Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 24.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 2.A třída

FC Mafie Plzeň - Bubudorf FC 4:3 (1:2)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra21. 4. 2018 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Burt Pavel ml. 2 Císařovský Daniel 2
Liška Petr 1 ŽK Hrabal Miroslav 1
Tichota Jan 1 Bartišek Štefan
Bláha Jan Darda Zdeněk
Hvízdal Vladislav Hahner Tomáš
Kasl Pavel Kroupa Vojtěch
Kurtin Tomáš Pigula Ladislav ŽK
Vávra Tomáš Veselý Štěpán
Vyskočil Pavel
Nová Hospoda - Hurikáni 13:5 (5:2)
Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018 | 09:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Popule Michal 4 Jelínek Jan 2
Valenta Václav 4 Koranda Adam 2
Bečaver Martin 3 Klinger Milan 1
Pieniak Daniel 2 Cimbota Zdeněk
Ficu Ladislav Čorňák Jiří
Fryček Jan
Kulišan Stanislav
FC Jerigo 1994 Plzeň - SK Žraloci z Plzně 13:7 (5:4)
Rozhodčí: Repka Michal — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Koc Václav 5 Zigmund Petr 3
Řezáč Ota 3 Zahálka Luděk 2
Herejk David 2 Růžek Pavel 1
Kaňka Lukáš 1 Marek Tomáš 1
Nádrazský Pavel 1 Švec Petr
Sejrek Josef 1 Rom Filip
Loužecký Michal Pavel Jiří
Řežábek Filip Kučera Petr
Touš Ondřej ŽK Kolář Radim
Hodys Tomáš
Drbout Milan
Czech Made C - FbC Bory 2010 4:4 (1:1)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Veronika22. 4. 2018 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Válek Matěj 2 Cigler Miroslav 1
Sojka Jan 1 Eret Tomáš 1
Veber Marcel 1 Štěpánek Martin 1
Pospíšil Jakub Žák Adam 1
Repka Michal Hruška Jan
Vodrážka Pavel Nosek Josef
Ondřich Lukáš
Rostás Lukáš
Žák Ondřej
FC Brush - AC Shape 5:3 (4:3)
Rozhodčí: Šťastný Petr — Služba: Šašková Barbora22. 4. 2018 | 18:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Tichý Daniel 2 Juha Petr 2
Holický Marek 1 Korynta Jakub 1
Salák Patrik 1 Ježek Richard
Zdvořan Jiří 1 Jindra Vladimír
Ernst Tomáš Klouda Josef
Tančous Jakub Liberský David
Veselý Václav Motyčka Tomáš
Sládek Milan
Vlčák Stanislav

POŘADÍ TÝMŮ - 2.A třída

tým z v r p s b
1.AC Shape 12 10 0 2 65:35 30
2.Nová Hospoda 12 8 0 4 63:41 24
3.FC Jerigo 1994 Plzeň 12 6 2 4 59:53 20
4.FC Mafie Plzeň 12 6 0 6 55:50 18
5.SK Žraloci z Plzně 12 6 0 6 43:46 18
6.FbC Bory 2010 12 4 4 4 61:49 16
7.Hurikáni 12 5 1 6 61:80 16
8.Czech Made C 12 3 3 6 52:57 12
9.FC Brush 12 3 2 7 47:69 11
10.Bubudorf FC 12 3 0 9 37:63 9

POŘADÍ STŘELCŮ - 2.A třída

hráčgg/z
1.Ježek Richard (AC Shape) 19 1.58
2.Valenta Václav (Nová Hospoda) 17 1.55
3.Klinger Milan (Hurikáni) 16 1.6
4.Bečaver Martin (Nová Hospoda) 14 1.27
5.Jelínek Jan (Hurikáni) 13 2.17
6.Mertl Jan (FC Brush) 13 1.86
7.Popule Michal (Nová Hospoda) 13 1.18
8.Sojka Jan (Czech Made C) 13 1.08
9.Sládek Milan (AC Shape) 13 1.08
10.Žák Ondřej (FbC Bory 2010) 11 1.22
11.Cimbota Zdeněk (Hurikáni) 11 1.22
12.Cigler Miroslav (FbC Bory 2010) 11 1.1
13.Koc Václav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 10 2.5
14.Zahálka Luděk (SK Žraloci z Plzně) 10 1
15.Řezáč Ota (FC Jerigo 1994 Plzeň) 10 1
16.Liška Petr (FC Mafie Plzeň) 9 1.29
17.Zdvořan Jiří (FC Brush) 9 1
18.Čorňák Jiří (Hurikáni) 9 0.82
19.Vávra Tomáš (FC Mafie Plzeň) 8 1.6
20.Sartorius Michal (FbC Bory 2010) 8 1.6
21.Nohejl Michal (SK Žraloci z Plzně) 8 1.6
22.Juha Petr (AC Shape) 8 0.8
23.Pieniak Daniel (Nová Hospoda) 8 0.67
24.Korynta Jakub (AC Shape) 7 2.33
25.Štěpánek Martin (FbC Bory 2010) 7 0.78
26.Herejk David (FC Jerigo 1994 Plzeň) 7 0.64
27.Pogatz Tomáš (AC Shape) 6 1.2
28.Král Ondřej (Czech Made C) 6 0.86
29.Kaňka Lukáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 6 0.75
30.Mácha Jan (Czech Made C) 6 0.67
31.Marek Josef (FC Mafie Plzeň) 6 0.67
32.Pekník Tomáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 2.5
33.Žák Adam (FbC Bory 2010) 5 1.67
34.Šebek Jan (Czech Made C) 5 1.67
35.Sommer Jan (Bubudorf FC) 5 1.67
36.Burt Pavel ml. (FC Mafie Plzeň) 5 1
37.Komínek Jiří (FbC Bory 2010) 5 0.83
38.Brůha Marek (Hurikáni) 5 0.71
39.Repka Michal (Czech Made C) 5 0.71
40.Sejrek Josef (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 0.42
41.Zigmund Petr (SK Žraloci z Plzně) 4 2
42.Holický Marek (FC Brush) 4 2
43.Tichý Daniel (FC Brush) 4 1.33
44.Havlíček Ondřej (Czech Made C) 4 1.33
45.Touš Ondřej (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 1.33
46.Brejník Lukáš (FC Mafie Plzeň) 4 1.33
47.Vokáč Miroslav (Nová Hospoda) 4 0.57
48.Jindra Vladimír (AC Shape) 4 0.57
49.Ciganek Zdeněk (FC Brush) 4 0.5
50.Nádrazský Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 0.5
51.Švec Petr (SK Žraloci z Plzně) 4 0.44
52.Kasl Pavel (FC Mafie Plzeň) 4 0.44
53.Tančous Jakub (FC Brush) 4 0.44
54.Vyskočil Jiří (FC Mafie Plzeň) 4 0.44
55.Tichota Jan (FC Mafie Plzeň) 4 0.4
56.Marek Tomáš (SK Žraloci z Plzně) 4 0.4
57.Rostás Lukáš (FbC Bory 2010) 4 0.4
58.Rom Filip (SK Žraloci z Plzně) 4 0.4
59.Eret Tomáš (FbC Bory 2010) 4 0.33
60.Tětek Jakub (Czech Made C) 3 3
61.Hrách Jan (Bubudorf FC) 3 1.5
62.Štych Radek (Bubudorf FC) 3 1.5
63.Vacek Petr (Czech Made C) 3 1.5
64.Hodys Tomáš (SK Žraloci z Plzně) 3 0.6
65.Čejka Lukáš (Hurikáni) 3 0.5
66.Bezděk Martin (AC Shape) 3 0.43
67.Bláha Jan (FC Mafie Plzeň) 3 0.43
68.Stuchlík Petr (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.43
69.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 3 0.43
70.Humpál David (Nová Hospoda) 3 0.43
71.Hahner Tomáš (Bubudorf FC) 3 0.38
72.Frantl Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.33
73.Javorský Michal (FC Brush) 3 0.3
74.Ondřich Lukáš (FbC Bory 2010) 3 0.25
75.Koranda Adam (Hurikáni) 2 2
76.Zákravský Lukáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 2 2
77.Bratek Jan (FC Mafie Plzeň) 2 1
78.Hvízdal Jan (FC Mafie Plzeň) 2 1
79.Maur Matěj (Czech Made C) 2 1
80.Šujan Zdeněk (Bubudorf FC) 2 0.5
81.Pipich Marek (Bubudorf FC) 2 0.5
82.Salák Patrik (FC Brush) 2 0.5
83.Veber Marcel (Czech Made C) 2 0.4
84.Kepka Tomáš (Hurikáni) 2 0.4
85.Hrabal Miroslav (Bubudorf FC) 2 0.4
86.Císařovský Daniel (Bubudorf FC) 2 0.33
87.Bartišek Štefan (Bubudorf FC) 2 0.29
88.Navrátil Pavel (SK Žraloci z Plzně) 2 0.29
89.Válek Matěj (Czech Made C) 2 0.29
90.Ficu Ladislav (Nová Hospoda) 2 0.22
91.Bock Petr (AC Shape) 2 0.2
92.Růžek Pavel (SK Žraloci z Plzně) 2 0.18
93.Hruška Jan (FbC Bory 2010) 2 0.17
94.Ernst Tomáš (FC Brush) 2 0.17
95.Kotnauer Josef (Bubudorf FC) 1 1
96.Švenda Jaroslav (SK Žraloci z Plzně) 1 0.5
97.Brunner David (FC Brush) 1 0.5
98.Sommer Josef (Bubudorf FC) 1 0.5
99.Sluka Jiří (FC Mafie Plzeň) 1 0.5
100.Fryček Jan (Nová Hospoda) 1 0.33
101.Vaněček Pavel (FC Mafie Plzeň) 1 0.33
102.Šimice Petr (FC Mafie Plzeň) 1 0.25
103.Veselý Václav (FC Brush) 1 0.25
104.Vyskočil Pavel (FC Mafie Plzeň) 1 0.2
105.Bůcha Pavel (Bubudorf FC) 1 0.2
106.Nosek Josef (FbC Bory 2010) 1 0.14
107.Lúčka František (Bubudorf FC) 1 0.14
108.Šimek Michal (Bubudorf FC) 1 0.14
109.Kučera Petr (SK Žraloci z Plzně) 1 0.13
110.Arnet Stanislav (AC Shape) 1 0.13
111.Vlčák Stanislav (AC Shape) 1 0.11
112.Vodrážka Pavel (Czech Made C) 1 0.09
113.Liberský David (AC Shape) 1 0.08
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 2.A třída

hráčo/zz
1.Arnet Stanislav (AC Shape) 2.67 7.5
2.Vavřička Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 5
3.Motyčka Tomáš (AC Shape) 3.33 3
4.Kulišan Stanislav (Nová Hospoda) 3.45 11
5.Kurtin Tomáš (FC Mafie Plzeň) 3.5 4
6.Drbout Milan (SK Žraloci z Plzně) 4 11
7.Machurka Martin (FC Mafie Plzeň) 4 5
8.Vodrážka Pavel (Czech Made C) 4 3
9.Ondřich Lukáš (FbC Bory 2010) 4.08 12
10.Lev Luboš (Czech Made C) 4.2 5
11.Veselý Václav (FC Brush) 4.67 3
12.Pospíšil Jakub (Czech Made C) 5.67 3
13.Hosnedl Lukáš (FC Brush) 5.75 8
14.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 6 4
15.Šimek Michal (Bubudorf FC) 6.25 4
16.Berger Jiří (Hurikáni) 6.33 6
17.Cimbota Zdeněk (Hurikáni) 7.25 4
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993