Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 5.7.2018 - Založena nová sezona 2018/2019

    V administraci byla založena nové sezona a je možné upravovat soupisky. Startovné pro městské soutěže stanoveno na 7500Kč.

  • 21.6.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 30. 8. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - Skupina B

Kometa - FC Zmar 0:1 (0:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 08:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Flaišman Jan Hynek Daniel 1
Krýda Martin Komorová Eliška ŽK
Kydlíček Ondřej Král Michal
Němec Ondřej Mezera Martin
Popule Michal Petrák Dalibor 1
Purdeš Jan Štěpánek Petr
Purdeš Pavel Vícha Petr
Velíšek Petr Votava Zdeněk
Zemko Dominik
FC Zmar - Moes 2:1 (2:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 08:30
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Král Michal 1 ŽK+ŽK Kaiser Daniel 1
Vícha Petr 1 Anděl Jakub
Hynek Daniel ŽK Bláha Pavel 1
Komorová Eliška Hellmayer Ladislav
Mezera Martin Klečka Václav
Petrák Dalibor 1 Kolečko Petr
Štěpánek Petr
Votava Zdeněk
Zemko Dominik 1
Kometa - Moes 4:0 (4:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 09:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Purdeš Pavel 2 Anděl Jakub
Kydlíček Ondřej 1 1 Bláha Pavel
Popule Michal 1 1 Hellmayer Ladislav
Flaišman Jan Kaiser Daniel
Krýda Martin Klečka Václav
Němec Ondřej Kolečko Petr
Purdeš Jan 1
Velíšek Petr
FC DAB - Bubudorf FC 2:1 (2:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 12:30
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Gita Tomáš 1 Sommer Josef 1
Vojáček Michal 1 Bartišek Štefan
Matas Martin 1 Sovadina Jan
Procházka Petr Pipich Marek
Reichert Ondřej Lúčka František ŽK
Růžička Jan Kroupa Vojtěch
Šmůla Filip 1 Hrabal Miroslav
Tichý Daniel Hahner Tomáš 1
Vojta Dominik Bůcha Pavel
Šimek Michal
Bubudorf FC - Warriors 0:3 (0:3)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Bartišek Štefan Radič Lukáš 2
Sovadina Jan Šik Michal 1
Sommer Josef Archalous Matěj
Pipich Marek Koblov Eduard 1
Lúčka František Koryťák Tomáš
Kroupa Vojtěch Kroužek Miroslav
Hrabal Miroslav Reisinger Lukáš
Hahner Tomáš Štrunc Jan
Bůcha Pavel Volák Jakub
Šimek Michal
FC DAB - Warriors 4:0 (4:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 13:30
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Matas Martin 1 1 ŽK Archalous Matěj
Procházka Petr 1 Koblov Eduard
Tichý Daniel 1 1 Koryťák Tomáš
Vojáček Michal 1 Kroužek Miroslav
Gita Tomáš Radič Lukáš
Reichert Ondřej Reisinger Lukáš
Růžička Jan Šik Michal ŽK
Šmůla Filip Štrunc Jan
Vojta Dominik Volák Jakub
FC Inter Plzeň - Plzeňský ležák 2:3 (2:3)
Rozhodčí: Kindelmann Petr (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Grubr Tomáš 1 Vričan Jiří 2
Šebek Jan 1 Forman Adam 1
Frank Pavel 1 Ernst Tomáš
Janda Tomáš Vričan Martin
Krejčík Stanislav Vogeltanz Martin 1
Meszárosz Michal 1 Stupka Lukáš
Smutný David Kutný Petr 1
Stuchlík Petr Končel Jiří
Vavřička Pavel Helma Karel ŽK
Fürbacher Karel 1
Zdvořan Jiří
Plzeňský ležák - Drebins Team 6:0 (6:0)
Rozhodčí: Kindelmann Petr (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Šoltysová Petra4. 2. 2018 | 14:30
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Fürbacher Karel 2 1 Čakarov Pavel
Ernst Tomáš 1 Feigerle Tomáš
Stupka Lukáš 1 Habr Martin
Kutný Petr 1 1 Kratochvíl Jakub
Končel Jiří 1 1 Mařík Ladislav
Helma Karel Pecháček Jakub ŽK
Forman Adam 1 Reichman Michal
Vogeltanz Martin Rohlík Tomáš
Vričan Jiří Urban Lukáš
Zdvořan Jiří 1
FC Inter Plzeň - Drebins Team 4:3 (4:3)
Rozhodčí: Kindelmann Petr (p) — Schneider Josef (p) — Služba: Procházková Kristýna4. 2. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Janda Tomáš 2 1 Urban Lukáš 2
Šebek Jan 2 Kratochvíl Jakub 1
Frank Pavel Čakarov Pavel 1
Grubr Tomáš Feigerle Tomáš
Krejčík Stanislav Habr Martin
Meszárosz Michal 2 Mařík Ladislav
Smutný David Pecháček Jakub
Stuchlík Petr ŽK Reichman Michal 2
Vavřička Pavel Rohlík Tomáš

