Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 24.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 4.A třída

BAF Žebrákův zen - No Star 2:1 (2:0)
Rozhodčí: Repka Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie21. 4. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Dvořák Jiří 2 Toušek Martin 1
Coufal Martin Bykov Jaroslav
Černý Jan Sikora Ondřej
Hos Josef Rubáš Michal
Kačírek Petr Neubauer Lukáš
Kocáb Jan Modrák Josef
Kučera Petr Kuboš Petr
Lukeš Patrik ŽK Hess Daniel
Rosocha Lukáš Čihák Vítek
Žurek Martin
FC Bördelo Radčice - FC Vallecas 5:3 (2:1)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal — Pospíšil Jakub21. 4. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kazda Robert 4 Janovský Karel 2
Mildorf Lukáš 1 Reithmaier Filip 1 ČK
Kohout Martin Anton Jaroslav
Kolařík Roman Janovský Petr
Polereczský Pavel Javorský Štěpán
Salcman Martin Novák Daniel
Šmídl Petr Plaščiak Patrik
Soukup Petr
Doubr Hůd - FC Veselá 2:3 (0:0)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Služba: Šoltysová Petra21. 4. 2018 | 15:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kůžel Martin 1 Burda Jan 1
Zíka Michal 1 Burda Stanislav 1
Bohmann Filip Veselý Martin 1
Dolanský Kryštof ŽK Janda Pavel
Chaloupka Matěj Linda Jiří
Janka Jakub Pelc Miloslav
Opava Patrik Rybař Matěj
Vítek Dominik Seget Ondřej
Zíka Marek Vrba Michal
Dream Team B - FC Paradox Plzeň 2:4 (1:3)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal — Pospíšil Jakub21. 4. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Jedlička Ladislav 1 Frýdl Tomáš 2
Štětina Miroslav 1 Hosnedl Lukáš 1
Hegner Josef Kadlec Jiří 1
Sajfrt Michal Bína Tomáš
Viktora David Fiala Matěj
Zuna Martin Hellmayer Radek
Tetur Dominik
Váchal Martin
1. FC Manto - MD Elektronik C.F. 5:7 (3:3)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Služba: Repka Michal — Pospíšil Jakub21. 4. 2018 | 17:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Niyaziev Erdzhan 4 Fornouz Marek 2
Záškvara Radim 1 Ragančík Slavomír 2
Berky Marian Toma Gabriel 2
Ivanov Zlatomir Korčík Martin 1
Pinďár Radoslav Korčík Radek
Pogádl Ľubomír Korčík Roman
Tíkal Vladimír ŽK Lávička Martin
Žatkuliak Tomáš Moravec Václav
Popule Michal

POŘADÍ TÝMŮ - 4.A třída

tým z v r p s b
1.FC Veselá 12 11 0 1 61:22 33
2.FC Bördelo Radčice 12 10 1 1 81:30 31
3.Doubr Hůd 12 9 1 2 68:23 28
4.BAF Žebrákův zen 12 9 0 3 57:37 27
5.MD Elektronik C.F. 12 5 0 7 44:52 15
6.FC Vallecas 12 4 1 7 36:37 13
7.Dream Team B 12 4 1 7 38:42 13
8.FC Paradox Plzeň 12 4 0 8 38:86 12
9.No Star 12 1 0 11 24:56 3
10.1. FC Manto 12 1 0 11 33:95 3

