Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 -

Czech Made - Exmet          4 : 2    ( 0 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
9. 2. 2019 | 09:00

Bendl Petr 3
Touš Ondřej 1 2
Běl Michal 1
Juha Petr
Malý Adam 1
Rosocha Lukáš
Lambor Patrik 2
Bouchal Radek
Brůžek Tomáš
Havlíček Pavel 2
Spálenský Přemysl
Svejkovský Jan
Štefánek David
Vávra Tomáš

Rabbit Plzeň - Exmet          2 : 2    ( 1 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
9. 2. 2019 | 10:00

Novotný Pavel 1
Vavrač Jakub 1
Havlíček Ondřej
Kronďák Jan
Peterka Jan
Petr Jan
Štolle Dominik
Spálenský Přemysl 1
Vávra Tomáš 1
Bouchal Radek ŽK
Brůžek Tomáš
Havlíček Pavel
Lambor Patrik 1
Stanislav Jan
Svejkovský Jan
Štefánek David 1 ŽK+ŽK

Czech Made - Oranjes          2 : 8    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
9. 2. 2019 | 11:00

Touš Ondřej 2
Běl Michal
Bendl Petr 2
Juha Petr
Malý Adam
Rosocha Lukáš
Koc Václav 2 3
Netáhlo Zdeněk 2
Pleier Petr 2 1
Titěra Jan 2 1
Hess Aleš
Mikeska Jan
Mikeska Jiří 1
Zemko Dominik

Rabbit Plzeň - Oranjes          14 : 1    ( 8 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Sinkule Michael — Služba: Šoltysová Petra
9. 2. 2019 | 12:00

Štolle Dominik 5
Míka Václav 2 4
Peterka Jan 2 3
Petr Jan 2 1
Vavrač Jakub 2 1
Havlíček Ondřej 1 3 ŽK
Kronďák Jan
Novotný Pavel
Koc Václav 1 ŽK
Hess Aleš
Mikeska Jan 1
Mikeska Jiří
Netáhlo Zdeněk
Pleier Petr
Titěra Jan
Zemko Dominik

Pumidas - Do Dna          3 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 2. 2019 | 13:00

Brejcha Pavel 1
Spörl Rudolf 1 1
Velík Stanislav 1
Hanuš Lukáš
Konáš David ŽK
Doležal Miloš
Pata Tomáš ŽK
Rádl Václav
Dlesk Petr 1
Kořínek ml. Jiří 1
Kepka Tomáš 1
Brada Michal
Rychna Radek
Přibáň Tadeáš 1
Palka Karel
Matulka David
Lecjaks Václav ml.
Krýda Martin ŽK
Čejka Lukáš
Šťastný Petr ŽK+ŽK

FK Vítr z plachet - Do Dna          4 : 2    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 2. 2019 | 14:00

Grätsch Dominik 2
Švehla Martin 2
Böhm Lukáš 3 ŽK
Filipec Lukáš ŽK
Havlas Marek
Kule Václav 1
Vacín Jan
Čejka Lukáš 1 ŽK
Brada Michal
Kepka Tomáš 1 ŽK
Lecjaks Václav ml.
Matulka David
Palka Karel
Přibáň Tadeáš
Rychna Radek

Pumidas - FC Remi          8 : 1    ( 4 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 2. 2019 | 15:00

Brejcha Pavel 2 1
Kořínek ml. Jiří 2
Velík Stanislav 2 1
Doležal Miloš 1
Spörl Rudolf 1 3
Dlesk Petr 3
Hanuš Lukáš
Konáš David
Rádl Václav
Šulc Jan 1
Braun Pavel
Brudna Aleš
Hejnal Michal
Pešek Martin
Suchý Vojtěch
Škarda Petr 1
Trojovský Martin

FK Vítr z plachet - FC Remi          6 : 5    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Šoltys Miloslav — Služba: Šteinerová Kateřina
9. 2. 2019 | 16:00

Havlas Marek 2 ŽK
Kule Václav 2
Grätsch Dominik 1 1
Švehla Martin 1
Böhm Lukáš 2
Vacín Jan 2
Šulc Jan 3
Pešek Martin 2 ŽK
Braun Pavel
Brudna Aleš
Hejnal Michal
Suchý Vojtěch 1
Šindelář David
Škarda Petr
Trojovský Martin 2

FK Lochotín - Del Fuego FC Holýšov          7 : 0    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 09:00

Fürbacher Karel 3 1
Rešetár Lukáš 2 3
Kasýk Zdeněk 1
Šlauf Jan 1 1
Bochníček Tomáš
Gabriel Patrik 1
Hajžman Marek
Holý Michal
Denk Patrik
Hradecký Dominik
Loukota Jiří
Pytlík Lukáš
Vrzal Tomáš
Zelený Tomáš

FC Playmakers Plzeň - Del Fuego FC Holýšov          6 : 6    ( 6 : 2 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 10:00

Rajtolar Stanislav 3
Bernard Josef 2
Matas Martin 1 2
Buršík Jakub 1
Faltus Derek
Legát Milan 1
Mašek Michal ŽK
Svoboda Daniel
Šiman Jan 1
Denk Patrik 3
Hradecký Dominik 3
Loukota Jiří 3
Pytlík Lukáš 1
Vrzal Tomáš 1
Zelený Tomáš

FK Lochotín - UFK Slavoj          6 : 2    ( 3 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 11:00

Rešetár Lukáš 3 1
Holý Michal 2 1
Kasýk Zdeněk 1 1
Bochníček Tomáš
Fürbacher Karel
Hajžman Marek
Hora Matěj 1
Salák Patrik
Šlauf Jan 1
Langer Jakub 1
Vitouš Ondřej 1
Krčál Jakub
Krch Václav
Lenk Ondřej
Pelikán Jiří
Rous Jan
Rusňák František
Štrajt Michal 2

FC Playmakers Plzeň - UFK Slavoj          3 : 10    ( 1 : 6 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 12:00

Svoboda Daniel 1 ŽK
Rajtolar Stanislav 1 1
Korous Pavel 1 1
Bernard Josef ČK
Matas Martin 1 ŽK
Mašek Michal
Legát Milan
Faltus Derek
Buršík Jakub
Šiman Jan
Štrajt Michal 4 2
Lenk Ondřej 3 1 ŽK
Langer Jakub 1 1
Rous Jan 1 ŽK
Rusňák František 1 1
Krčál Jakub 2
Krch Václav 1
Pelikán Jiří
Vitouš Ondřej

The Wankers - FC Uklizenozavás          4 : 2    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 13:00

Král Ondřej 2
Strejček Matěj 2
Angermayer Patrick
Kratochvíl Václav ŽK
Like Adam 2
Malý Michal
Sinkule Michael
Vitouš Josef 2
Zíka Michal
Bezdička Václav 1
Žítek Ondřej 1
Horník Jakub
Kovář Jan
Křížek David 1
Otýs Martin 1 ŽK
Pondělík Ondřej
Sláma Vojtěch
Šoltys Miloslav

Bee Sting - FC Uklizenozavás          3 : 5    ( 2 : 4 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 14:00

Jílek Pavel 1
Švarc Nikolas 1
Valtr Luboš 1 1
Macháček Martin 2
Najman Ondřej
Suchý František
Šroub Jan
Švarc Karel
Záhořík Pavel
Kovář Jan 2
Otýs Martin 2 1
Bezdička Václav 1 1
Václavík Tomáš
Šoltys Miloslav
Sláma Vojtěch 2
Pondělík Ondřej 1
Křížek David
Horník Jakub
Žítek Ondřej

The Wankers - Pobřeží Kocoviny          4 : 5    ( 2 : 3 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 15:00

Like Adam 2
Kravčík Pavel 1
Dobiáš Matěj 1
Nádvorník Michael
Kroc Jakub
Angermayer Patrick 1
Král Ondřej 1
Kovářík Petr 1
Diviš Jakub
Vitouš Josef
Šíša Jiří 3 1
Kučera Petr 1 1
Rybař Matěj 1 1
Blecha Michal 1
Brož Martin ŽK
Hlavsa Michal
Kubice Michal
Mudra Jakub
Tyll Radek

Bee Sting - Pobřeží Kocoviny          4 : 5    ( 1 : 2 )

Rozhodčí: Pechr Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2019 | 16:00

Zemčík Robert 2
Švarc Karel 1
Valtr Luboš 1 1
Bartošek Jan
Najman Ondřej
Pekník Jan
Suchý František
Šroub Jan 2
Záhořík Pavel 1
Straka Jiří 2 1
Černý Jan 1
Kubice Michal 1 1
Rieger David 1 1
Hlavsa Michal 1
Mudra Jakub
Scheinherr Martin
Šíša Jiří
Tyll Radek

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FK Vítr z plachet 15 11 2 2 89 : 56  ( 33 ) 35
2. FK Lochotín 15 10 2 3 84 : 52  ( 32 ) 32
3. FC Remi 15 9 2 4 66 : 44  ( 22 ) 29
4. Pobřeží Kocoviny 15 9 2 4 66 : 50  ( 16 ) 29
5. UFK Slavoj 15 9 1 5 83 : 64  ( 19 ) 28
6. Pumidas 15 8 2 5 76 : 58  ( 18 ) 26
7. FC Uklizenozavás 15 8 1 6 74 : 45  ( 29 ) 25
8. The Wankers 15 7 3 5 66 : 53  ( 13 ) 24
9. Do Dna 15 6 2 7 50 : 46  ( 4 ) 20
10. Del Fuego FC Holýšov 15 6 2 7 64 : 62  ( 2 ) 20
11. Czech Made 15 6 1 8 58 : 68  ( -10 ) 19
12. Rabbit Plzeň 15 5 2 8 57 : 69  ( -12 ) 17
13. FC Playmakers Plzeň 15 4 2 9 57 : 88  ( -31 ) 14
14. Bee Sting 15 4 1 10 50 : 69  ( -19 ) 13
15. Oranjes 15 3 0 12 42 : 112  ( -70 ) 9
16. Exmet 15 2 1 12 41 : 87  ( -46 ) 7

Střelci

# jméno góly g/z
1. Grätsch Dominik (FK Vítr z plachet) 19 1.58
2. Koc Václav (Oranjes) 18 1.8
3. Velík Stanislav (Pumidas) 18 1.38
4. Denk Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 18 1.38
5. Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň) 17 1.42
6. Havlas Marek (FK Vítr z plachet) 17 1.21
7. Bendl Petr (Czech Made) 17 1.13
8. Spörl Rudolf (Pumidas) 16 1.23
9. Bezdička Václav (FC Uklizenozavás) 16 1.14
10. Like Adam (The Wankers) 16 1.14

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Rychna Radek (Do Dna) 1.9 9
2. Diviš Jan (The Wankers) 2.8 4
3. Rybár Jiří (Bee Sting) 2.8 5
4. Suchý Vojtěch (FC Remi) 2.9 8
5. Šoltys Miloslav (FC Uklizenozavás) 3 15
6. Vild Jan (Pobřeží Kocoviny) 3 12
7. Hinterholzinger Filip (FC Remi) 3 7
8. Hanuš Lukáš (Pumidas) 3.2 10
9. Tříska Jakub (FK Lochotín) 3.4 9
10. Hajžman Marek (FK Lochotín) 3.5 6

Asistence

# jméno asistence a/z
1. Böhm Lukáš (FK Vítr z plachet) 18 1.5
2. Kovács Michal (FK Lochotín) 15 3
3. Bendl Petr (Czech Made) 13 0.87
4. Velík Stanislav (Pumidas) 12 0.92
5. Spörl Rudolf (Pumidas) 12 0.92
6. Kovář Jan (FC Uklizenozavás) 11 1.57
7. Štrajt Michal (UFK Slavoj) 11 1.38
8. Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 11 1.22
9. Vitouš Josef (The Wankers) 11 1
10. Denk Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 10 0.77

Kanadské bodování

# jméno body b + a b/z
1. Velík Stanislav (Pumidas) 30 18 + 12 2.31
2. Bendl Petr (Czech Made) 30 17 + 13 2
3. Denk Patrik (Del Fuego FC Holýšov) 28 18 + 10 2.15
4. Spörl Rudolf (Pumidas) 28 16 + 12 2.15
5. Böhm Lukáš (FK Vítr z plachet) 28 10 + 18 2.33
6. Grätsch Dominik (FK Vítr z plachet) 26 19 + 7 2.17
7. Hradecký Dominik (Del Fuego FC Holýšov) 26 16 + 10 1.86
8. Kovács Michal (FK Lochotín) 26 11 + 15 5.2
9. Koc Václav (Oranjes) 25 18 + 7 2.5
10. Bezdička Václav (FC Uklizenozavás) 25 16 + 9 1.79