Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 24.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 3.A třída

FC Splávek C - AFK Hradiště 89 3:3 (1:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra21. 4. 2018 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Mašek Radek 3 Sartorius Milan 2
Hucl Jan Kuneš Václav 1
Říšský František Hasenöhrl Lukáš
Sojka Jan Janoušek Martin ŽK+ŽK
Suk Jakub Kratochvíl Václav
Veselý Aleš Kroc Jakub
Veselý Tomáš Rada Matouš
Sichinger Petr ŽK
TJ Sokol Vejprnice - TJ Bouda 10:4 (3:2)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra21. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Havlíček Pavel 4 Dvořák Pavel 2
Motyka Tomáš 4 Prokš Adam 2
Hauser Martin 1 Behenský David
Rada Vlastimil 1 Fichtl Luděk
Hajžman Michal Zenkl Zdeněk
Janošík Jan
FC Stars Plzeň - FC DAB 3:11 (1:6)F.C. Holá Beznaděj - FC 11° Excelent 1:8 (1:5)
Rozhodčí: Repka Michal — Pospíšil Jakub — Služba: Maišlová Lucie21. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Wiener Martin 1 Palka Karel 2
Baranský Josef Zacharda Karel 1
Čech Jakub Rosocha Lukáš 1
Gribov Kole Zíka Michal 1
Kaufner Petr Kůžel Martin 1
Růžička Dušan Helma Václav 1
Švejcar Vladimír Hankovec Jiří 1
Švarc Daniel
Hankovec Jan
Bohmann Filip
FC Persie - NFC Wan Plzeň 3:3 (2:2)

POŘADÍ TÝMŮ - 3.A třída

tým z v r p s b
1.FC DAB 12 10 1 1 84:36 31
2.AFK Hradiště 89 12 9 2 1 78:43 29
3.FC Splávek C 12 7 2 3 57:35 23
4.FC 11° Excelent 12 7 1 4 54:39 22
5.TJ Sokol Vejprnice 12 7 0 5 65:56 21
6.TJ Bouda 12 6 0 6 51:55 18
7.NFC Wan Plzeň 12 4 3 5 43:45 15
8.FC Persie 12 3 1 8 27:46 10
9.FC Stars Plzeň 12 1 1 10 43:77 4
10.F.C. Holá Beznaděj 12 0 1 11 20:90 1

POŘADÍ STŘELCŮ - 3.A třída

hráčgg/z
1.Kroc Jakub (AFK Hradiště 89) 20 1.67
2.Vukovič Slavko (FC Splávek C) 15 1.88
3.Tichý Daniel (FC DAB) 15 1.5
4.Kuneš Václav (AFK Hradiště 89) 15 1.5
5.Schleis Karel (FC DAB) 14 2
6.Prokš Adam (TJ Bouda) 14 1.4
7.Hrdlička Petr (FC Stars Plzeň) 13 1.44
8.Gita Tomáš (FC DAB) 13 1.3
9.Sojka Jan (FC Splávek C) 13 1.08
10.Loužecký Petr (TJ Sokol Vejprnice) 12 1.33
11.Vojáček Michal (FC DAB) 12 1.2
12.Kratochvíl Václav (AFK Hradiště 89) 12 1.09
13.Motyka Tomáš (TJ Sokol Vejprnice) 11 1.83
14.Lusk Vojtěch (AFK Hradiště 89) 11 1.38
15.Palka Karel (FC 11° Excelent) 11 1.22
16.Zíka Michal (FC 11° Excelent) 11 1.22
17.Vlčák Stanislav (FC Stars Plzeň) 10 0.83
18.Havlíček Pavel (TJ Sokol Vejprnice) 9 1.5
19.Rada Matouš (AFK Hradiště 89) 9 1
20.Čech Jakub (F.C. Holá Beznaděj) 9 0.82
21.Fichtl Luděk (TJ Bouda) 8 0.89
22.Dvořák Pavel (TJ Bouda) 8 0.8
23.Jandoš Michal (FC Persie) 8 0.8
24.Loukota Filip (TJ Sokol Vejprnice) 7 1
25.Hásek Ladislav (FC Stars Plzeň) 7 0.78
26.Šmůla Filip (FC DAB) 7 0.7
27.Matas Martin (FC DAB) 7 0.7
28.Krysl Kamil (FC 11° Excelent) 6 3
29.Veselý Aleš (FC Splávek C) 6 0.86
30.Hajžman Michal (TJ Sokol Vejprnice) 6 0.86
31.Rada Vlastimil (TJ Sokol Vejprnice) 6 0.75
32.Růžička Jan (FC DAB) 6 0.6
33.Špaček Miroslav (NFC Wan Plzeň) 6 0.6
34.Suk Jakub (FC Splávek C) 6 0.5
35.Riegel Jan (NFC Wan Plzeň) 5 0.83
36.Svoboda Václav (TJ Bouda) 5 0.71
37.Rollinger Jaroslav (TJ Sokol Vejprnice) 5 0.63
38.Rosocha Lukáš (FC 11° Excelent) 5 0.56
39.Švarc Matěj (FC 11° Excelent) 5 0.56
40.Hora Matěj (TJ Sokol Vejprnice) 4 1
41.Mašek Radek (FC Splávek C) 4 1
42.Šulek Jiří (NFC Wan Plzeň) 4 0.8
43.Podzimek Jan (FC Splávek C) 4 0.67
44.Vojta Dominik (FC DAB) 4 0.57
45.Polák Petr (FC Persie) 4 0.5
46.Janoušek Martin (AFK Hradiště 89) 4 0.5
47.Turek David (NFC Wan Plzeň) 4 0.5
48.Fiřt Jiří (FC Stars Plzeň) 4 0.4
49.Krauz Petr (NFC Wan Plzeň) 4 0.36
50.Davídek Ondřej (FC Persie) 4 0.33
51.Holec Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 4 0.33
52.Votava Zdeněk (NFC Wan Plzeň) 3 1
53.Sartorius Milan (AFK Hradiště 89) 3 0.75
54.Roubal Jan (FC 11° Excelent) 3 0.6
55.Bouda Jiří (TJ Bouda) 3 0.5
56.Neubauer Lukáš (FC Stars Plzeň) 3 0.43
57.Volf Vladimír (NFC Wan Plzeň) 3 0.43
58.Hauser Martin (TJ Sokol Vejprnice) 3 0.43
59.Štolle Jakub (FC 11° Excelent) 3 0.38
60.Dobrý Stanislav (FC Splávek C) 3 0.33
61.Štícha Šimon (AFK Hradiště 89) 3 0.33
62.Potluka Otakar (F.C. Holá Beznaděj) 3 0.33
63.Jurečka Antonín (FC 11° Excelent) 2 2
64.Krákora David (FC Splávek C) 2 1
65.Košař Miroslav (FC 11° Excelent) 2 1
66.Šauer Dominik (FC Persie) 2 0.67
67.Beran Petr (FC Stars Plzeň) 2 0.5
68.Růžička Dušan (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.4
69.Brácha Michael (FC DAB) 2 0.33
70.Nevlazla Tomáš (FC Persie) 2 0.29
71.Rath Pavel (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.29
72.Kropáček Jaroslav (TJ Bouda) 2 0.25
73.Vrba Lukáš (FC Splávek C) 2 0.25
74.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 2 0.25
75.Krejčí Tomáš (NFC Wan Plzeň) 2 0.25
76.Zenkl Zdeněk (TJ Bouda) 2 0.25
77.Hankovec Jiří (FC 11° Excelent) 2 0.22
78.Kruml David (FC Persie) 2 0.22
79.Malý Michal (FC Persie) 2 0.22
80.Weis Ondřej (TJ Bouda) 2 0.22
81.Wiener Martin (F.C. Holá Beznaděj) 2 0.18
82.Benda Jiří (NFC Wan Plzeň) 2 0.18
83.Říšský František (FC Splávek C) 2 0.17
84.Procházka Petr (FC DAB) 2 0.17
85.Žák Adam (AFK Hradiště 89) 1 1
86.Titl Karel (FC Stars Plzeň) 1 1
87.Zacharda Karel (FC 11° Excelent) 1 0.5
88.Volf Jan (NFC Wan Plzeň) 1 0.5
89.Babák Marek (FC Persie) 1 0.5
90.Žemlička Jiří (TJ Sokol Vejprnice) 1 0.5
91.Zítek Martin (TJ Sokol Vejprnice) 1 0.5
92.Heger Radoslav (NFC Wan Plzeň) 1 0.5
93.Mareš Ondřej (FC Persie) 1 0.5
94.Velík Jakub (FC Stars Plzeň) 1 0.33
95.Kůžel Martin (FC 11° Excelent) 1 0.33
96.Kazda Robert (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.33
97.Nevečeřal Jakub (FC Stars Plzeň) 1 0.25
98.Monhart Aleš (NFC Wan Plzeň) 1 0.25
99.Berger Jiří (FC Persie) 1 0.17
100.Sedláček Radek (TJ Bouda) 1 0.14
101.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 1 0.13
102.Helma Václav (FC 11° Excelent) 1 0.11
103.Bohmann Filip (FC 11° Excelent) 1 0.11
104.Hošek Jaroslav (FC Stars Plzeň) 1 0.11
105.Gribov Kole (F.C. Holá Beznaděj) 1 0.09
106.Behenský David (TJ Bouda) 1 0.09
107.Kovařík Martin (NFC Wan Plzeň) 1 0.09
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 3.A třída

hráčo/zz
1.Větrovec Zdeněk (FC DAB) 2.29 7
2.Říšský František (FC Splávek C) 2.6 5
3.Kůžel Martin (FC 11° Excelent) 2.67 3
4.Hucl Jan (FC Splávek C) 3.14 7
5.Pelán Petr (FC Persie) 3.17 6
6.Sancho Úbeda Javier (FC 11° Excelent) 3.25 8
7.Kovařík Martin (NFC Wan Plzeň) 3.33 3
8.Sichinger Petr (AFK Hradiště 89) 3.58 12
9.Janošík Jan (TJ Sokol Vejprnice) 3.71 7
10.Reichert Ondřej (FC DAB) 4 5
11.Rajtmajer Marek (NFC Wan Plzeň) 4.25 8
12.Berger Jiří (FC Persie) 4.33 3
13.Jandoš Michal (FC Persie) 4.67 3
14.Behenský David (TJ Bouda) 5 11
15.Jelani Timur (FC Stars Plzeň) 6.1 10
16.Tengler Petr (TJ Sokol Vejprnice) 6.25 4
17.Švejcar Vladimír (F.C. Holá Beznaděj) 7.43 7
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993