POŘADÍ TÝMŮ - Skupina B

tým z v r p s b
1.Warriors 8 7 0 1 27:4 21
2.FC DAB 8 6 0 2 17:14 18
3.Plzeňský ležák 8 5 1 2 30:12 16
4.FC Inter Plzeň 8 4 2 2 21:12 14
5.Drebins Team 8 4 0 4 19:16 12
6.Kometa 8 3 2 3 16:18 11
7.Bubudorf FC 8 2 1 5 11:26 7
8.FC Zmar 8 2 0 6 7:20 6
9.Moes 8 0 0 8 4:30 0

POŘADÍ STŘELCŮ - Skupina B

hráčgg/z
1.Radič Lukáš (Warriors) 12 1.5
2.Tichý Daniel (FC DAB) 9 1.13
3.Solový Jan (Warriors) 8 1.33
4.Vričan Jiří (Plzeňský ležák) 7 0.88
5.Fürbacher Karel (Plzeňský ležák) 6 1
6.Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 6 0.75
7.Purdeš Pavel (Kometa) 5 0.63
8.Vojáček Michal (FC DAB) 5 0.63
9.Knaf Karel (Plzeňský ležák) 4 0.67
10.Vričan Martin (Plzeňský ležák) 4 0.57
11.Janda Tomáš (FC Inter Plzeň) 4 0.5
12.Kratochvíl Jakub (Drebins Team) 4 0.5
13.Reichman Michal (Drebins Team) 4 0.5
14.Urban Lukáš (Drebins Team) 4 0.5
15.Matas Martin (FC DAB) 4 0.5
16.Vodička Ondřej (Kometa) 3 0.75
17.Bartišek Štefan (Bubudorf FC) 3 0.5
18.Končel Jiří (Plzeňský ležák) 3 0.5
19.Šimandl Martin (Drebins Team) 3 0.5
20.Vojta Dominik (FC DAB) 3 0.38
21.Kocour Jakub (FC Inter Plzeň) 2 1
22.Sommer Jan (Bubudorf FC) 2 1
23.Sommer Josef (Bubudorf FC) 2 0.5
24.Šik Michal (Warriors) 2 0.33
25.Pecháček Jakub (Drebins Team) 2 0.33
26.Kepka Karel (Moes) 2 0.33
27.Kutný Petr (Plzeňský ležák) 2 0.33
28.Habr Martin (Drebins Team) 2 0.33
29.Purdeš Jan (Kometa) 2 0.25
30.Forman Adam (Plzeňský ležák) 2 0.25
31.Král Michal (FC Zmar) 2 0.25
32.Stupka Lukáš (Plzeňský ležák) 1 0.5
33.Liška Karel (FC Zmar) 1 0.5
34.Vícha Petr (FC Zmar) 1 0.5
35.Tvrz Tomáš (Warriors) 1 0.5
36.Mariánus Pavel (FC Inter Plzeň) 1 0.33
37.Hodl Petr (Warriors) 1 0.33
38.Kydlíček Ondřej (Kometa) 1 0.25
39.Popule Michal (Kometa) 1 0.25
40.Schleis Karel (FC DAB) 1 0.25
41.Hrách Jan (Bubudorf FC) 1 0.25
42.Hrabal Miroslav (Bubudorf FC) 1 0.25
43.Pigula Ladislav (Bubudorf FC) 1 0.25
44.Kaiser Daniel (Moes) 1 0.25
45.Šujan Zdeněk (Bubudorf FC) 1 0.25
46.Frank Pavel (FC Inter Plzeň) 1 0.25
47.Kučera Martin (FC Zmar) 1 0.25
48.Ernst Tomáš (Plzeňský ležák) 1 0.25
49.Koblov Eduard (Warriors) 1 0.2
50.Reiser Ondřej (Warriors) 1 0.2
51.Šťastný Tomáš (Warriors) 1 0.2
52.Stuchlík Petr (FC Inter Plzeň) 1 0.17
53.Grubr Tomáš (FC Inter Plzeň) 1 0.17
54.Anděl Jakub (Moes) 1 0.13
55.Meszárosz Michal (FC Inter Plzeň) 1 0.13
56.Votava Zdeněk (FC Zmar) 1 0.13
57.Hynek Daniel (FC Zmar) 1 0.13
58.Gita Tomáš (FC DAB) 1 0.13
59.Procházka Petr (FC DAB) 1 0.13
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - Skupina B

hráčo/zz
1.Volák Jakub (Warriors) 0.57 7
2.Reichert Ondřej (FC DAB) 0.59 3.4
3.Kračmer Marek (Plzeňský ležák) 1.25 4
4.Vavřička Pavel (FC Inter Plzeň) 1.88 8
5.Feigerle Tomáš (Drebins Team) 2 8
6.Zemko Dominik (FC Zmar) 2.5 8
7.Flaišman Jan (Kometa) 2.63 8
8.Šimek Michal (Bubudorf FC) 2.83 6
9.Kaiser Daniel (Moes) 3.25 4
10.Kutlák Jiří (Moes) 4.25 4
Zobrazit všechny

POŘADÍ NAHRÁVAČŮ - Skupina B

hráčaa/z
1.Fürbacher Karel (Plzeňský ležák) 7 1.17
2.Vričan Martin (Plzeňský ležák) 5 0.71
3.Reichman Michal (Drebins Team) 5 0.63
4.Gita Tomáš (FC DAB) 5 0.63
5.Kutný Petr (Plzeňský ležák) 4 0.67
6.Solový Jan (Warriors) 4 0.67
7.Meszárosz Michal (FC Inter Plzeň) 4 0.5
8.Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 4 0.5
9.Matas Martin (FC DAB) 4 0.5
10.Kydlíček Ondřej (Kometa) 2 0.5
11.Hrách Jan (Bubudorf FC) 2 0.5
12.Koblov Eduard (Warriors) 2 0.4
13.Koryťák Tomáš (Warriors) 2 0.4
14.Reisinger Lukáš (Warriors) 2 0.33
15.Končel Jiří (Plzeňský ležák) 2 0.33
16.Šimandl Martin (Drebins Team) 2 0.33
17.Janda Tomáš (FC Inter Plzeň) 2 0.25
18.Petrák Dalibor (FC Zmar) 2 0.25
19.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 2 0.25
20.Klečka Václav (Moes) 2 0.25
21.Šmůla Filip (FC DAB) 2 0.25
22.Tichý Daniel (FC DAB) 2 0.25
23.Urban Lukáš (Drebins Team) 2 0.25
24.Forman Adam (Plzeňský ležák) 2 0.25
25.Radič Lukáš (Warriors) 2 0.25
26.Starý Jiří (Drebins Team) 1 0.5
27.Turek David (Warriors) 1 0.5
28.Štych Radek (Bubudorf FC) 1 0.5
29.Růžička Václav (Kometa) 1 0.5
30.Vogeltanz Martin (Plzeňský ležák) 1 0.5
31.Vrba Lukáš (FC Zmar) 1 0.5
32.Čakarov Pavel (Drebins Team) 1 0.5
33.Kocour Jakub (FC Inter Plzeň) 1 0.5
34.Sancho Úbeda Javier (Warriors) 1 0.5
35.Štrébl Pavel (Kometa) 1 0.5
36.Mariánus Pavel (FC Inter Plzeň) 1 0.33
37.Hodl Petr (Warriors) 1 0.33
38.Holý Robert (Plzeňský ležák) 1 0.25
39.Popule Michal (Kometa) 1 0.25
40.Hahner Tomáš (Bubudorf FC) 1 0.25
41.Hrabal Miroslav (Bubudorf FC) 1 0.25
42.Kaiser Daniel (Moes) 1 0.25
43.Frank Pavel (FC Inter Plzeň) 1 0.25
44.Kroužek Miroslav (Warriors) 1 0.25
45.Ernst Tomáš (Plzeňský ležák) 1 0.25
46.Vodička Ondřej (Kometa) 1 0.25
47.Šťastný Tomáš (Warriors) 1 0.2
48.Reichert Ondřej (FC DAB) 1 0.17
49.Knaf Karel (Plzeňský ležák) 1 0.17
50.Bartišek Štefan (Bubudorf FC) 1 0.17
51.Pecháček Jakub (Drebins Team) 1 0.17
