Asociace plzeňského futsalu o.s.

  • 20.2.2018 - Nejbližší zasedání DK APF

    Nejbližší zasedání DK APF se koná ve čtvrtek 1. 3. 2018 od 17:00 v Cardinal Clubu (Kardinála Berana 1027/10, Plzeň). V případě vyloučení je hráč nebo zástupce týmu povinen se na jednání DK dostavit.

  • 1.2.2018 - Tipliga

    Následující kolo TIPLIGY bude možné tipovat až od středy. Díky za pochopení.

  • 2.12.2017 - Dohrávky městských soutěží

    Naplánovány dohrávky městských soutěží. Hrají se dle podzimních soupisek.

  • 2.9.2017 - Chybějící registrační průkazy

    Prosím o nahlášení chybějících (nebyly Vám vyrobeny) nebo ztracených registračních průkazů na email bel@futsalpm.cz.

ODEHRANÉ ZÁPASY - Městský Přebor

Czech Made B - FK Lochotín B 3:5 (3:2)FC Inter Plzeň - FC Hombre 7:1 (2:1)
Rozhodčí: Šafer Jiří — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra12. 11. 2017 | 10:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Janda Tomáš 3 Zahálka Vít 1
Meszárosz Michal 2 Adamčík Jan
Smutný David 2 Adamčík Miroslav
Frank Pavel Křížek Daniel
Holub Adam Kysela Martin
Stuchlík Petr Rosocha Marek
Šlauf Jiří Sedlecký Libor
Urban Martin
FK Lochotín B - FC RS 4:4 (3:4)
Rozhodčí: Pechr Jiří — Služba: Šoltysová Petra12. 11. 2017 | 11:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Fürbacher Karel 1 Měsíček Zdeněk 2
Kolouch Petr 1 Skala Petr 2
Kocour Jakub 1 Bass David
Hvízdal Jan 1 Hejsek Jiří
Kalčík Pavel Šoltys Miloslav
Kellner Luděk Tillinger Michal
Hrbáček Jakub
Menšík Petr
Šťastný Petr
Tříska Jakub
FC Hombre - FC Blizzard 2:7 (1:3)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra12. 11. 2017 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Urban Martin 2 Nohejl Michal 3
Adamčík Jan Bendík Lukáš 1
Adamčík Miroslav Formánek Miroslav 1
Křížek Daniel Kukačka František 1
Kysela Martin Pecháček Jakub 1
Sedlecký Libor Běl Michal
Zahálka Vít Hrubý Jan
Křivánek Stanislav
Mrázek Denis ŽK
FC RS - FC Kojak 2:5 (1:2)
Rozhodčí: Pechr Jiří — Šafer Jiří — Služba: Šoltysová Petra12. 11. 2017 | 12:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Hejsek Jiří 1 Řezáč Karel 2
Měsíček Zdeněk 1 Ježek Richard 1
Bass David Křížek David 1
Skala Petr Strejček Matěj 1
Šoltys Miloslav ŽK Dvořák Antonín ŽK+ŽK
Tillinger Michal Motyčka Tomáš
Nádvorník Michael
Valenta Pavel
FC Splávek B - FC Kojak 1:4 (0:2)Dragonflies of Pilsen B - FC TBC 3:2 (3:0)
Rozhodčí: Šoltys Miloslav st. — Žebro Michal — Služba: Šoltysová Petra12. 11. 2017 | 13:00
hráčgólyasistencekartyhráčgólyasistencekarty
Alexi Michal 2 Kubín Dominik 1
Socha Filip 1 Rajtolar Stanislav 1
Arnet Stanislav Handlíř Miroslav
Bílý Radek Hejna Jindřich
Bittermann Zdeněk Kašpar Václav
Bock Petr Liška Kamil
Kučera Martin Nový Jiří
Vlčák Stanislav Rogaczewski Jan

POŘADÍ TÝMŮ - Městský Přebor

tým z v r p s b
1.FC Kojak 10 7 2 1 50:22 23
2.FK Lochotín B 11 6 3 2 80:61 21
3.FC Blizzard 10 6 2 2 47:24 20
4.FC Inter Plzeň 10 5 4 1 59:42 19
5.Czech Made B 10 5 4 1 37:26 19
6.FC Splávek B 9 5 1 3 37:30 16
7.Tahouni 10 4 2 4 38:41 14
8.Pumidas B 10 4 0 6 34:45 12
9.Dragonflies of Pilsen B 11 3 3 5 38:63 12
10.FC RS 11 3 2 6 39:41 11
11.FC TBC 11 1 1 9 24:49 4
12.FC Hombre 11 1 0 10 33:72 3

POŘADÍ STŘELCŮ - Městský Přebor

hráčgg/z
1.Meszárosz Michal (FC Inter Plzeň) 22 2.2
2.Fürbacher Karel (FK Lochotín B) 20 2.5
3.Kovács Michal (FK Lochotín B) 18 6
4.Křížek David (FC Kojak) 13 1.63
5.Šebek Jan (FC Inter Plzeň) 13 1.44
6.Urban Martin (FC Hombre) 13 1.18
7.Nohejl Michal (FC Blizzard) 12 1.5
8.Pleier Petr (Tahouni) 10 1
9.Porada Petr (FC RS) 9 2.25
10.Holý Michal (FK Lochotín B) 9 2.25
11.Stanka Jakub (FK Lochotín B) 9 1.5
12.Pecháček Jakub (FC Blizzard) 9 1
13.Vukovič Slavko (FC Splávek B) 8 1.6
14.Strejček Matěj (FC Kojak) 8 1.14
15.Malý Adam (Czech Made B) 8 0.8
16.Ježek Richard (FC Kojak) 8 0.8
17.Skala Petr (FC RS) 8 0.73
18.Zelenka Michal (FC Hombre) 7 1.75
19.Mitas Martin (Tahouni) 7 0.7
20.Měsíček Zdeněk (FC RS) 7 0.64
21.Křížek Michael (FC Kojak) 6 2
22.Mariánus Pavel (FC Inter Plzeň) 6 1.2
23.Janda Tomáš (FC Inter Plzeň) 6 0.75
24.Zahálka Vít (FC Hombre) 6 0.75
25.Svoboda Jaroslav (FC Splávek B) 6 0.75
26.Hejda Radek (Dragonflies of Pilsen B) 6 0.75
27.Formánek Miroslav (FC Blizzard) 6 0.67
28.Juha Petr (Tahouni) 6 0.67
29.Nový Jiří (FC TBC) 6 0.55
30.Socha Filip (Dragonflies of Pilsen B) 6 0.55
31.Sojka Jan (FC Splávek B) 5 1.67
32.Nguyen Son Huy (Pumidas B) 5 1.25
33.Smutný David (FC Inter Plzeň) 5 1.25
34.Záškvara Radim (Dragonflies of Pilsen B) 5 0.83
35.Král Ondřej (Czech Made B) 5 0.63
36.Beránek Tomáš (Tahouni) 5 0.63
37.Řezáč Karel (FC Kojak) 5 0.63
38.Mrázek Denis (FC Blizzard) 5 0.56
39.Gillich Tomáš (FC Splávek B) 5 0.56
40.Soudek Lukáš (FC RS) 4 2
41.Gabriel Patrik (FK Lochotín B) 4 2
42.Korelus Tomáš (Dragonflies of Pilsen B) 4 2
43.Kořínek ml. Jiří (Pumidas B) 4 1.33
44.Veselý Tomáš (FC Splávek B) 4 1
45.Bendl Petr (Czech Made B) 4 1
46.Alexi Michal (Dragonflies of Pilsen B) 4 0.8
47.Kanát Martin (Czech Made B) 4 0.8
48.Hrubý Jan (FC Blizzard) 4 0.67
49.Repka Michal (Czech Made B) 4 0.57
50.Krákora David (FC Splávek B) 4 0.57
51.Havlíček Ondřej (Pumidas B) 4 0.57
52.Vyleta Marcel (Pumidas B) 4 0.5
53.Kovářík Jan (Czech Made B) 4 0.5
54.Holub Adam (FC Inter Plzeň) 4 0.5
55.Hrbáček Jakub (FK Lochotín B) 3 1
56.Bass David (FC RS) 3 0.75
57.Hvízdal Jan (FK Lochotín B) 3 0.6
58.Pelikán Libor (Tahouni) 3 0.6
59.Doležal Miloš (Pumidas B) 3 0.6
60.Sládek Milan (Dragonflies of Pilsen B) 3 0.6
61.Zahradník Tomáš (FC TBC) 3 0.6
62.Kubín Dominik (FC TBC) 3 0.5
63.Dvořák Antonín (FC Kojak) 3 0.43
64.Rajtolar Stanislav (FC TBC) 3 0.43
65.Kukačka František (FC Blizzard) 3 0.38
66.Kepka Karel (Dragonflies of Pilsen B) 3 0.38
67.Bílý Radek (Dragonflies of Pilsen B) 3 0.38
68.Picek Jan (FC TBC) 3 0.33
69.Hejsek Jiří (FC RS) 3 0.33
70.Drapák Marek (Pumidas B) 3 0.33
71.Tillinger Michal (FC RS) 3 0.33
72.Bittermann Zdeněk (Dragonflies of Pilsen B) 3 0.3
73.Kolouch Petr (FK Lochotín B) 3 0.3
74.Eršek Roman (Czech Made B) 3 0.3
75.Spörl Rudolf (Pumidas B) 2 1
76.Pekník Tomáš (Tahouni) 2 1
77.Salák Patrik (FK Lochotín B) 2 0.67
78.Bodanský Michal (Czech Made B) 2 0.67
79.Pata Tomáš (Pumidas B) 2 0.67
80.Procházka Jan (FC Blizzard) 2 0.5
81.Kuna Václav (Pumidas B) 2 0.4
82.Pitlík Karel (FC Hombre) 2 0.4
83.Böhm Lukáš (FC Kojak) 2 0.4
84.Krčál Jakub (FC Splávek B) 2 0.4
85.Kocour Jakub (FK Lochotín B) 2 0.4
86.Menšík Petr (FK Lochotín B) 2 0.33
87.Otta Vlastimil (FC RS) 2 0.33
88.Nádvorník Michael (FC Kojak) 2 0.29
89.Liška Kamil (FC TBC) 2 0.29
90.Valenta Pavel (FC Kojak) 2 0.29
91.Bláha Zdeněk (Tahouni) 2 0.25
92.Běl Michal (FC Blizzard) 2 0.2
93.Adamčík Miroslav (FC Hombre) 2 0.18
94.Novanský Vladimír (FC Blizzard) 1 1
95.Fürbacher Jan (FK Lochotín B) 1 1
96.Stanislav Jan (FC TBC) 1 1
97.Forman Adam (FK Lochotín B) 1 0.5
98.Arnet Stanislav (Dragonflies of Pilsen B) 1 0.5
99.Barcal Jan (Pumidas B) 1 0.5
100.Kotora Ladislav (Tahouni) 1 0.33
101.Kotrnoch Ondřej (FC Kojak) 1 0.33
102.Touš Ondřej (Czech Made B) 1 0.33
103.Konáš David (Pumidas B) 1 0.33
104.Lhoták Zdeněk (Pumidas B) 1 0.25
105.Duchoň Radek (FC Inter Plzeň) 1 0.25
106.Zach Miroslav (FC Splávek B) 1 0.25
107.Koulák Vítězslav (Czech Made B) 1 0.2
108.Najman Ondřej (FC Blizzard) 1 0.2
109.Mašek Radek (FC Splávek B) 1 0.2
110.Petričko Pavel (Tahouni) 1 0.2
111.Kysela Martin (FC Hombre) 1 0.17
112.Rosocha Marek (FC Hombre) 1 0.17
113.Šmíd Jiří (FC TBC) 1 0.17
114.Grubr Tomáš (FC Inter Plzeň) 1 0.17
115.Tříska Jakub (FK Lochotín B) 1 0.17
116.Knížek Radim (FC Splávek B) 1 0.14
117.Suja Ján (Czech Made B) 1 0.14
118.Šťastný Petr (FK Lochotín B) 1 0.14
119.Procházka Antonín (Pumidas B) 1 0.13
120.Adamčík Jan (FC Hombre) 1 0.13
121.Frank Pavel (FC Inter Plzeň) 1 0.13
122.Pechr Jiří (Tahouni) 1 0.11
123.Kellner Luděk (FK Lochotín B) 1 0.11
124.Bendík Lukáš (FC Blizzard) 1 0.11
125.Kašpar Václav (FC TBC) 1 0.11
126.Křivánek Stanislav (FC Blizzard) 1 0.1
127.Rogaczewski Jan (FC TBC) 1 0.09
Zobrazit všechny

POŘADÍ BRANKÁŘŮ - Městský Přebor

hráčo/zz
1.Motyčka Tomáš (FC Kojak) 2 6
2.Běl Michal (FC Blizzard) 2.4 10
3.Šoltys Miloslav st. (FC Kojak) 2.5 4
4.Lev Luboš (Czech Made B) 2.6 5
5.Mráz Jiří (FC Splávek B) 2.71 7
6.Koulák Vítězslav (Czech Made B) 2.73 4.76
7.Tříska Jakub (FK Lochotín B) 3.5 6
8.Šlauf Jiří (FC Inter Plzeň) 3.71 7
9.Šoltys Miloslav (FC RS) 3.8 10
10.Kalina Pavel (Tahouni) 3.85 9.6
11.Hanuš Jaromír (Pumidas B) 4.14 7
12.Rogaczewski Jan (FC TBC) 4.5 10
13.Sedlecký Libor (FC Hombre) 5 4
14.Hanuš Lukáš (Pumidas B) 5.33 3
15.Bochníček Tomáš (FK Lochotín B) 6 4
16.Dzurnak Rado (Dragonflies of Pilsen B) 6.38 8
17.Křížek Daniel (FC Hombre) 8.17 6
Zobrazit všechny
Wellness Plzeň - Wolverine Recovery Sportovní a fotbalové vybavení GAZZA SPORT Specializovaný e-shop Nike, Kelme, Under Armour, Adidas, Puma, Klimatex ★ Teamstore