Poslední odehrané kolo

změň kolo: - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 -

Do Dna - The Wankers          1 : 1    ( 1 : 1 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2018 | 15:00

Pavlíček Lukáš 1 ŽK
Berger Jiří
Šťastný Petr
Přibáň Tadeáš 1
Lecjaks Václav ml.
Koudele Tadeáš
Kepka Tomáš ŽK+ŽK
Fiedler Tomáš ŽK
Čejka Lukáš
Terč Pavel
Kroc Jakub 1
Angermayer Patrick
Diviš Jakub
Gita Tomáš
Kovářík Petr
Kratochvíl Václav ŽK
Kravčík Pavel
Malý Michal
Matlák David

Do Dna - Exmet          6 : 8    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2018 | 16:00

Čejka Lukáš 3
Fiedler Tomáš 2 1
Pavlíček Lukáš 1 1
Berger Jiří
Koudele Tadeáš
Lecjaks Václav ml. 1
Přibáň Tadeáš 1
Šťastný Petr 1
Terč Pavel
Brůžek Tomáš 2 1
Nový Jiří 2 1
Volín Stanislav 2 1
Bouchal Radek 1 2
Kratochvíl Jan 1 1
Havlíček Pavel 2
Stanislav Jan
Svejkovský Jan

Del Fuego FC Holýšov - The Wankers          7 : 2    ( 5 : 2 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2018 | 17:00

Hradecký Dominik 3
Denk Patrik 2 1
Doležal Jakub 2
Loukota Jiří 2
Manowetz Miroslav 3
Pytlík Lukáš
Vrzal Tomáš
Zelený Tomáš 1
Kroc Jakub 1
Malý Michal 1 1
Angermayer Patrick 1
Diviš Jan
Gita Tomáš
Matlák David

Del Fuego FC Holýšov - Exmet          9 : 1    ( 4 : 0 )

Rozhodčí: Pelikán Jiří — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
10. 2. 2018 | 18:00

Loukota Jiří 4 1
Doležal Jakub 3
Denk Patrik 1
Manowetz Miroslav 1 2
Hradecký Dominik 3
Pytlík Lukáš
Vrzal Tomáš
Zelený Tomáš 1
Brůžek Tomáš 1
Bouchal Radek
Havlíček Pavel
Kratochvíl Jan ŽK
Lang Robert
Nový Jiří
Stanislav Jan
Volín Stanislav

Pobřeží Kocoviny - Dragonflies of Pilsen          12 : 3    ( 6 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 09:00

Kubík David 4 3
Rieger David 3
Jedlička Marek 2
Černý Michal 1 1
Hereit Jan 1 2
Kříž Ondřej 1 2
Hlavsa Michal
Vild Jan
Socha Filip 2
Bílý Radek 1
Alexi Michal 2
Arnet Stanislav
Bittermann Zdeněk
Kepka Karel 1
Kopcsák Jozef
Kučera Martin
Suja Ján

Bee Sting - Dragonflies of Pilsen          7 : 1    ( 2 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 10:00

Karlíček Pavel 3 2
Bartošek Jan 1
Šroub Jan 1 ŽK
Švarc Karel 1 2
Valtr Luboš 1 2
Schneider Lukáš
Staviarský Miroslav
Záhořík Pavel
Zemčík Robert
Bittermann Zdeněk 1
Alexi Michal 1
Bílý Radek
Kepka Karel
Kopcsák Jozef
Krejča Jan
Kučera Martin
Socha Filip
Suja Ján

FC Uklizenozavás - Czech Made          4 : 7    ( 2 : 2 )

Rozhodčí: Kindelmann Petr — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 11:00

Kovář Jan 3 1
Bezdička Václav 1
Lédl Jan 1
Pondělík Ondřej
Šmídl Patrik
Šoltys Miloslav
Václavík Tomáš 2
Žítek Ondřej
Juha Petr 4 1
Bodanský Martin 1 4
Kanát Martin 1
Malý Adam 1 1
Bodanský Michal 1
Koulák Vítězslav
Rosocha Lukáš

Rabbit Plzeň - Pumidas          4 : 3    ( 0 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 12:00

Meszárosz Michal 2 1
Bouzek Václav 1
Štolle Dominik 1
Šebek Jan 1
Petr Jan 1
Pátek Michal
Kronďák Jan
Kalabza Pavel
Havlíček Ondřej
Vintr Patrik
Velík Stanislav 2
Spörl Rudolf 1 1
Dlesk Petr
Doležal Miloš 1 ŽK
Hanuš Jaromír
Konáš David
Kořínek ml. Jiří
Kuna Václav
Pata Tomáš 1

Rabbit Plzeň - FC Remi          4 : 3    ( 3 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 13:00

Bouzek Václav 2 1
Vintr Patrik 1
Meszárosz Michal 1 1
Kronďák Jan
Kalabza Pavel 2
Havlíček Ondřej
Petr Jan
Šebek Jan
Štolle Dominik
Pátek Michal
Rout Ladislav 2
Mičan Bohumír 1
Janča Lukáš
Marek Tomáš 1
Pešek Martin
Šindelář David 1

FC Playmakers Plzeň - Pumidas          7 : 5    ( 1 : 3 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 14:00

Svoboda Jiří 2
Havlas Marek 2 1
Lhotka Tomáš 2 2 ŽK
Faltus Derek 1
Dvořák Michal
Rajtolar Stanislav
Rajtolar Jiří
Mrvka Jan 2
Folk Jan
Tarhaj Dominik
Máj Dalibor 2 ŽK
Velík Stanislav 1 2
Kořínek ml. Jiří 1
Hanuš Lukáš 1
Konáš David
Hanuš Jaromír
Doležal Miloš
Pata Tomáš
Spörl Rudolf
Dlesk Petr 2

FC Playmakers Plzeň - FC Remi          2 : 7    ( 0 : 4 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 15:00

Svoboda Jiří 2
Dvořák Michal ŽK
Rajtolar Stanislav
Rajtolar Jiří
Mrvka Jan
Matas Martin
Lhotka Tomáš
Havlas Marek
Folk Jan 1
Faltus Derek ŽK
Tarhaj Dominik
Škarda Petr 3
Vohrna Marek 2 2
Mičan Bohumír 1 1
Rout Ladislav 1 2
Chocholatý Lukáš
Janča Lukáš
Marek Tomáš ŽK
Šulc Jan
Trojovský Martin

FK Lochotín - Oranjes          12 : 1    ( 6 : 0 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 16:00

Gabriel Patrik 4 2
Kovács Michal 4 4
Fürbacher Karel 2 3
Šlauf Jan 2
Hajžman Marek 2
Kocour Jakub
Kolouch Petr
Mariánus Pavel
Salák Patrik 1
Titěra Jan 1
Hess Aleš
Klečka Daniel
Kurčenko Žeňa
Mikeska Jan
Peterka David
Peterka Petr

FK Lochotín - FC Splávek          7 : 2    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 17:00

Fürbacher Karel 3
Kovács Michal 2 2
Gabriel Patrik 1 1
Mariánus Pavel 1 1
Salák Patrik 1
Kolouch Petr
Kocour Jakub
Hora Matěj 2
Hajžman Marek
Šlauf Jan
Gillich Tomáš 1
Knížek Radim 1
Lejsek Teodor
Mašek Radek
Mráz Jiří
Svoboda Jaroslav ŽK
Šik Michal
Vukovič Slavko 2 ŽK

UFK Slavoj - Oranjes          9 : 1    ( 2 : 1 )

Rozhodčí: Sinkule Michael — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 18:00

Štrajt Michal 3 1
Rusňák František 2
Krčál Jakub 1 1
Landrgott Tomáš 1
Rous Jan 1
Vitouš Ondřej 1 5
Berenreiter Michal 1
Folejtar Michal 1
Lenk Ondřej
Pleier Petr 1
Hess Aleš
Klečka Daniel
Mikeska Jan
Peterka David
Peterka Petr
Titěra Jan

UFK Slavoj - FC Splávek          10 : 4    ( 5 : 1 )

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Schneider Josef — Služba: Šoltysová Petra
11. 2. 2018 | 19:00

Štrajt Michal 4 3
Vitouš Ondřej 4 3
Berenreiter Michal 1
Folejtar Michal 1
Krčál Jakub 1
Landrgott Tomáš 1
Lenk Ondřej
Rous Jan 1
Rusňák František
Gillich Tomáš 2
Knížek Radim 1
Šik Michal 1
Lejsek Teodor
Mašek Radek ŽK
Mráz Jiří
Svoboda Jaroslav 1
Vukovič Slavko 1

Pořadí soutěže

# tým z v r p skóre body
1. FK Lochotín 16 13 2 1 102 : 34  ( 68 ) 41
2. UFK Slavoj 16 13 1 2 103 : 42  ( 61 ) 40
3. Rabbit Plzeň 16 13 1 2 86 : 54  ( 32 ) 40
4. FC Remi 16 10 2 4 85 : 72  ( 13 ) 32
5. Czech Made 16 9 3 4 96 : 67  ( 29 ) 30
6. Bee Sting 16 9 1 6 77 : 72  ( 5 ) 28
7. Del Fuego FC Holýšov 16 9 1 6 92 : 63  ( 29 ) 28
8. Pobřeží Kocoviny 16 8 0 8 96 : 84  ( 12 ) 24
9. FC Playmakers Plzeň 16 7 2 7 65 : 70  ( -5 ) 23
10. Do Dna 16 7 2 7 50 : 52  ( -2 ) 22
11. Pumidas 16 6 2 8 62 : 73  ( -11 ) 20
12. FC Uklizenozavás 16 6 1 9 79 : 75  ( 4 ) 19
13. Exmet 16 5 0 11 56 : 92  ( -36 ) 15
14. The Wankers 16 3 3 10 53 : 82  ( -29 ) 12
15. FC Splávek 16 3 1 12 57 : 84  ( -27 ) 10
16. Oranjes 16 2 0 14 39 : 105  ( -66 ) 6
17. Dragonflies of Pilsen 16 1 2 13 36 : 113  ( -77 ) 5

Střelci

# jméno góly g/z
1. Bendl Petr (Czech Made) 26 2
2. Hradecký Dominik (Del Fuego FC Holýšov) 25 1.79
3. Kubík David (Pobřeží Kocoviny) 22 2.44
4. Fürbacher Karel (FK Lochotín) 22 1.69
5. Šmídl Patrik (FC Uklizenozavás) 20 1.25
6. Kanát Martin (Czech Made) 19 1.19
7. Čejka Lukáš (Do Dna) 18 1.13
8. Švarc Karel (Bee Sting) 17 1.13
9. Vitouš Ondřej (UFK Slavoj) 17 1.06
10. Škarda Petr (FC Remi) 16 1.45

Brankáři

# jméno průměr zápasy
1. Tříska Jakub (FK Lochotín) 2 7
2. Vančát Milan (UFK Slavoj) 2 3
3. Hajžman Marek (FK Lochotín) 2.2 9
4. Lenk Ondřej (UFK Slavoj) 2.3 3
5. Landrgott Tomáš (UFK Slavoj) 2.8 8
6. Rychna Radek (Do Dna) 3 9
7. Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň) 3 5
8. Berger Jiří (Do Dna) 3.3 7
9. Kronďák Jan (Rabbit Plzeň) 3.4 16
10. Rybár Jiří (Bee Sting) 3.9 9