52.Štěpánek Petr (FC Zmar) 1 0.17
53.Zdvořan Jiří (Plzeňský ležák) 1 0.17
54.Čiviš Petr (Kometa) 1 0.17
55.Habr Martin (Drebins Team) 1 0.17
56.Bláha Pavel (Moes) 1 0.13
57.Votava Zdeněk (FC Zmar) 1 0.13
58.Volák Jakub (Warriors) 1 0.13
59.Purdeš Jan (Kometa) 1 0.13
60.Zemko Dominik (FC Zmar) 1 0.13
61.Vričan Jiří (Plzeňský ležák) 1 0.13
62.Purdeš Pavel (Kometa) 1 0.13
63.Vojáček Michal (FC DAB) 1 0.13
64.Král Michal (FC Zmar) 1 0.13
65.Helma Karel (Plzeňský ležák) 0 0
66.Krákora Tomáš (Bubudorf FC) 0 0
67.Stupka Lukáš (Plzeňský ležák) 0 0
68.Liška Karel (FC Zmar) 0 0
69.Komorová Eliška (FC Zmar) 0 0
70.Vícha Petr (FC Zmar) 0 0
71.Tvrz Tomáš (Warriors) 0 0
72.Holub Adam (FC Inter Plzeň) 0 0
73.Mařík Ladislav (Drebins Team) 0 0
74.Stuchl Václav (Plzeňský ležák) 0 0
75.Rohlík Tomáš (Drebins Team) 0 0
76.Sommer Jan (Bubudorf FC) 0 0
77.Hořánek Adam (Plzeňský ležák) 0 0
78.Lukavský Jindřich (Drebins Team) 0 0
79.Šlapák Vilém (Bubudorf FC) 0 0
80.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 0 0
81.Sommer Josef (Bubudorf FC) 0 0
82.Veselý Štěpán (Bubudorf FC) 0 0
83.Krejčík Stanislav (FC Inter Plzeň) 0 0
84.Krýda Martin (Kometa) 0 0
85.Bůcha Pavel (Bubudorf FC) 0 0
86.Schleis Karel (FC DAB) 0 0
87.Kračmer Marek (Plzeňský ležák) 0 0
88.Smutný David (FC Inter Plzeň) 0 0
89.Pigula Ladislav (Bubudorf FC) 0 0
90.Kroupa Vojtěch (Bubudorf FC) 0 0
91.Kutlák Jiří (Moes) 0 0
92.Šujan Zdeněk (Bubudorf FC) 0 0
93.Man Marek (Moes) 0 0
94.Hellmayer Ladislav (Moes) 0 0
95.Císařovský Daniel (Bubudorf FC) 0 0
96.Pipich Marek (Bubudorf FC) 0 0
97.Kučera Martin (FC Zmar) 0 0
98.Štrunc Jan (Warriors) 0 0
99.Archalous Matěj (Warriors) 0 0
100.Reiser Ondřej (Warriors) 0 0
101.Šik Michal (Warriors) 0 0
102.Kepka Karel (Moes) 0 0
103.Šimek Michal (Bubudorf FC) 0 0
104.Stuchlík Petr (FC Inter Plzeň) 0 0
105.Kolečko Petr (Moes) 0 0
106.Lúčka František (Bubudorf FC) 0 0
107.Velíšek Petr (Kometa) 0 0
108.Grubr Tomáš (FC Inter Plzeň) 0 0
109.Mezera Martin (FC Zmar) 0 0
110.Anděl Jakub (Moes) 0 0
111.Flaišman Jan (Kometa) 0 0
112.Kratochvíl Jakub (Drebins Team) 0 0
113.Růžička Jan (FC DAB) 0 0
114.Němec Ondřej (Kometa) 0 0
115.Hynek Daniel (FC Zmar) 0 0
116.Vavřička Pavel (FC Inter Plzeň) 0 0
117.Vojta Dominik (FC DAB) 0 0
118.Feigerle Tomáš (Drebins Team) 0 0
119.Procházka Petr (FC DAB) 0 0
Zobrazit všechny