POŘADÍ STŘELCŮ - 4.A třída

hráčgg/z
1.Kazda Robert (FC Bördelo Radčice) 27 2.25
2.Lavička David (FC Bördelo Radčice) 19 2.11
3.Niyaziev Erdzhan (1. FC Manto) 16 1.78
4.Veselý Martin (FC Veselá) 16 1.33
5.Zíka Michal (Doubr Hůd) 13 1.86
6.Vítek Dominik (Doubr Hůd) 12 1.09
7.Frýdl Tomáš (FC Paradox Plzeň) 11 1.1
8.Kolařík Roman (FC Bördelo Radčice) 10 1.11
9.Popule Michal (MD Elektronik C.F.) 10 0.91
10.Rybař Matěj (FC Veselá) 9 1.5
11.Justra Dominik (FC Bördelo Radčice) 9 0.82
12.Černý Jan (BAF Žebrákův zen) 8 1
13.Macháček Martin (Dream Team B) 7 1
14.Navrátil Pavel (BAF Žebrákův zen) 7 0.78
15.Hos Josef (BAF Žebrákův zen) 7 0.7
16.Bína Tomáš (FC Paradox Plzeň) 7 0.7
17.Sobotka Lukáš (FC Veselá) 7 0.7
18.Kilbergr Jan (Doubr Hůd) 6 2
19.Kadlec Jiří (FC Paradox Plzeň) 6 1.5
20.Voves Petr (Dream Team B) 6 1.2
21.Pech Pavel (FC Paradox Plzeň) 6 1.2
22.Kačírek Petr (BAF Žebrákův zen) 6 1
23.Hecler Daniel (BAF Žebrákův zen) 6 0.86
24.Růžek Jíří (Doubr Hůd) 6 0.75
25.Zuna Martin (Dream Team B) 6 0.75
26.Čihák Vítek (No Star) 6 0.67
27.Jedlička Ladislav (Dream Team B) 6 0.67
28.Zíka Marek (Doubr Hůd) 6 0.67
29.Modrák Josef (No Star) 6 0.55
30.Fornouz Marek (MD Elektronik C.F.) 5 1.67
31.Černý Jan (FC Veselá) 5 1.25
32.Kubík Milan (MD Elektronik C.F.) 5 0.71
33.Benedikt Martin (BAF Žebrákův zen) 5 0.63
34.Lehovec Michal (MD Elektronik C.F.) 5 0.56
35.Jerman Martin (FC Vallecas) 5 0.56
36.Kůžel Martin (Doubr Hůd) 5 0.5
37.Korčík Martin (MD Elektronik C.F.) 5 0.45
38.Kučera Petr (BAF Žebrákův zen) 5 0.45
39.Linda Jiří (FC Veselá) 5 0.42
40.Janka Jakub (Doubr Hůd) 5 0.42
41.Janovský Karel (FC Vallecas) 4 2
42.Gutwirth Adam (Dream Team B) 4 1
43.Řežábek Filip (FC Bördelo Radčice) 4 1
44.Dvořák Jiří (BAF Žebrákův zen) 4 1
45.Švarc Karel (FC Vallecas) 4 1
46.Brožík Ondřej (FC Bördelo Radčice) 4 0.8
47.Kadlec Josef (Dream Team B) 4 0.8
48.Borovka Patrik (1. FC Manto) 4 0.67
49.Toušek David (No Star) 4 0.5
50.Bohmann Filip (Doubr Hůd) 4 0.44
51.Nedorost Jakub (FC Veselá) 4 0.44
52.Kohout Martin (FC Bördelo Radčice) 4 0.36
53.Berky Marian (1. FC Manto) 4 0.36
54.Bron Jan (FC Veselá) 3 3
55.Záškvara Radim (1. FC Manto) 3 1.5
56.Toma Gabriel (MD Elektronik C.F.) 3 1
57.Žežulka Petr (FC Vallecas) 3 0.75
58.Salfický Michael (FC Vallecas) 3 0.75
59.Schneider Lukáš (FC Vallecas) 3 0.5
60.Seget Ondřej (FC Veselá) 3 0.5
61.Syrovátka Šimon (BAF Žebrákův zen) 3 0.38
62.Hegner Josef (Dream Team B) 3 0.33
63.Roth Václav (Doubr Hůd) 3 0.33
64.Švarc Matěj (Doubr Hůd) 3 0.33
