Foto
Organizace Město

4. třídy znají svoje vítěze! Fotbalisti B, Vallecas a TBC B

4.A třída

Mistrem 4.A třídy se stal tým FC Fotbalisti B. Druhý skončil SK VSP a třetí FC Stars Plzeň. Nejlpším střelcem je překvapivě hráč posledního týmů tabulky FC Paradox Plzeň a to Jiří Kadlec, který nastřílel 33 gólů za 13 zápasů (celý tým dal celkem za sezónu 59 branek). Nejlepším brankářem se stal Ján Kurisko (FC Fotbalisti B), který odchytal 16 zápasů a inkasoval 43 gólů (2,7 gólu na zápas).

Tabulka ZDE


4.B třída

Mistrem 4.B třídy se stala FC TBC B. Druhá skončil Real Plzeň B. Třetí MD Elektronik C.F. Nejlepším střelcem je Marek Fornouz (MD Elektronik C.F.), který nastřílel 36 gólů. Nejlepším brankářem je Jan Dvořák (FC TBC B), který za 9 zápasů inkasoval 20 gólů (2,2 gólu na zápas).

Tabulka ZDE


4.C třída

Mistrem 4.C třídy se stal FC Vallecas. Druhý skončil BAF Žebrákův zen a třetí Starý dřeváky. Nejlepším střelcem je Martin Kopřiva (Starý dřeváky), který nastřílel 35 gólů. Nejlepším brankářem Jaroslav Anton (FC Vallecas), který za 11 zápasů obdržel 24 gólů (2,2 gólu na zápas).

Tabulka ZDE

 

Nezapomeňte všichni dorazit na předávání cen APF, které se uskuteční 28. června 2019 od 17:45 hodin na venkovní terase Casina Lucerna (Masarykova 90, Plzeň).

Přidejte se do události ZDE

V současné době postupují do 3 tříd týmy: FC Fotbalisti B, FC Vallecas, FC TBC B a Real Plzeň B.