Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 24.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 2.B třída

Do Ugandy jedou pandy - Warriors 5:4 (2:1)
Rozhodčí: Pelikán Jiří — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra21. 4. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Loukota Jiří 2 ŽK Radič Lukáš 2 ŽK
Makovský Jan 1 ŽK Reiser Ondřej 1 ŽK
Šobr Martin 1 Šik Michal 1 ŽK+ŽK
Zelený Tomáš 1 Koryťák Tomáš
Papranec Filip Šťastný Tomáš
Pytlík Lukáš Štrunc Jan
Šobr Dominik Volák Jakub
Vítek Tomáš
Real Plzeň - Dream Team 2:3 (0:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kalčík Petr 1 ŽK Fürbacher Karel 1
Šebek Jan 1 Macháč Oldřich 1
Angermayer Patrick Soucop Josif 1
Höpfl Karel Hovorka Radim
Kopcsák Jozef Macháček Martin
Nový Michal Macháček Milan
Popík Štefan Tichý Daniel
Salcman Martin Wohlráb Jan
Zítek Jakub
Napalm - Tahouni B 5:4 (1:2)
Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hejsek Jiří 2 Juha Petr 2
Kerber Daniel 1 Bláha Zdeněk 1
Pech Jaroslav 1 Rous Radek 1
Skala Petr 1 Bryš Michal
Brož Jiří Dvořák Jan
Hrabák Dušan Kalina Pavel
Šoltys Miloslav st. Petričko Pavel
Wurm Jan
DTJ Klabava - Zlomený kolo 9:2 (2:1)
Rozhodčí: Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Pejchar Tomáš 2 Konopík Radek 1
Pešek Tomáš 2 Kotrouš Jan 1
Kypta Martin 1 Chládek Aleš
Mertl Tomáš 1 Janda Martin
Mlynarčík Matúš 1 Janoušek Tomáš
Rubeš Zdeněk 1 Kasl František
Zahálka Luděk 1 Voves Radim
Daněk Jiří
Janeček Martin
FC Snipers - Oranjes B 0:4 (0:4)

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šašková Barbora22. 4. 2018 | 17:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kopil Rastislav Titěra Jan 3
Palkovič Pavol Kadlec Michal 1
Wurll Tomáš Kotka František
Lávička Lukáš
Mikeska Jan
Sinkule Michael

POŘADÍ TÝMŮ - 2.B třída

tým z v r p s b
1.Do Ugandy jedou pandy 12 10 0 2 70:40 30
2.Dream Team 12 8 2 2 67:27 26
3.DTJ Klabava 12 8 2 2 52:30 26
4.Oranjes B 12 6 2 4 40:29 20
5.Napalm 12 5 1 6 35:50 16
6.Warriors 12 4 1 7 34:45 13
7.Tahouni B 12 4 1 7 46:62 13
8.FC Snipers 12 3 3 6 38:44 12
9.Real Plzeň 12 4 0 8 41:51 12
10.Zlomený kolo 12 2 0 10 24:69 6

