Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 24.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 3.B třída

FC Ogre - Kaštani 0:7 (0:1)Kometa - Moes 2:2 (1:0)
Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Veronika22. 4. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kydlíček Ondřej 1 Klečka Václav 1
Purdeš Jan 1 Sirotek Vladimír 1
Čiviš Petr Bláha Pavel
Flaišman Jan Hellmayer Ladislav
Houdek Petr Pangrác Roman
Kraft Tomáš Samek Václav
Němec Ondřej Straka František
Šimek Štěpán
Velíšek Petr ŽK
Nabídka dne - STB 6:2 (4:1)FC Fighters - The Wankers C 2:6 (1:3)
Rozhodčí: Služba: Šašková Barbora — Kotka František22. 4. 2018 | 18:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Diviš Jakub 1 Malý Michal 3
Anděl Jakub Angermayer Patrick 2
Anděl Jakub Nádvorník Michael 1
Hynek Daniel Diviš Jan
Man Marek Jandoš Michal
Novák Miroslav Ježek Petr
Sýkora Ondřej Kroc Jakub
Špic Štěpán
Štěpánek Petr
Tvoje máma - Faurecia 7:4 (3:1)
Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Šašková Barbora — Kotka František22. 4. 2018 | 19:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Fiala Vít 3 Sypták Petr 1
Čižmar Viktor 1 Shklyarskyy Bohdan 1
Dumnický Michal 1 Kendi Mario 1 ŽK
Mařík David 1 Čipak Tomáš 1
Šustr Jan 1 Jedinák Jakub
Kotík Ondřej Julian Bogdan
Rosocha Bohumil Gašpar Jaroslav
Zákravský Jiří Netušil Tomáš
Zeman Martin Pavlíček Marek
Čipak Miroslav

POŘADÍ TÝMŮ - 3.B třída

tým z v r p s b
1.Tvoje máma 12 9 1 2 81:25 28
2.The Wankers C 12 7 3 2 59:32 24
3.Faurecia 12 8 0 4 72:52 24
4.FC Fighters 11 7 0 4 44:39 21
5.STB 12 6 1 5 37:50 19
6.Kaštani 11 5 3 3 41:37 18
7.Moes 12 5 1 6 44:49 16
8.Kometa 12 2 3 7 35:61 9
9.Nabídka dne 12 1 2 9 32:65 5
10.FC Ogre 12 1 2 9 29:64 5

POŘADÍ STŘELCŮ - 3.B třída

hráčgg/z
1.Mařík David (Tvoje máma) 21 1.75
2.Nádvorník Michael (The Wankers C) 20 1.67
3.Kendi Mario (Faurecia) 17 1.7
4.Siakala Michal (Faurecia) 15 2.14
5.Dumnický Michal (Tvoje máma) 15 1.25
6.Mitas Martin (Moes) 13 1.86
7.Stoček Štěpán (STB) 13 1.3
8.Malý Michal (The Wankers C) 11 1.22
9.Matuška Martin (Tvoje máma) 11 1.1
10.Forman Jakub (FC Fighters) 10 1.67
11.Sypták Petr (Faurecia) 10 1.11
12.Zahálka Vít (Nabídka dne) 9 1.13
13.Krýda Martin (Kometa) 9 1.13
14.Šustr Jan (Tvoje máma) 9 0.9
15.Hazdra Petr (Kaštani) 9 0.82
16.Müller Jan (Kaštani) 9 0.82
17.Anděl Jakub (FC Fighters) 8 2
18.Fiala Vít (Tvoje máma) 8 0.89
19.Kepka Karel (Moes) 8 0.89
20.Čipak Tomáš (Faurecia) 8 0.67
21.Sýkora Ondřej (FC Fighters) 7 0.88
22.Mach Martin (Kaštani) 7 0.7
23.Kroc Jakub (The Wankers C) 7 0.7
24.Kydlíček Ondřej (Kometa) 7 0.7
25.Repka Michal (STB) 6 0.67
26.Pavlíček Marek (Faurecia) 6 0.5
27.Sirotek Vladimír (Moes) 5 0.83
28.Baran Ondřej (FC Ogre) 5 0.56
29.Hajný Miroslav (Moes) 5 0.56
30.Purdeš Jan (Kometa) 5 0.56
31.Jandoš Michal (The Wankers C) 5 0.5
32.Štěpánek Petr (FC Fighters) 5 0.5
33.Zákravský Jiří (Tvoje máma) 5 0.45
34.Zeman Martin (Tvoje máma) 5 0.45
35.Netušil Tomáš (Faurecia) 4 2
36.Čejka Lukáš (Kometa) 4 1.33
37.Angermayer Patrick (The Wankers C) 4 1
38.Gubiš Jan (Moes) 4 0.67
39.Cink Jaroslav (FC Ogre) 4 0.67
40.Hřebec Jaroslav (Nabídka dne) 4 0.67
41.Vlnas Václav (FC Ogre) 4 0.67
42.Tupý David (Kaštani) 4 0.57
43.Navrátil Pavel (The Wankers C) 4 0.57
44.Luňák David (Nabídka dne) 4 0.5
45.Štambach Vladimír (STB) 4 0.5
46.Negros Thedoros Marios (Nabídka dne) 4 0.5
47.Vrba Lukáš (FC Fighters) 4 0.44
48.Hazdra Tomáš (Kaštani) 4 0.36
49.Grůber Martin (STB) 4 0.33
50.Shklyarskyy Bohdan (Faurecia) 3 1.5
51.Hřebec Martin (Nabídka dne) 3 0.75
52.Šimek Štěpán (Kometa) 3 0.75
53.Nováček Lukáš (FC Ogre) 3 0.6
54.Samek Václav (Moes) 3 0.5
55.Tintěra Lukáš (FC Ogre) 3 0.43
56.Černý Jan (Kaštani) 3 0.33
57.Diviš Jakub (FC Fighters) 3 0.27
58.Forejt Jan (Kaštani) 3 0.27
59.Čipak Miroslav (Faurecia) 3 0.25
60.Velíšek Petr (Kometa) 3 0.25
61.Vodrážka Pavel (STB) 3 0.25
62.Klečka Václav (Moes) 2 1
63.Mirvald Jan (The Wankers C) 2 0.4
64.Dočekal Pavel (FC Fighters) 2 0.4
65.Vyrobik Tomáš (FC Ogre) 2 0.33
66.Zíka Jan (FC Ogre) 2 0.33
67.Petrmichl Radek (Nabídka dne) 2 0.25
68.Kulhánek Tomáš (The Wankers C) 2 0.25
69.Čižmar Viktor (Tvoje máma) 2 0.22
70.Tachovský Miloslav (FC Ogre) 2 0.22
71.Světlík Vladimír (STB) 2 0.2
72.Směšný Michal (Nabídka dne) 2 0.2
73.Bláha Pavel (Moes) 2 0.18
74.Jedinák Jakub (Faurecia) 2 0.18
75.Gašpar Jaroslav (Faurecia) 2 0.17
76.Harmady Jan (Moes) 1 1
77.Bejček Jiří (Tvoje máma) 1 1
78.Mraček Lukáš (The Wankers C) 1 1
79.Franěk Vilém (Tvoje máma) 1 0.5
80.Růžička Václav (Kometa) 1 0.5
81.Sedlecký Libor (Nabídka dne) 1 0.5
82.Novák Miroslav (FC Fighters) 1 0.5
83.Schmirler David (FC Ogre) 1 0.5
84.Pogádl Ľubomír (Faurecia) 1 0.5
85.Jahl David (Kometa) 1 0.5
86.Šulc Martin (Tvoje máma) 1 0.5
87.Roztočil Jiří (FC Fighters) 1 0.33
88.Holý Ladislav (The Wankers C) 1 0.33
89.Kotík Ondřej (Tvoje máma) 1 0.33
90.Kratochvíl Václav (The Wankers C) 1 0.33
91.Chládek Kamil (STB) 1 0.33
92.Procházka Daniel (STB) 1 0.25
93.Němec Ondřej (Kometa) 1 0.25
94.Stavrev Ivan (STB) 1 0.25
95.Zahálka František (Nabídka dne) 1 0.25
96.Rosocha Bohumil (Tvoje máma) 1 0.2
97.Man Marek (FC Fighters) 1 0.2
98.Štekl Filip (Faurecia) 1 0.2
99.Kružej Luděk (FC Ogre) 1 0.17
100.Kravčík Pavel (The Wankers C) 1 0.17
101.Novák Jaroslav (Nabídka dne) 1 0.17
102.Pangrác Roman (Moes) 1 0.17
103.Purdeš Pavel (Kometa) 1 0.14
104.Rajtolar Stanislav (FC Ogre) 1 0.14
105.Borovanský Marek (STB) 1 0.13
106.Kuruc Tomáš (STB) 1 0.13
107.Reinwart Zdeněk (FC Ogre) 1 0.13
108.Jebáček Karel (Kaštani) 1 0.11
109.Holčák Michal (Nabídka dne) 1 0.09
110.Anděl Jakub (FC Fighters) 1 0.09
111.Soukup Petr (Kaštani) 1 0.09
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 3.B třída

hráčo/zz
1.Sinkule Michael (The Wankers C) 1.25 4
2.Diviš Jan (The Wankers C) 1.67 6
3.Čižmar Viktor (Tvoje máma) 2 9
4.Soukup Petr (Kaštani) 2.8 10
5.Anděl Jakub (FC Fighters) 3 3
6.Diviš Jakub (FC Fighters) 3.75 8
7.Kaiser Daniel (Moes) 4.13 8
8.Jedinák Jakub (Faurecia) 4.36 11
9.Hebr Václav (Nabídka dne) 4.5 4
10.Flaišman Jan (Kometa) 4.56 9
11.Borovanský Marek (STB) 4.63 8
12.Procházka Martin (FC Ogre) 5.6 10
13.Houdek Petr (Kometa) 6.67 3
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993