček Pavel (Blázni z kapsy) 2 2

Kanadské bodování

# jméno body b + a b/z
1. Štrajt Michal (UFK Slavoj) 6 4 + 2 6
2. Hradecký Dominik (Blázni z kapsy) 6 3 + 3 6
3. Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 6 1 + 5 6
4. Krysl Kamil (Do Dna) 4 2 + 2 4
5. Palka Karel (Do Dna) 3 2 + 1 3
6. Kalabza Josef (Do Dna) 3 2 + 1 3
7. Škarda Petr (FC Remi) 3 2 + 1 3
8. Souček David (Blázni z kapsy) 2 2 + 0 2
9. Havlas Marek (FK Vítr z plachet) 2 2 + 0 2
10. Malý Adam (FC Remi) 2 2 + 0 2