Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 20.2.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 1. 3. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 1.2.2018 - Tipliga

    Následující kolo TIPLIGY bude možné tipovat až od středy. Díky za pochopení.

  • 2.12.2017 - Dohrávky městských soutěží

    Naplánovány dohrávky městských soutěží. Hrají se dle podzimních soupisek.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 2.A třída

POŘADÍ TÝMŮ - 2.A třída

tým z v r p s b
1.AC Shape 9 8 0 1 53:25 24
2.Nová Hospoda 9 6 0 3 38:31 18
3.Hurikáni 9 5 1 3 52:43 16
4.FC Jerigo 1994 Plzeň 9 5 1 3 40:37 16
5.FC Mafie Plzeň 9 5 0 4 42:36 15
6.SK Žraloci z Plzně 9 4 0 5 27:29 12
7.FbC Bory 2010 9 3 3 3 37:41 12
8.Czech Made C 9 2 1 6 37:43 7
9.Bubudorf FC 9 2 0 7 30:52 6
10.FC Brush 9 1 2 6 33:52 5

POŘADÍ STŘELCŮ - 2.A třída

hráčgg/z
1.Ježek Richard (AC Shape) 16 1.78
2.Klinger Milan (Hurikáni) 15 1.88
3.Mertl Jan (FC Brush) 13 1.86
4.Sládek Milan (AC Shape) 13 1.44
5.Cimbota Zdeněk (Hurikáni) 11 1.57
6.Sojka Jan (Czech Made C) 10 1.11
7.Valenta Václav (Nová Hospoda) 10 1.11
8.Jelínek Jan (Hurikáni) 9 3
9.Sartorius Michal (FbC Bory 2010) 8 2
10.Nohejl Michal (SK Žraloci z Plzně) 8 1.6
11.Bečaver Martin (Nová Hospoda) 8 1
12.Čorňák Jiří (Hurikáni) 8 1
13.Žák Ondřej (FbC Bory 2010) 7 1.17
14.Cigler Miroslav (FbC Bory 2010) 7 1
15.Popule Michal (Nová Hospoda) 7 0.78
16.Vávra Tomáš (FC Mafie Plzeň) 6 2
17.Pogatz Tomáš (AC Shape) 6 1.2
18.Liška Petr (FC Mafie Plzeň) 6 1.2
19.Juha Petr (AC Shape) 6 0.86
20.Zahálka Luděk (SK Žraloci z Plzně) 6 0.86
21.Král Ondřej (Czech Made C) 6 0.86
22.Marek Josef (FC Mafie Plzeň) 6 0.86
23.Pekník Tomáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 2.5
24.Koc Václav (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 1.67
25.Sommer Jan (Bubudorf FC) 5 1.67
26.Repka Michal (Czech Made C) 5 1
27.Mácha Jan (Czech Made C) 5 0.71
28.Herejk David (FC Jerigo 1994 Plzeň) 5 0.63
29.Pieniak Daniel (Nová Hospoda) 5 0.56
30.Touš Ondřej (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 2
31.Brejník Lukáš (FC Mafie Plzeň) 4 1.33
32.Brůha Marek (Hurikáni) 4 0.8
33.Jindra Vladimír (AC Shape) 4 0.8
34.Zdvořan Jiří (FC Brush) 4 0.67
35.Ciganek Zdeněk (FC Brush) 4 0.67
36.Kasl Pavel (FC Mafie Plzeň) 4 0.57
37.Řezáč Ota (FC Jerigo 1994 Plzeň) 4 0.57
38.Rostás Lukáš (FbC Bory 2010) 4 0.5
39.Rom Filip (SK Žraloci z Plzně) 4 0.44
40.Havlíček Ondřej (Czech Made C) 3 3
41.Hrách Jan (Bubudorf FC) 3 1.5
42.Šebek Jan (Czech Made C) 3 1.5
43.Štych Radek (Bubudorf FC) 3 1.5
44.Vacek Petr (Czech Made C) 3 1.5
45.Vokáč Miroslav (Nová Hospoda) 3 0.6
46.Bezděk Martin (AC Shape) 3 0.6
47.Bláha Jan (FC Mafie Plzeň) 3 0.6
48.Nádrazský Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.6
49.Hahner Tomáš (Bubudorf FC) 3 0.6
50.Kaňka Lukáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.5
51.Švec Petr (SK Žraloci z Plzně) 3 0.5
52.Čejka Lukáš (Hurikáni) 3 0.5
53.Tančous Jakub (FC Brush) 3 0.5
54.Tichota Jan (FC Mafie Plzeň) 3 0.43
55.Humpál David (Nová Hospoda) 3 0.43
56.Stuchlík Petr (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.43
57.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 3 0.43
58.Marek Tomáš (SK Žraloci z Plzně) 3 0.38
59.Vyskočil Jiří (FC Mafie Plzeň) 3 0.38
60.Javorský Michal (FC Brush) 3 0.38
61.Frantl Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.38
62.Sejrek Josef (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 0.33
63.Zákravský Lukáš (FC Jerigo 1994 Plzeň) 2 2
64.Žák Adam (FbC Bory 2010) 2 2
65.Tichý Daniel (FC Brush) 2 1
66.Burt Pavel ml. (FC Mafie Plzeň) 2 1
67.Hvízdal Jan (FC Mafie Plzeň) 2 1
68.Šujan Zdeněk (Bubudorf FC) 2 0.67
69.Pipich Marek (Bubudorf FC) 2 0.67
70.Komínek Jiří (FbC Bory 2010) 2 0.4
71.Kepka Tomáš (Hurikáni) 2 0.4
72.Bock Petr (AC Shape) 2 0.25
73.Eret Tomáš (FbC Bory 2010) 2 0.22
74.Ernst Tomáš (FC Brush) 2 0.22
75.Ondřich Lukáš (FbC Bory 2010) 2 0.22
76.Kotnauer Josef (Bubudorf FC) 1 1
77.Švenda Jaroslav (SK Žraloci z Plzně) 1 0.5
78.Salák Patrik (FC Brush) 1 0.5
79.Sluka Jiří (FC Mafie Plzeň) 1 0.5
80.Šimice Petr (FC Mafie Plzeň) 1 0.33
81.Hrabal Miroslav (Bubudorf FC) 1 0.33
82.Veselý Václav (FC Brush) 1 0.33
83.Vyskočil Pavel (FC Mafie Plzeň) 1 0.25
84.Veber Marcel (Czech Made C) 1 0.25
85.Nosek Josef (FbC Bory 2010) 1 0.25
86.Lúčka František (Bubudorf FC) 1 0.17
87.Ficu Ladislav (Nová Hospoda) 1 0.17
88.Navrátil Pavel (SK Žraloci z Plzně) 1 0.17
89.Vlčák Stanislav (AC Shape) 1 0.17
90.Šimek Michal (Bubudorf FC) 1 0.17
91.Štěpánek Martin (FbC Bory 2010) 1 0.17
92.Vodrážka Pavel (Czech Made C) 1 0.13
93.Arnet Stanislav (AC Shape) 1 0.13
94.Růžek Pavel (SK Žraloci z Plzně) 1 0.11
95.Hruška Jan (FbC Bory 2010) 1 0.11
96.Liberský David (AC Shape) 1 0.11
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 2.A třída

hráčo/zz
1.Arnet Stanislav (AC Shape) 2.67 7.5
2.Vavřička Pavel (FC Jerigo 1994 Plzeň) 3 5
3.Drbout Milan (SK Žraloci z Plzně) 3.38 8
4.Kulišan Stanislav (Nová Hospoda) 3.44 9
5.Lev Luboš (Czech Made C) 3.67 3
6.Machurka Martin (FC Mafie Plzeň) 4 5
7.Vodrážka Pavel (Czech Made C) 4 3
8.Berger Jiří (Hurikáni) 4.2 5
9.Ondřich Lukáš (FbC Bory 2010) 4.56 9
10.Hosnedl Lukáš (FC Brush) 5.33 6
11.Sovadina Jan (Bubudorf FC) 6 4
12.Šimek Michal (Bubudorf FC) 6.67 3
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore