Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 20.2.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 1. 3. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 1.2.2018 - Tipliga

    Následující kolo TIPLIGY bude možné tipovat až od středy. Díky za pochopení.

  • 2.12.2017 - Dohrávky městských soutěží

    Naplánovány dohrávky městských soutěží. Hrají se dle podzimních soupisek.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 1.B třída

FC Playmakers Plzeň B - Do Dna B 4:9 (0:5)
Rozhodčí: Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra4. 11. 2017 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Rajtolar Stanislav 3 Krysl Kamil 3
Kružej Luděk 1 Krýda Martin 2
Faltus Derek Terč Pavel 2
Mašek Matěj Berger Jiří 1
Mašek Michal Vaic Petr 1
Brada Michal
Čejka Lukáš
Šťastný Petr
Krvavá Tlačenka - Exmet B 4:0 (1:0)Exmet B - Drebins Team 6:3 (2:0)
Rozhodčí: Žebro Michal — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra4. 11. 2017 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Brůžek Tomáš 2 Černý Michal 1
Rous Luděk 2 Černý Vladimír 1
Spálenský Přemysl 1 Pecháček Jakub 1
Stanislav Jan 1 Herget Jan
Lang Robert Kindelmann Petr
Vávra Tomáš Lukavský Jindřich
Volín Stanislav Nový Jiří
Starý Jiří
Urban Lukáš
Drebins Team - Camerlengo 9:0 (4:0)
Rozhodčí: Žebro Michal — Šik Michal — Služba: Šoltysová Petra4. 11. 2017 | 14:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Nový Jiří 2 Landrgott Tomáš
Pecháček Jakub 2 Sikyta Jakub
Urban Lukáš 2 Straka Martin
Černý Vladimír 1 Svoboda Ondřej
Herget Jan 1 Svoboda Tomáš ŽK
Starý Jiří 1 Šoltys Miloslav
Černý Michal Zeman Jiří
Kindelmann Petr
Lukavský Jindřich
The Wankers B - FC Fotbalisti 5:0 (2:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Služba: Maišlová Lucie5. 11. 2017 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Kravčík Pavel 2 Douša Jan
Malý Michal 2 Filip Daniel
Matlák David 1 Halml Jiří
Angermayer Patrick Jakoubek Ondřej
Nádvorník Michael Jandoš Michal
Sinkule Michael Kutný Petr
Richter Lukáš

POŘADÍ TÝMŮ - 1.B třída

tým z v r p s b
1.SK Nová Ves 8 6 0 2 35:21 18
2.The Wankers B 9 6 0 3 32:20 18
3.Drebins Team 9 5 0 4 43:27 15
4.Green Rebels 9 4 2 3 27:22 14
5.FC Fotbalisti 9 4 2 3 28:29 14
6.Exmet B 9 4 1 4 30:32 13
7.Do Dna B 9 4 1 4 35:39 13
8.FC Playmakers Plzeň B 9 3 1 5 32:43 10
9.Krvavá Tlačenka 9 3 0 6 17:28 9
10.Camerlengo 8 1 1 6 24:42 4

POŘADÍ STŘELCŮ - 1.B třída

hráčgg/z
1.Filip Václav (FC Fotbalisti) 11 1.83
2.Černý Vladimír (Drebins Team) 10 1.11
3.Holeček Tomáš (SK Nová Ves) 9 1.29
4.Malý Adam (Green Rebels) 9 1
5.Pecháček Jakub (Drebins Team) 8 1
6.Urban Lukáš (Drebins Team) 7 1
7.Angermayer Patrick (The Wankers B) 7 1
8.Gillich Tomáš (SK Nová Ves) 7 1
9.Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň B) 7 0.88
10.Folk Jan (FC Playmakers Plzeň B) 6 1.2
11.Rous Luděk (Exmet B) 6 1.2
12.Starý Jiří (Drebins Team) 6 1
13.Krýda Martin (Do Dna B) 6 1
14.Spálenský Přemysl (Exmet B) 6 1
15.Nový Jiří (Drebins Team) 6 0.67
16.Krysl Kamil (Do Dna B) 5 1.25
17.Zamborský Martin (Camerlengo) 5 1
18.Malý Michal (The Wankers B) 5 0.63
19.Matlák David (The Wankers B) 5 0.63
20.Brůžek Tomáš (Exmet B) 5 0.63
21.Rajtolar Jiří (FC Playmakers Plzeň B) 5 0.63
22.Hanuščin Petr (SK Nová Ves) 4 1.33
23.Fiedler Tomáš (Do Dna B) 4 1
24.Šindelář Michal (SK Nová Ves) 4 0.8
25.Zmrazek Josef (Krvavá Tlačenka) 4 0.67
26.Gemov Martin (Krvavá Tlačenka) 4 0.57
27.Landrgott Tomáš (Camerlengo) 4 0.57
28.Kravčík Pavel (The Wankers B) 4 0.5
29.Koudele Tadeáš (Do Dna B) 4 0.5
30.Zeman Jiří (Camerlengo) 4 0.5
31.Eršek Roman (Green Rebels) 4 0.44
32.Paum František (FC Playmakers Plzeň B) 3 1.5
33.Brada Michal (Do Dna B) 3 1.5
34.Havlíček Pavel (Exmet B) 3 1
35.Gita Tomáš (The Wankers B) 3 1
36.Nikolov Jakub (Do Dna B) 3 0.75
37.Pekník Tomáš (FC Fotbalisti) 3 0.75
38.Skora Vladimír (FC Fotbalisti) 3 0.75
39.Vajskébr Michal (Green Rebels) 3 0.75
40.Vávra Tomáš (Exmet B) 3 0.75
41.Bouřil Petr (Green Rebels) 3 0.6
42.Repka Michal (Green Rebels) 3 0.6
43.Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 3 0.5
44.Svoboda Ondřej (Camerlengo) 3 0.5
45.Svoboda Tomáš (Camerlengo) 3 0.43
46.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň B) 3 0.43
47.Černý Michal (Drebins Team) 3 0.38
48.Kutný Petr (FC Fotbalisti) 3 0.38
49.Kovářík Petr (The Wankers B) 2 2
50.Rau Tomáš (Exmet B) 2 1
51.Žák Ondřej (Camerlengo) 2 1
52.Dvořák Michal (FC Playmakers Plzeň B) 2 1
53.Mrvka Jan (FC Playmakers Plzeň B) 2 0.67
54.Hrdlička Petr (Krvavá Tlačenka) 2 0.67
55.Terč Pavel (Do Dna B) 2 0.5
56.Berger Jiří (Do Dna B) 2 0.4
57.Herget Jan (Drebins Team) 2 0.4
58.Volín Stanislav (Exmet B) 2 0.4
59.Suja Ján (Green Rebels) 2 0.33
60.Navrátil Pavel (The Wankers B) 2 0.33
61.Jandoš Michal (FC Fotbalisti) 2 0.33
62.Matulka David (Do Dna B) 2 0.33
63.Richter Lukáš (FC Fotbalisti) 2 0.33
64.Vaic Petr (Do Dna B) 2 0.29
65.Zýka Tomáš (Green Rebels) 2 0.29
66.Mašek Michal (Krvavá Tlačenka) 2 0.29
67.Sikyta Jakub (Camerlengo) 2 0.25
68.Filip Daniel (FC Fotbalisti) 2 0.22
69.Havlas Marek (FC Playmakers Plzeň B) 1 1
70.Lhotka Tomáš (FC Playmakers Plzeň B) 1 1
71.Tachovský Miloslav (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.5
72.Hruška Karel (Exmet B) 1 0.5
73.Straka Martin (Camerlengo) 1 0.5
74.Suda Václav (The Wankers B) 1 0.5
75.Jiroušek Jakub (SK Nová Ves) 1 0.33
76.Růžička Ivo (Krvavá Tlačenka) 1 0.33
77.Bouchal Radek (Exmet B) 1 0.33
78.Vitouš Josef (The Wankers B) 1 0.33
79.Kanát Martin (The Wankers B) 1 0.33
80.Řeřicha Jan (Drebins Team) 1 0.25
81.Douša Jan (FC Fotbalisti) 1 0.25
82.Kánský Petr (SK Nová Ves) 1 0.25
83.Kružej Luděk (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.25
84.Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 1 0.25
85.Stanislav Jan (Exmet B) 1 0.25
86.Hořánek Adam (FC Fotbalisti) 1 0.2
87.Štefánek David (SK Nová Ves) 1 0.2
88.Čejka Lukáš (Do Dna B) 1 0.2
89.Kratochvíl Václav (The Wankers B) 1 0.17
90.Vraný Luboš (Krvavá Tlačenka) 1 0.14
91.Holý František (Krvavá Tlačenka) 1 0.11
92.Honomichl David (Green Rebels) 1 0.11
93.Kolář Václav (Krvavá Tlačenka) 1 0.11
94.Šťastný Petr (Do Dna B) 1 0.11
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 1.B třída

hráčo/zz
1.Sinkule Michael (The Wankers B) 1.55 5.8
2.Černý Michal (Drebins Team) 2.38 8
3.Honomichl David (Green Rebels) 2.44 9
4.Hoger Aleš (SK Nová Ves) 3 7
5.Svejkovský Jan (Exmet B) 3 5
6.Diviš Jan (The Wankers B) 3 3
7.Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 3.14 7
8.Berger Jiří (Do Dna B) 3.2 5
9.Halml Jiří (FC Fotbalisti) 3.22 9
10.Holý Martin (Do Dna B) 4 3
11.Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň B) 4.71 7
12.Šoltys Miloslav (Camerlengo) 5.83 6
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore