Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 24.4.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - 1.B třída

Krvavá Tlačenka - Camerlengo 6:2 (2:2)
Rozhodčí: Kindelmann Petr — Adamčík Miroslav — Služba: Šoltysová Petra21. 4. 2018 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Grätch Dominik 1 Hodan Michael 1
Mašek Michal 1 Zeman Jiří 1
Mašek Jakub 1 Straka Martin
Zmrazek Josef 1 Svoboda Ondřej
Kolář Václav 1 Svoboda Tomáš
Holý František 1 Šoltys Miloslav ČK
Lochman Matěj Zamborský Martin
Karas Michal Žák Ondřej ŽK
Šmídl Milan
Mařík Martin
SK Nová Ves - FC Playmakers Plzeň B 4:6 (1:3)
Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018 | 08:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Holeček Tomáš 2 Faltus Derek 2
Gillich Tomáš 1 Folk Jan 1
Kubeš Pavel 1 Havlas Marek 1
Hoger Aleš Korous Pavel 1
Jiroušek Jakub Rajtolar Stanislav 1
Kánský Petr Mašek Michal
Šindelář Michal
Štefánek David
Do Dna B - Exmet B 5:0 (0:0)

Zápas byl kontumován.

Rozhodčí: Šoltys Miloslav — Služba: Šoltysová Petra22. 4. 2018 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Drebins Team - Green Rebels 4:1 (2:1)FC Fotbalisti - The Wankers B 1:4 (1:2)
Rozhodčí: Repka Michal — Služba: Šoltysová Veronika22. 4. 2018 | 16:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Jakoubek Ondřej 1 Kravčík Pavel 2
Douša Jan Malý Michal 2
Filip Daniel Angermayer Patrick
Halml Jiří Diviš Jan
Hořánek Martin Kratochvíl Václav
Jandoš Michal Matlák David
Skora Vladimír Sinkule Michael
Vitouš Josef ŽK

POŘADÍ TÝMŮ - 1.B třída

tým z v r p s b
1.The Wankers B 12 9 0 3 55:26 27
2.Drebins Team 12 7 1 4 52:31 22
3.SK Nová Ves 12 6 1 5 46:38 19
4.Do Dna B 12 6 1 5 46:44 19
5.Green Rebels 12 5 3 4 33:28 18
6.Krvavá Tlačenka 12 6 0 6 33:32 18
7.FC Fotbalisti 12 4 2 6 31:42 14
8.Exmet B 12 4 2 6 32:44 14
9.FC Playmakers Plzeň B 12 4 1 7 43:68 13
10.Camerlengo 12 3 1 8 40:58 10

POŘADÍ STŘELCŮ - 1.B třída

hráčgg/z
1.Holeček Tomáš (SK Nová Ves) 14 1.27
2.Filip Václav (FC Fotbalisti) 12 1.5
3.Černý Vladimír (Drebins Team) 12 1.2
4.Malý Adam (Green Rebels) 11 0.92
5.Angermayer Patrick (The Wankers B) 10 1
6.Malý Michal (The Wankers B) 10 0.91
7.Faltus Derek (FC Playmakers Plzeň B) 9 0.9
8.Gillich Tomáš (SK Nová Ves) 9 0.82
9.Pecháček Jakub (Drebins Team) 9 0.82
10.Krýda Martin (Do Dna B) 8 1.14
11.Zmrazek Josef (Krvavá Tlačenka) 8 0.89
12.Zamborský Martin (Camerlengo) 8 0.89
13.Rajtolar Stanislav (FC Playmakers Plzeň B) 8 0.8
14.Nový Jiří (Drebins Team) 8 0.67
15.Folk Jan (FC Playmakers Plzeň B) 7 1
16.Starý Jiří (Drebins Team) 7 0.78
17.Urban Lukáš (Drebins Team) 7 0.7
18.Kravčík Pavel (The Wankers B) 7 0.64
19.Gita Tomáš (The Wankers B) 6 1.5
20.Rous Luděk (Exmet B) 6 1.2
21.Spálenský Přemysl (Exmet B) 6 1
22.Brůžek Tomáš (Exmet B) 6 0.6
23.Matlák David (The Wankers B) 6 0.6
24.Zeman Jiří (Camerlengo) 6 0.5
25.Hodan Michael (Camerlengo) 5 1.25
26.Krysl Kamil (Do Dna B) 5 1.25
27.Vitouš Josef (The Wankers B) 5 1
28.Rajtolar Jiří (FC Playmakers Plzeň B) 5 0.63
29.Koudele Tadeáš (Do Dna B) 5 0.56
30.Svoboda Ondřej (Camerlengo) 5 0.5
31.Kubeš Pavel (SK Nová Ves) 5 0.5
32.Eršek Roman (Green Rebels) 5 0.42
33.Hanuščin Petr (SK Nová Ves) 4 1.33
34.Fiedler Tomáš (Do Dna B) 4 1
35.Šindelář Michal (SK Nová Ves) 4 0.67
36.Vávra Tomáš (Exmet B) 4 0.67
37.Mašek Jakub (Krvavá Tlačenka) 4 0.67
38.Landrgott Tomáš (Camerlengo) 4 0.57
39.Gemov Martin (Krvavá Tlačenka) 4 0.5
40.Kratochvíl Václav (The Wankers B) 4 0.44
41.Suja Ján (Green Rebels) 4 0.44
42.Mašek Michal (Krvavá Tlačenka) 4 0.4
43.Černý Michal (Drebins Team) 4 0.36
44.Holý František (Krvavá Tlačenka) 4 0.33
45.Paum František (FC Playmakers Plzeň B) 3 1.5
46.Brada Michal (Do Dna B) 3 1.5
47.Havlíček Pavel (Exmet B) 3 1
48.Nikolov Jakub (Do Dna B) 3 0.75
49.Mrvka Jan (FC Playmakers Plzeň B) 3 0.75
50.Pekník Tomáš (FC Fotbalisti) 3 0.75
51.Řeřicha Jan (Drebins Team) 3 0.6
52.Repka Michal (Green Rebels) 3 0.6
53.Skora Vladimír (FC Fotbalisti) 3 0.6
54.Straka Martin (Camerlengo) 3 0.5
55.Bouřil Petr (Green Rebels) 3 0.43
56.Vajskébr Michal (Green Rebels) 3 0.43
57.Navrátil Pavel (The Wankers B) 3 0.43
58.Vaic Petr (Do Dna B) 3 0.33
59.Kutný Petr (FC Fotbalisti) 3 0.33
60.Sikyta Jakub (Camerlengo) 3 0.3
61.Svoboda Tomáš (Camerlengo) 3 0.27
62.Kolář Václav (Krvavá Tlačenka) 3 0.25
63.Kovářík Petr (The Wankers B) 2 2
64.Kasl Petr (SK Nová Ves) 2 1
65.Dvořák Michal (FC Playmakers Plzeň B) 2 1
66.Rau Tomáš (Exmet B) 2 1
67.Havlas Marek (FC Playmakers Plzeň B) 2 1
68.Hrdlička Petr (Krvavá Tlačenka) 2 0.67
69.Berger Jiří (Do Dna B) 2 0.4
70.Volín Stanislav (Exmet B) 2 0.4
71.Žák Ondřej (Camerlengo) 2 0.4
72.Terč Pavel (Do Dna B) 2 0.33
73.Hořánek Adam (FC Fotbalisti) 2 0.33
74.Herget Jan (Drebins Team) 2 0.33
75.Jandoš Michal (FC Fotbalisti) 2 0.29
76.Zýka Tomáš (Green Rebels) 2 0.29
77.Richter Lukáš (FC Fotbalisti) 2 0.25
78.Matulka David (Do Dna B) 2 0.25
79.Filip Daniel (FC Fotbalisti) 2 0.17
80.Vajskébr Filip (Green Rebels) 1 1
81.Grätch Dominik (Krvavá Tlačenka) 1 1
82.Přibáň Tadeáš (Do Dna B) 1 1
83.Lhotka Tomáš (FC Playmakers Plzeň B) 1 1
84.Procházka Josef (Krvavá Tlačenka) 1 1
85.Hodek Jakub (Camerlengo) 1 0.5
86.Hruška Karel (Exmet B) 1 0.5
87.Suda Václav (The Wankers B) 1 0.5
88.Tachovský Miloslav (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.5
89.Šťovíček Martin (Do Dna B) 1 0.5
90.Korous Pavel (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.5
91.Kanát Martin (The Wankers B) 1 0.33
92.Bouchal Radek (Exmet B) 1 0.25
93.Čejka Lukáš (Do Dna B) 1 0.2
94.Kružej Luděk (FC Playmakers Plzeň B) 1 0.2
95.Růžička Ivo (Krvavá Tlačenka) 1 0.2
96.Jiroušek Jakub (SK Nová Ves) 1 0.17
97.Douša Jan (FC Fotbalisti) 1 0.17
98.Stanislav Jan (Exmet B) 1 0.17
99.Jakoubek Ondřej (FC Fotbalisti) 1 0.14
100.Kánský Petr (SK Nová Ves) 1 0.14
101.Vraný Luboš (Krvavá Tlačenka) 1 0.11
102.Štefánek David (SK Nová Ves) 1 0.11
103.Šťastný Petr (Do Dna B) 1 0.09
104.Honomichl David (Green Rebels) 1 0.08
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - 1.B třída

hráčo/zz
1.Sinkule Michael (The Wankers B) 1.7 8.8
2.Černý Michal (Drebins Team) 2.09 11
3.Honomichl David (Green Rebels) 2.33 12
4.Karas Michal (Krvavá Tlačenka) 2.6 10
5.Diviš Jan (The Wankers B) 3 3
6.Svejkovský Jan (Exmet B) 3.14 7
7.Berger Jiří (Do Dna B) 3.2 5
8.Holý Martin (Do Dna B) 3.4 5
9.Hoger Aleš (SK Nová Ves) 3.45 11
10.Halml Jiří (FC Fotbalisti) 3.5 12
11.Mašek Michal (FC Playmakers Plzeň B) 4.78 9
12.Šoltys Miloslav (Camerlengo) 5.44 9
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore mcompanies.cz | Společnosti s tradicí od roku 1993