65.Korčík Roman (MD Elektronik C.F.) 3 0.3
66.Váchal Martin (FC Paradox Plzeň) 3 0.3
67.Chaloupka Matěj (Doubr Hůd) 3 0.3
68.Soukup Petr (FC Vallecas) 3 0.3
69.Němec Jaroslav (MD Elektronik C.F.) 2 1
70.Eret Patrik (Dream Team B) 2 1
71.Ragančík Slavomír (MD Elektronik C.F.) 2 0.67
72.Salcman Martin (FC Bördelo Radčice) 2 0.5
73.Coufal Martin (BAF Žebrákův zen) 2 0.4
74.Reithmaier Filip (FC Vallecas) 2 0.4
75.Michna Miroslav (1. FC Manto) 2 0.33
76.Dolanský Kryštof (Doubr Hůd) 2 0.33
77.Hrbek Ondřej (1. FC Manto) 2 0.29
78.Hosnedl Lukáš (FC Paradox Plzeň) 2 0.29
79.Špirk Dominik (Dream Team B) 2 0.29
80.Bykov Jaroslav (No Star) 2 0.29
81.Toušek Martin (No Star) 2 0.25
82.Rosocha Lukáš (BAF Žebrákův zen) 2 0.25
83.Melka František (FC Veselá) 2 0.2
84.Pelc Miloslav (FC Veselá) 2 0.2
85.Janda Pavel (FC Veselá) 2 0.18
86.Sikora Ondřej (No Star) 2 0.18
87.Pinďár Radoslav (1. FC Manto) 2 0.17
88.Kostroun Filip (MD Elektronik C.F.) 1 1
89.Fráně Miroslav (Dream Team B) 1 1
90.Vodráška Martin (Dream Team B) 1 1
91.Burda Jan (FC Veselá) 1 1
92.Šimek Dominik (BAF Žebrákův zen) 1 1
93.Burda Stanislav (FC Veselá) 1 1
94.Červený Lukáš (FC Vallecas) 1 0.5
95.Zdvořáček Aleš (BAF Žebrákův zen) 1 0.5
96.Hovorka Radim (Dream Team B) 1 0.5
97.Štětina Miroslav (Dream Team B) 1 0.33
98.Vrba Michal (FC Veselá) 1 0.33
99.Trnka František (FC Paradox Plzeň) 1 0.33
100.Zemčík Robert (FC Vallecas) 1 0.25
101.Mikoláš Jakub (No Star) 1 0.25
102.Landshut Jindřich (FC Vallecas) 1 0.2
103.Beneš Lukáš (MD Elektronik C.F.) 1 0.17
104.Švehla Martin (MD Elektronik C.F.) 1 0.14
105.Javorský Štěpán (FC Vallecas) 1 0.11
106.Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 1 0.1
107.Kuraž Jaroslav (MD Elektronik C.F.) 1 0.1
108.Žurek Martin (No Star) 1 0.09
109.Hellmayer Radek (FC Paradox Plzeň) 1 0.08
110.Tetur Dominik (FC Paradox Plzeň) 1 0.08
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 4.A třída

hráčo/zz
1.Melka František (FC Veselá) 1.8 10
2.Opava Patrik (Doubr Hůd) 2 11
3.Špaček Jan (BAF Žebrákův zen) 2.8 5
4.Polereczský Pavel (FC Bördelo Radčice) 2.83 6
5.Sajfrt Michal (Dream Team B) 3 7
6.Mildorf Lukáš (FC Bördelo Radčice) 3 5
7.Anton Jaroslav (FC Vallecas) 3.3 10
8.Viktora David (Dream Team B) 3.75 4
9.Brunner Lukáš (BAF Žebrákův zen) 4.2 5
10.Drozda Karel (MD Elektronik C.F.) 4.27 11
11.Florian Jiří (No Star) 5 8
12.Verner Martin (FC Paradox Plzeň) 7.86 7
13.Žatkuliak Tomáš (1. FC Manto) 7.92 12
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993