POŘADÍ V KANADSKÉM BODOVÁNÍ - Skupina B

hráčbb/z
1.Radič Lukáš (Warriors) 14 1.75
2.Fürbacher Karel (Plzeňský ležák) 13 2.17
3.Solový Jan (Warriors) 12 2
4.Tichý Daniel (FC DAB) 11 1.38
5.Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 10 1.25
6.Vričan Martin (Plzeňský ležák) 9 1.29
7.Reichman Michal (Drebins Team) 9 1.13
8.Vričan Jiří (Plzeňský ležák) 8 1
9.Matas Martin (FC DAB) 8 1
10.Kutný Petr (Plzeňský ležák) 6 1
11.Purdeš Pavel (Kometa) 6 0.75
12.Gita Tomáš (FC DAB) 6 0.75
13.Janda Tomáš (FC Inter Plzeň) 6 0.75
14.Urban Lukáš (Drebins Team) 6 0.75
15.Vojáček Michal (FC DAB) 6 0.75
16.Knaf Karel (Plzeňský ležák) 5 0.83
17.Šimandl Martin (Drebins Team) 5 0.83
18.Končel Jiří (Plzeňský ležák) 5 0.83
19.Meszárosz Michal (FC Inter Plzeň) 5 0.63
20.Vodička Ondřej (Kometa) 4 1
21.Bartišek Štefan (Bubudorf FC) 4 0.67
22.Kratochvíl Jakub (Drebins Team) 4 0.5
23.Forman Adam (Plzeňský ležák) 4 0.5
24.Kocour Jakub (FC Inter Plzeň) 3 1.5
25.Hrách Jan (Bubudorf FC) 3 0.75
26.Kydlíček Ondřej (Kometa) 3 0.75
27.Koblov Eduard (Warriors) 3 0.6
28.Pecháček Jakub (Drebins Team) 3 0.5
29.Habr Martin (Drebins Team) 3 0.5
30.Purdeš Jan (Kometa) 3 0.38
31.Král Michal (FC Zmar) 3 0.38
32.Vojta Dominik (FC DAB) 3 0.38
33.Sommer Jan (Bubudorf FC) 2 1
34.Mariánus Pavel (FC Inter Plzeň) 2 0.67
35.Hodl Petr (Warriors) 2 0.67
36.Ernst Tomáš (Plzeňský ležák) 2 0.5
37.Sommer Josef (Bubudorf FC) 2 0.5
38.Frank Pavel (FC Inter Plzeň) 2 0.5
39.Popule Michal (Kometa) 2 0.5
40.Hrabal Miroslav (Bubudorf FC) 2 0.5
41.Kaiser Daniel (Moes) 2 0.5
42.Šťastný Tomáš (Warriors) 2 0.4
43.Koryťák Tomáš (Warriors) 2 0.4
44.Kepka Karel (Moes) 2 0.33
45.Reisinger Lukáš (Warriors) 2 0.33
46.Šik Michal (Warriors) 2 0.33
47.Votava Zdeněk (FC Zmar) 2 0.25
48.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 2 0.25
49.Klečka Václav (Moes) 2 0.25
50.Šmůla Filip (FC DAB) 2 0.25
51.Petrák Dalibor (FC Zmar) 2 0.25
52.Štych Radek (Bubudorf FC) 1 0.5
53.Turek David (Warriors) 1 0.5
54.Stupka Lukáš (Plzeňský ležák) 1 0.5
55.Štrébl Pavel (Kometa) 1 0.5
56.Liška Karel (FC Zmar) 1 0.5
57.Vogeltanz Martin (Plzeňský ležák) 1 0.5
58.Sancho Úbeda Javier (Warriors) 1 0.5
59.Vrba Lukáš (FC Zmar) 1 0.5
60.Starý Jiří (Drebins Team) 1 0.5
61.Růžička Václav (Kometa) 1 0.5
62.Tvrz Tomáš (Warriors) 1 0.5
63.Vícha Petr (FC Zmar) 1 0.5
64.Čakarov Pavel (Drebins Team) 1 0.5
65.Pigula Ladislav (Bubudorf FC) 1 0.25
66.Kučera Martin (FC Zmar) 1 0.25
67.Kroužek Miroslav (Warriors) 1 0.25
68.Hahner Tomáš (Bubudorf FC) 1 0.25
69.Holý Robert (Plzeňský ležák) 1 0.25
70.Schleis Karel (FC DAB) 1 0.25
71.Šujan Zdeněk (Bubudorf FC) 1 0.25
72.Reiser Ondřej (Warriors) 1 0.2
73.Reichert Ondřej (FC DAB) 1 0.17
74.Čiviš Petr (Kometa) 1 0.17
75.Stuchlík Petr (FC Inter Plzeň) 1 0.17
76.Grubr Tomáš (FC Inter Plzeň) 1 0.17
77.Zdvořan Jiří (Plzeňský ležák) 1 0.17
78.Štěpánek Petr (FC Zmar) 1 0.17
79.Anděl Jakub (Moes) 1 0.13
80.Bláha Pavel (Moes) 1 0.13
81.Zemko Dominik (FC Zmar) 1 0.13
82.Volák Jakub (Warriors) 1 0.13
83.Procházka Petr (FC DAB) 1 0.13
84.Hynek Daniel (FC Zmar) 1 0.13
85.Šlapák Vilém (Bubudorf FC) 0 0
86.Holub Adam (FC Inter Plzeň) 0 0
87.Mařík Ladislav (Drebins Team) 0 0
88.Helma Karel (Plzeňský ležák) 0 0
89.Hořánek Adam (Plzeňský ležák) 0 0
90.Rohlík Tomáš (Drebins Team) 0 0
91.Stuchl Václav (Plzeňský ležák) 0 0
92.Krákora Tomáš (Bubudorf FC) 0 0
93.Lukavský Jindřich (Drebins Team) 0 0
94.Komorová Eliška (FC Zmar) 0 0
95.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 0 0
96.Hellmayer Ladislav (Moes) 0 0
97.Pipich Marek (Bubudorf FC) 0 0
98.Man Marek (Moes) 0 0
99.Bůcha Pavel (Bubudorf FC) 0 0
100.Smutný David (FC Inter Plzeň) 0 0
101.Veselý Štěpán (Bubudorf FC) 0 0
102.Císařovský Daniel (Bubudorf FC) 0 0
103.Krýda Martin (Kometa) 0 0
104.Kroupa Vojtěch (Bubudorf FC) 0 0
105.Kutlák Jiří (Moes) 0 0
106.Krejčík Stanislav (FC Inter Plzeň) 0 0
107.Kračmer Marek (Plzeňský ležák) 0 0
108.Štrunc Jan (Warriors) 0 0
109.Archalous Matěj (Warriors) 0 0
110.Šimek Michal (Bubudorf FC) 0 0
111.Velíšek Petr (Kometa) 0 0
112.Kolečko Petr (Moes) 0 0
113.Lúčka František (Bubudorf FC) 0 0
114.Růžička Jan (FC DAB) 0 0
115.Mezera Martin (FC Zmar) 0 0
116.Flaišman Jan (Kometa) 0 0
117.Feigerle Tomáš (Drebins Team) 0 0
118.Vavřička Pavel (FC Inter Plzeň) 0 0
119.Němec Ondřej (Kometa) 0 0
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993