POŘADÍ STŘELCŮ - 2.B třída

hráčgg/z
1.Fürbacher Karel (Dream Team) 17 2.13
2.Šobr Martin (Do Ugandy jedou pandy) 16 1.78
3.Titěra Jan (Oranjes B) 16 1.33
4.Fráně Miroslav (Dream Team) 14 2
5.Šobr Dominik (Do Ugandy jedou pandy) 14 1.17
6.Myška Michal (Do Ugandy jedou pandy) 13 1.44
7.Krákora David (DTJ Klabava) 11 1.1
8.Radič Lukáš (Warriors) 10 1.11
9.Macháček Martin (Dream Team) 10 0.91
10.Kerber Daniel (Napalm) 10 0.83
11.Denk Patrik (Real Plzeň) 9 1.29
12.Juha Petr (Tahouni B) 9 0.9
13.Loukota Jiří (Do Ugandy jedou pandy) 9 0.82
14.Kypta Martin (DTJ Klabava) 8 0.89
15.Zahálka Luděk (DTJ Klabava) 8 0.8
16.Tichý Daniel (Dream Team) 8 0.8
17.Mertl Tomáš (DTJ Klabava) 8 0.73
18.Procházka Adam (Zlomený kolo) 7 1
19.Zelený Tomáš (Do Ugandy jedou pandy) 7 0.78
20.Rubeš Zdeněk (DTJ Klabava) 7 0.58
21.Frič Jaromír (Napalm) 6 0.86
22.Beránek Tomáš (Tahouni B) 6 0.86
23.Tyml Libor (Tahouni B) 6 0.67
24.Kohút Lukáš (FC Snipers) 6 0.6
25.Pech Jaroslav (Napalm) 6 0.6
26.Palkovič Pavol (FC Snipers) 6 0.6
27.Makovský Jan (Do Ugandy jedou pandy) 6 0.55
28.Popík Štefan (Real Plzeň) 6 0.55
29.Macháč Oldřich (Dream Team) 6 0.55
30.Kurčenko Žeňa (Oranjes B) 5 2.5
31.Pleier Petr (Oranjes B) 5 1.25
32.Soukup Petr (Real Plzeň) 5 0.71
33.Zigmund Petr (FC Snipers) 5 0.63
34.Skala Petr (Napalm) 5 0.5
35.Kadlec Michal (Oranjes B) 5 0.45
36.Macháček Milan (Dream Team) 5 0.42
37.Beránek Martin (Tahouni B) 4 1.33
38.Kalčík Petr (Real Plzeň) 4 1
39.Procházka Martin (Tahouni B) 4 1
40.Krištof Štefan (FC Snipers) 4 0.5
41.Mitas Martin (Tahouni B) 4 0.44
42.Tóth Mikuláš (FC Snipers) 4 0.4
43.Štrunc Jan (Warriors) 4 0.36
44.Rous Jan (Tahouni B) 3 1.5
45.Gutwirth Adam (Dream Team) 3 0.75
46.Reiser Ondřej (Warriors) 3 0.6
47.Solový Jan (Warriors) 3 0.6
48.Kotrouš Jan (Zlomený kolo) 3 0.6
49.Salcman Martin (Real Plzeň) 3 0.5
50.Lávička Lukáš (Oranjes B) 3 0.5
51.Reisinger Lukáš (Warriors) 3 0.43
52.Forghieri Daniel (Real Plzeň) 3 0.43
53.Vítek Tomáš (Do Ugandy jedou pandy) 3 0.33
54.Pešek Tomáš (DTJ Klabava) 3 0.33
55.Šik Michal (Warriors) 3 0.33
56.Voves Radim (Zlomený kolo) 3 0.33
57.Janda Martin (Zlomený kolo) 3 0.3
58.Hejsek Jiří (Napalm) 3 0.3
59.Petričko Pavel (Tahouni B) 3 0.3
60.Brož Jiří (Napalm) 3 0.27
61.Nový Michal (Real Plzeň) 3 0.27
62.Soucop Josif (Dream Team) 3 0.27
63.Pejchar Tomáš (DTJ Klabava) 2 2
64.Vozka Tomáš (FC Snipers) 2 2
65.Mlynarčík Matúš (DTJ Klabava) 2 1
66.Zuna Martin (Real Plzeň) 2 1
67.Nohejl Michal (Oranjes B) 2 0.33
68.Šťastný Tomáš (Warriors) 2 0.29
69.Ribovič Jozef (FC Snipers) 2 0.29
70.Tvrz Tomáš (Warriors) 2 0.25
71.Dvořák Petr (Zlomený kolo) 2 0.22
72.Kopcsák Jozef (Real Plzeň) 2 0.2
73.Koryťák Tomáš (Warriors) 2 0.2
74.Janoušek Tomáš (Zlomený kolo) 2 0.2
75.Pechr Jiří (Tahouni B) 2 0.2
76.Kopil Rastislav (FC Snipers) 2 0.18
77.Navrátil Tomáš (Oranjes B) 1 1
78.Sirovátka Jiří (Real Plzeň) 1 1
79.Viuseanco Oleg (FC Snipers) 1 1
80.Šebek Jan (Real Plzeň) 1 1
81.Hodl Petr (Warriors) 1 1
82.Ščislák Daniel (Zlomený kolo) 1 0.5
83.Bláha Zdeněk (Tahouni B) 1 0.5
84.Pelikán Libor (Tahouni B) 1 0.5
85.Rous Radek (Tahouni B) 1 0.5
86.Beran Daniel (DTJ Klabava) 1 0.33
87.Höpfl Karel (Real Plzeň) 1 0.33
88.Janeček Martin (DTJ Klabava) 1 0.33
89.Polívka David (Zlomený kolo) 1 0.25
90.Fiala Josef (DTJ Klabava) 1 0.25
91.Zigmund Tomáš (FC Snipers) 1 0.25
92.Mašek Radek (Tahouni B) 1 0.25
93.Flachs Robert (Oranjes B) 1 0.25
94.Tíkal Vladimír (Real Plzeň) 1 0.2
95.Kutný Petr (Warriors) 1 0.2
96.Stavrev Ivan (Zlomený kolo) 1 0.2
97.Mikeska Jan (Oranjes B) 1 0.2
98.Šagát Daniel (Do Ugandy jedou pandy) 1 0.17
99.Konopík Radek (Zlomený kolo) 1 0.14
100.Dvořák Jan (Tahouni B) 1 0.13
101.Wurm Jan (Napalm) 1 0.1
102.Hess Aleš (Oranjes B) 1 0.1
103.Ansorge Michal (Napalm) 1 0.09
104.Hovorka Radim (Dream Team) 1 0.08
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 2.B třída

hráčo/zz
1.Daněk Jiří (DTJ Klabava) 1.25 4
2.Hovorka Radim (Dream Team) 2 11
3.Fiala Josef (DTJ Klabava) 2.01 3.98
4.Klečka Daniel (Oranjes B) 2.11 9
5.Pytlík Lukáš (Do Ugandy jedou pandy) 3.33 12
6.Volák Jakub (Warriors) 3.89 9
7.Šoltys Miloslav st. (Napalm) 4.17 12
8.Zítek Jakub (Real Plzeň) 4.18 11
9.Klička Petr (DTJ Klabava) 4.33 3
10.Wurll Tomáš (FC Snipers) 4.46 9.2
11.Kalina Pavel (Tahouni B) 4.76 10.3
12.Honomichl David (Zlomený kolo) 5.5 10
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993