Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 20.2.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 1. 3. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 1.2.2018 - Tipliga

    Následující kolo TIPLIGY bude možné tipovat až od středy. Díky za pochopení.

  • 2.12.2017 - Dohrávky městských soutěží

    Naplánovány dohrávky městských soutěží. Hrají se dle podzimních soupisek.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 3.A třída

POŘADÍ TÝMŮ - 3.A třída

tým z v r p s b
1.FC DAB 9 7 1 1 57:30 22
2.AFK Hradiště 89 9 7 1 1 50:28 22
3.TJ Sokol Vejprnice 9 6 0 3 49:34 18
4.FC 11° Excelent 9 5 1 3 40:31 16
5.FC Splávek C 9 5 1 3 39:30 16
6.TJ Bouda 9 4 0 5 37:40 12
7.NFC Wan Plzeň 9 3 2 4 35:29 11
8.FC Persie 9 3 0 6 21:36 9
9.FC Stars Plzeň 9 1 1 7 30:52 4
10.F.C. Holá Beznaděj 9 0 1 8 16:64 1

POŘADÍ STŘELCŮ - 3.A třída

hráčgg/z
1.Kroc Jakub (AFK Hradiště 89) 15 1.67
2.Vukovič Slavko (FC Splávek C) 13 2.17
3.Tichý Daniel (FC DAB) 13 1.63
4.Hrdlička Petr (FC Stars Plzeň) 10 1.67
5.Prokš Adam (TJ Bouda) 10 1.43
6.Sojka Jan (FC Splávek C) 10 1.11
7.Loužecký Petr (TJ Sokol Vejprnice) 9 1.29
8.Gita Tomáš (FC DAB) 9 1.29
9.Vojáček Michal (FC DAB) 9 1.29
10.Kuneš Václav (AFK Hradiště 89) 9 1.29
11.Čech Jakub (F.C. Holá Beznaděj) 9 1.13
12.Lusk Vojtěch (AFK Hradiště 89) 8 1.14
13.Vlčák Stanislav (FC Stars Plzeň) 8 0.89
14.Motyka Tomáš (TJ Sokol Vejprnice) 7 1.75
15.Palka Karel (FC 11° Excelent) 7 1.17
16.Zíka Michal (FC 11° Excelent) 7 1.17
17.Rada Matouš (AFK Hradiště 89) 7 1
18.Fichtl Luděk (TJ Bouda) 7 1
19.Loukota Filip (TJ Sokol Vejprnice) 7 1
20.Kratochvíl Václav (AFK Hradiště 89) 7 0.88
21.Jandoš Michal (FC Persie) 7 0.88
22.Krysl Kamil (FC 11° Excelent) 6 3
23.Hásek Ladislav (FC Stars Plzeň) 6 0.86
24.Schleis Karel (FC DAB) 5 1.25
25.Havlíček Pavel (TJ Sokol Vejprnice) 5 1.25
26.Hajžman Michal (TJ Sokol Vejprnice) 5 1
27.Svoboda Václav (TJ Bouda) 5 0.83
28.Špaček Miroslav (NFC Wan Plzeň) 5 0.71
29.Růžička Jan (FC DAB) 5 0.71
30.Šmůla Filip (FC DAB) 5 0.63
31.Rollinger Jaroslav (TJ Sokol Vejprnice) 5 0.63
32.Švarc Matěj (FC 11° Excelent) 5 0.63
33.Suk Jakub (FC Splávek C) 5 0.56
34.Hora Matěj (TJ Sokol Vejprnice) 4 1
35.Riegel Jan (NFC Wan Plzeň) 4 0.8
36.Šulek Jiří (NFC Wan Plzeň) 4 0.8
37.Rada Vlastimil (TJ Sokol Vejprnice) 4 0.8
38.Podzimek Jan (FC Splávek C) 4 0.67
39.Matas Martin (FC DAB) 4 0.57
40.Davídek Ondřej (FC Persie) 4 0.44
41.Votava Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 3 1
42.Roubal Jan (FC 11° Excelent) 3 1
43.Rosocha Lukáš (FC 11° Excelent) 3 0.5
44.Turek David (NFC Wan Plzeň) 3 0.5
45.Vojta Dominik (FC DAB) 3 0.5
46.Bouda Jiří (TJ Bouda) 3 0.5
47.Štolle Jakub (FC 11° Excelent) 3 0.43
48.Fiřt Jiří (FC Stars Plzeň) 3 0.38
49.Holec Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 3 0.33
50.Jurečka Antonín (FC 11° Excelent) 2 2
51.Košař Miroslav (FC 11° Excelent) 2 1
52.Krákora David (FC Splávek C) 2 1
53.Volf Vladimír (NFC Wan Plzeň) 2 0.5
54.Zenkl Zdeněk (TJ Bouda) 2 0.4
55.Nevlazla Tomáš (FC Persie) 2 0.4
56.Hauser Martin (TJ Sokol Vejprnice) 2 0.4
57.Polák Petr (FC Persie) 2 0.33
58.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 2 0.33
59.Rath Pavel (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.33
60.Dvořák Pavel (TJ Bouda) 2 0.29
61.Krejčí Tomáš (NFC Wan Plzeň) 2 0.29
62.Kruml David (FC Persie) 2 0.29
63.Vrba Lukáš (FC Splávek C) 2 0.25
64.Štícha Šimon (AFK Hradiště 89) 2 0.25
65.Benda Jiří (NFC Wan Plzeň) 2 0.25
66.Potluka Otakar (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.25
67.Krauz Petr (NFC Wan Plzeň) 2 0.25
68.Titl Karel (FC Stars Plzeň) 1 1
69.Žák Adam (AFK Hradiště 89) 1 1
70.Mareš Ondřej (FC Persie) 1 1
71.Babák Marek (FC Persie) 1 0.5
72.Mašek Radek (FC Splávek C) 1 0.5
73.Zítek Martin (TJ Sokol Vejprnice) 1 0.5
74.Nevečeřal Jakub (FC Stars Plzeň) 1 0.5
75.Heger Radoslav (NFC Wan Plzeň) 1 0.5
76.Kazda Robert (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.5
77.Volf Jan (NFC Wan Plzeň) 1 0.5
78.Monhart Aleš (NFC Wan Plzeň) 1 0.33
79.Brácha Michael (FC DAB) 1 0.33
80.Veselý Aleš (FC Splávek C) 1 0.25
81.Kropáček Jaroslav (TJ Bouda) 1 0.17
82.Hankovec Jiří (FC 11° Excelent) 1 0.17
83.Berger Jiří (FC Persie) 1 0.17
84.Sedláček Radek (TJ Bouda) 1 0.17
85.Malý Michal (FC Persie) 1 0.17
86.Bohmann Filip (FC 11° Excelent) 1 0.17
87.Janoušek Martin (AFK Hradiště 89) 1 0.17
88.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 1 0.17
89.Hošek Jaroslav (FC Stars Plzeň) 1 0.14
90.Weis Ondřej (TJ Bouda) 1 0.14
91.Wiener Martin (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.13
92.Gribov Kole (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.13
93.Říšský František (FC Splávek C) 1 0.11
94.Procházka Petr (FC DAB) 1 0.11
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 3.A třída

hráčo/zz
1.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 2.6 5
2.Sichinger Petr (AFK Hradiště 89) 3.11 9
3.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 3.17 6
4.Pelán Petr (FC Persie) 3.2 5
5.Sancho Úbeda Javier (FC 11° Excelent) 3.25 8
6.Říšský František (FC Splávek C) 3.25 4
7.Tengler Petr (TJ Sokol Vejprnice) 3.33 3
8.Kovařík Martin (NFC Wan Plzeň) 3.33 3
9.Hucl Jan (FC Splávek C) 3.4 5
10.Janošík Jan (TJ Sokol Vejprnice) 3.8 5
11.Reichert Ondřej (FC DAB) 4.25 4
12.Berger Jiří (FC Persie) 4.33 3
13.Behenský David (TJ Bouda) 5 8
14.Jelani Timur (FC Stars Plzeň) 5.14 7
15.Švejcar Vladimír (F.C. Holá Beznaděj) 7.67 6
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore